Kam až ty ceny půjdou?

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Yuri

Re: Kam až ty ceny půjdou?

Příspěvek od Yuri »

Márty píše:
pon 05. říj 2020 17:35
Yuri: Má to cenu, pokud to chce člověk origo, pokud to potřebuje jako informační a dílenskou příručku, tak je o dost levnejší si ji vytisknout: http://mz-world.cz/forum/faq/bible/prirucka.pdf
Tak já to mám v notebooku právě do dílny. Ale víš jak přeci bych chtěl tiskovinu k tomu všemu co mám ale až se povede někde za levno , naučil jsem se že sem tam se najde někdo kdo na tom co mám nechce vydělat .

skypan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypan »

Márty píše:
pon 05. říj 2020 17:30
Viki: Já jsem taky nostalgický padesátník, mám dvě "auta", tři motorky a peníze nemám :C
:Y !:)! pod to se podepisuji :D- :D- ,v Čechách to tak má asi i výce lidí a když nemaj MZetu,tak mají Harleje,ale také peníze :D

Yuri

Příspěvek od Yuri »

Já sem zatím ve fázi děti a žádné peníze a furt doufám že se to časem změní :D Ale co to tak čtu tak asi né :D Asi budu muset do Německa abych si užíval Německý důchod jak pán co si včera vezl od Baltu loď jel s Ducatem v plné palbě , zatím podval a na tom plachetnici , bouchla mu guma která mě trefila tak jsme sepisovali škodu a borec že jede od baltu kde trávil léto na moři se svojí plachetnicí , no někdo se to má no.

Lord_Lee

Příspěvek od Lord_Lee »

Líbí se mi tvůj optimismus že se nějakého důchodu dočkáš, já to vidím tak že bude důchod tak nízký nebo odchod do něj tak dlouho že nejpravděpodobnější varianta je odchod z pracoviště nohama napřed ;)
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

skypan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypan »

Yuri píše:
stř 07. říj 2020 04:55
Já sem zatím ve fázi děti a žádné peníze a furt doufám že se to časem změní :D Ale co to tak čtu tak asi né :D Asi budu muset do Německa abych si užíval Německý důchod jak pán co si včera vezl od Baltu loď jel s Ducatem v plné palbě , zatím podval a na tom plachetnici , bouchla mu guma která mě trefila tak jsme sepisovali škodu a borec že jede od baltu kde trávil léto na moři se svojí plachetnicí , no někdo se to má no.
nooo ono to není zas tak jednoduchý,jsem v De.druhej rok,a že bych si mohl vyskakovat vedle nějaké" plachetnice s prasklou pneu" :D- ,to se teda říci nedá, a nemluvě ještě o Německým důchodu,to je ti hošku takového běhání po ouředech,a né jenom pár měsíců,to je běh na dlouhou trat a složitostí a spekulací,navíc oni spoustu věcí maj jináč a podobně..

Yuri

Příspěvek od Yuri »

Vladan

Příspěvek od Vladan »

...tak o tu bude rvačka :D- :D- :D-
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993)

Obrázek

skypan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypan »

Yuri píše:
čtv 15. říj 2020 00:04
Za sedmičku neberte to https://motorky.bazos.cz/inzerat/126561 ... 208.jpgphp
týýý kráso :C ,ale beru dám mu traihundrt oiroo,už jenom kvůli tomu pěknýmu lízátku položeným na krasavci sedle ;) to je neuvěřitelný co se dneska děje,že by koronáč?? :U

Odpovědět