Ukaž s čím jezdíš...

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Harry »

XJR je taková motorka, kdy zařadíš za 5 a pak pozítří podřadíš před garáží :D-
u VFR mě baví "dvouválcovej" spodek a v těch 6500 ot. to sepne všechny ventily a jedeš na "řaďáku" :D v podstatě dvě motorky v jednom a to je zábavný jak sviň, navíc to má docela hlubokej nezaměnitelnej zvuk a to je taky dobré na šulínka.
Co se pak týká jednobuchů, tak na to raději nelezu od doby, co jsem s Hekiho DR přepůlil stromeček :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Heki »

Jako ty řaďáky taky mají svoje kouzlo. Onehdy jsem si půjčil R6 a mezi vesnicema jsem si připadal, že ani moc nejedu, dokud jsem se nepodíval na budíky... :-=
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Yuri »

Tak je to jen to nadšení z toho že to mám zpět , dneska jsem potřeboval do města a vytáhl jsem zase MZtu 150 :D , na to je to bezkonkurenční , a jinak na ty kochací pohodové jízdy taky a lidi se za mnou otočí spíš než když jedu na japonci.
Těším se pak na první jízdu na 251 až se mi to podaří dotáhnout do konce , válec je po výbrusu , klika zrepasovaná tak pujdu pomalu skládat motor

Címoš
Příspěvky: 118
Registrován: stř 01. kvě 2013 12:48

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Címoš »

Jenom malá poznámka. Pojištovna má ze zákona na uzavření pojistné události tedy na výplatu peněz 3 měsíce. Taky teď čekám na penízky a dost mi to vadí. Neuděláš nic. Fuck the system :-/| Je potřeba udělat statní převrat a zavést pořádek, ale to sám nezvládnu.

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Heki »

Címoš: Jdu do toho s Tebou. Onehdá jsem si myslel, že ten systém je tu pro lidi, ale časem jsem pochopil, že je tomu naopak. A o level horší je to co se týče EU. Tento trapný spolek bych rozpustil pokud možno ihned.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Lord_Lee »

Jen aby to po převratu nebylo ještě horší. Ono lidi jsou furt stejný, všichni jen hrabou pod sebe a koukají především na vlastní zájmy. Je jedno jestli do vedení dosadíš Frantu nebo Pepu, stejně za čas začne korumpovat a hrabivost mu zavelí srát na lidi aby si koupil vilu s větším bazénem nebo další ferrari do sbírky. On současnej systém rozhodně není dokonalej a má spoustu chyb, ale je to ten nejlepší co jsme tu zatím měli. Zkuste si to co děláte dnes dělat třeba za komoušů, nacistů nebo mocnářství.
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Heki »

Řek bych, že problém je v tom, že my Češi se zmůžem akorát tak na to, abysme držkovali u piva a na internetu. Kdyby jsme se zvedli a vyhodili je z okna jako tenkrát, tak by možná dostali strach, že se to fakt může stát. Jenže to se nikdy nestane. Bohužel musím uznat, že jsme národem sráčů.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Lord_Lee »

Jediné z čeho mají současní politici strach je to že příjdou o funkci a z ní plynoucí moc, kšefty, kontakty a známosti.
Z demonstrací mají akorát prdel a z okna je nevyhodíš protože kolem sebe mají ochranky, policajty a když na to příjde tak i armádu - a nikdo se tu nemá tak špatně aby si dobrovolně šel pro pecku tonfou do kebule nebo proti namířenému kvéru.
Neřekl bych že jsme národ sráčů, spíše hlupáků, pro které je moc náročné se zamyslet nad člověkem který do politiky kandiduje a posoudit zda to co slibuje je vůbec splnitelné. Takže by stačilo naučit lidi uvažovat vlastní hlavou, ověřovat si informace a to co mu kdo vykládá, zajímat se o to co politik dělá nebo nedělá a kontrolovat zda splnil to co měl, a pokud ne tak mu prostě příště nedát hlas.
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Yuri »

Címoš píše:Jenom malá poznámka. Pojištovna má ze zákona na uzavření pojistné události tedy na výplatu peněz 3 měsíce. Taky teď čekám na penízky a dost mi to vadí. Neuděláš nic. Fuck the system :-/| Je potřeba udělat statní převrat a zavést pořádek, ale to sám nezvládnu.
Právě to mi taky říkala do telefonu , tak jsem na ni spustil tolik nadávek že jako k čemu mu to bude že to proplati v září když na motorce se jezdí v létě a ne zimě , a že ať si uvědomí že to zavinil jejich klient a už nevím co , ale ulevil jsem si :D
Jinak vím že když by chtěli tak mě nechají vydusit a nemohl bych nic protože prostě přesně jak píšeš , mají na to 1/4 roku a do té doby je to vlastně v pořádku.

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Harry »

Sjednejte si tu DASku, se pak nemusíš rozčilovat ;)
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Odpovědět