Pár otázok-mz 150

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Yuri

Re: Pár otázok-mz 150

Příspěvekod Yuri » čtv 31. kvě 2018 15:01

Podařil se mi pravděpodobně najít problém , zlomil se jeden kabel z alternátoru a štáva šla jen ze dvouch , je přerušený někde , jdu natáhnout nový a pak uvidím a doufám že problém vyřešen.

edit , podařilo se mi zjistit že i druhý kabel byl před rozsypáním , protože jsem zahybal svazkem a najednou byl přerušený též , umotal jsem tedy komplet novou elektriku od alternátoru a jdu to project , dám vědět či se problém podařilo konečně vyřešit.

finál , tak po zajíždce stejné trasy co včera kdy mi to 2x chcíplo po dojetí tentokrát jsem dojel a světly doseřídil i karburátor , vše běží stabilně bez kolísání , takže problém byl způsobený nalomenými kabely od alternátoru na usměrnovač , kdy se někde rozpadly a jak se jelo přerušovali a spojovali , takže místama to jelo jen z jednoho zdravého kabelu .... .

skypan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skypan » pát 08. čer 2018 12:24

No konečně,další typ pro mě kde hledat závadu u kamoše na té stopadině :F

AresMlok

Příspěvekod AresMlok » pát 08. čer 2018 12:56

Jo jo, stačí do vyhledáváni zadat dobíjení a kabely - třeba...
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150 Obrázek

Yuri

Příspěvekod Yuri » pát 08. čer 2018 20:25

No u mě byl problém že když jsem to při prvním problému měřil tak to zrovna vodilo ( zrovna jak na potvoru ) ... , proto jsem to jako závadu vyloučil a hledal dál , pak když už jsem nevěděl co dál jsem to vzal od znova a byl jeden kabel přerušený , no natáhl jsem nový , protáhla průchodkou , pak znova kontrolně měřil a nevodil najednou i druhý kabel , pak jsem to vytrhnul a udělal kompletně znnova .... , docela jsem se s tí vyvztekal , ale zase komu se chce preventivně dělat kompletně celou elektriku u MZ ... ,

AresMlok

Příspěvekod AresMlok » pát 08. čer 2018 22:01

Nikomu samozřejmě,
ani mě se nechtělo ;)
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150 Obrázek

Zpět na “MZ Fórum”