K: MZ 251 - díly

Pokud něco sháníte nebo naopak se něčeho chcete zbavit...
Carotele
Příspěvky: 30
Registrován: stř 27. úno 2013 18:56

Re: K: MZ 251 - díly

Příspěvek od Carotele »

Osobní předání by nebylo problém v Rakovníku, na Kladně, ve Slaným, nebo třeba na Zličíně u metra. Není to žádný leštěnec, ale ucpaný ani otlučený není. Cena 200,-
Ty šrouby na šroubovák byly originál, alespoň u všech jsem to viděl. Zkus pořádný ostrý šroubovák, jeden člověk tlačí v ose šroubováku a druhý třeba kleštěma za šroubovák zabere. Nebo se dělá úderový šroubovák,ale nevím jak by se na to kartery tvářily.

Bodhan
Příspěvky: 54
Registrován: stř 29. led 2014 21:08

Re: K: MZ 251 - díly

Příspěvek od Bodhan »

(:D Tlačit a kleště jsem zkoušel a nic... Přeci jen sílu mám a něco už jsem taky rozebíral :D Oni už nejsou taky kdovíjaký, ale když tam nemusím, tak je tam nechám... To metro Zličín by šlo, tam se i rozumně dostanu :-) Stav mi nevadí, nejspíš z něj stejně dostanu jen tu koncovku a prdnu jí na ten můj, ten je jinak hezkej :-) A cena paráda :-) Tak jen tedy kdy? :-) Já jsem v Praze relativně hodně, jelikož tu studuji, i když teď začíná zkouškové a nebudu tu úplně pravidelně... Nicméně třeba tento týden bych tu měl být do čtvrtka do večera, s tím že tedy v ten čtvrtek budu mít zkoušku, takže nemůžu slíbit jak kdy kam budu moci :-)

Bodhan
Příspěvky: 54
Registrován: stř 29. led 2014 21:08

Re: K: MZ 251 - díly

Příspěvek od Bodhan »

Tak ještě změna, zkouška je v utery, takze utery az dalsi týden... Muzu tedy dnes, neděli a pondělí odpoledne. Pak bych jel pryč abych dokutil tu výměnu oleje... Nicmene se můžeme asi dohodnout od čtvrtka do pondělí kdykoli, protoze je mi pak jedno kdy do Prahy pojedu... :)

Bodhan
Příspěvky: 54
Registrován: stř 29. led 2014 21:08

Re: K: MZ 251 - díly

Příspěvek od Bodhan »

A dalsi mystifikace :D Pak jsou volby a já jsem v komisi... No, tak mi kdyžtak napište telefon a já zavolám, nebo nahodte nejake terminy jako návrh... Ale patek sobotu tedy také nemohu...

Carotele
Příspěvky: 30
Registrován: stř 27. úno 2013 18:56

Re: K: MZ 251 - díly

Příspěvek od Carotele »

Máš SZ

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: K: MZ 251 - díly

Příspěvek od Harry »

šrouby jdou nejlíp povolit tak, že je poklepes, třeba přes nějakou tyčku, ani málo, ani moc
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Odpovědět