Vyhřívané rukojeti - LEVNĚ

Pokud něco sháníte nebo naopak se něčeho chcete zbavit...
Odpovědět
Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Vyhřívané rukojeti - LEVNĚ

Příspěvek od Jindra »

Narazil jsem na levné rukojeti v Číně:

Vyhřívané fólie k montáži pod gripy - za 130 Kč se je vyplatí namontovat i kdyby vydržely jen jeden jarní sraz:D

Kompletní vyhřívané rukojeti za 450 Kč (mají i jiné typy, pozor na rukojeti pro ATV - mají obě stejný vnitřní průměr).

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Vyhřívané rukojeti - LEVNĚ

Příspěvek od Harry »

koupil jsem univerzální vyhřívaný hefty Kyoto, otestuju na Elefantu, pak napíšu recenzi, cena 1000
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Vyhřívané rukojeti - LEVNĚ

Příspěvek od Skorp »

Jidra:
Jestli to co tu propaguješ bude podobnýho kalibru jako to cos přitáh na sraz do Zschopau, tak mi to nesmí přes práh. :-no
Myslim že opravdu nejsem tak bohatý abych si moh kupovat levné věci. Nemínim ze Skorpa udělat Challenger. X(
Můžeš být rád, že to posledně skončilo jenom černou hodinkou...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Vyhřívané rukojeti - LEVNĚ

Příspěvek od Vladan »

Scorp: :D-x
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Vyhřívané rukojeti - LEVNĚ

Příspěvek od Harry »

Ty hefty, co tu uvádí Jindra vypadají zpracováném dost podobně, jak ty moje. Jindrovy jsou patrně víc rozebíratelný, když se dívám, kolik tam je šroubků. U těch mých je navíc na drátech na plynové rukojeti prožina, aby se drát tolik nelámal. Co se týče zapojení na MZ, tak dle zběžnýho otestování a proměření to vypadá, že to v pohodě dobíjí i se zapnutýma světlama a na plnej výkon heftů. (tu)
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Odpovědět