Stránka 1 z 1

MZ BAGHIRA SM koupím

Napsal: pát 04. bře 2022 10:36
od deHapy
Zdravím všechny eMZeťáky ! Kdybyste někdo v nejbližších měsících prodával Baghiru ve verzi SM (ne enduro), nebo o někom takovém věděli, dejte prosím vědět, moc díky a kola na zemi !

Re: MZ BAGHIRA SM koupím

Napsal: ned 06. bře 2022 19:51
od Viktor
Motarda tady na fóru snad nikdo nikdy neměl... Jen Jindra enduro... Co tě vede k tomu chtít zrovna tohle? Teda smým-li se zeptat :)o

Re: MZ BAGHIRA SM koupím

Napsal: úte 08. bře 2022 18:25
od deHapy
Ani Ti nevím hele :) , koukám po nich už skoro dva roky a nemůžu ji dostat z hlavy...., a enduro už mám, stařičkou babičku Kawasaki KLR 600, a potřebuju něco na okresky/město... zkrátka ji CHCI !!! :)

Re: MZ BAGHIRA SM koupím

Napsal: úte 08. bře 2022 19:22
od Viktor
Víš, co chceš, to je hlavní i kdyby to byla sebevětší blbost :-) . Tak snad brzy narazíš na nějaký dobrý kus :)-D

Re: MZ BAGHIRA SM koupím

Napsal: stř 09. bře 2022 10:21
od Jindra
deHapy: měl jsem pět let enduro, tak můžu s něčím poradit jestli si ještě vzpomenu.
Baghira1.jpg
Do inzerce se občas dívám taky a originálního motarda jsem už dlouho neviděl. Já jsem ji měl z Německa, teď na mobile.de jeden Black Panther je: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... =340448821. Vypadá hezky, na první pohled nevidím nic významně zbastleného. Je nově nalakovaná (přední a zadní vidlice, stupačky, stojánek a komplet plasty), nový potah sedla (chybí bajonetové šrouby držící sedlo k nádrži, jestli je ztratil tak se budou špatně shánět). Nemá originální zadní světlo a zástěrku, vypadá to že tu plastovou část úplně zahodil (obojí je hnusné, taky jsem to měnil).

Re: MZ BAGHIRA SM koupím

Napsal: pát 11. bře 2022 21:35
od deHapy
Samozřejmě o ní vím, je i blízko, ale přeci jen 4,5 K Eček je malinko nad rozpočet...vypadá pěkně, to zase jo, ale pokud má najeto 5 tis. tak pročpa se lakovalo a renovovalo...? Jasný, pán si ji opravdu mohl stavět a piplat pro sebe, třeba v tom utopil majlant, přesto cena je pro mě celkem dost mno... :-)T