Snímač

Pokud něco sháníte nebo naopak se něčeho chcete zbavit...
Odpovědět
simso
Příspěvky: 162
Registrován: úte 25. srp 2015 10:11

Snímač

Příspěvek od simso »

Zdravim. Sháním snímač otáček k origo bezkontaktu měl by někdo nejlépe zlínský ostravský nebo olomoucký kraj.

Uživatelský avatar
AresMlok
Příspěvky: 703
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:01

Re: Snímač

Příspěvek od AresMlok »

Přiznám se že nemám, ale jeden nebo dva unavený bych rád posháněl...
Není lepší ho zrepasovat a mít jistotu, že bude makat?
Je to opravdu snímačem?
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150
Schválená stříbrná milenka - MZ ETZ 150

simso
Příspěvky: 162
Registrován: úte 25. srp 2015 10:11

Re: Snímač

Příspěvek od simso »

Tak já vůbec nevím jak nebo kdo to repasuje to je jedna věc a druhá je že všechno by tomu odpovídalo prostě ani nechytne ale když kopu tak kape olej od kolena ale jiskra tam je jedine co mi nešlo byl předstih prostě sem to nedokázal nastavit na tu hodnotu dle bible tak chci ten snímač zkusit udělal jsem už vše snad.

Uživatelský avatar
adoid
Příspěvky: 169
Registrován: ned 04. říj 2015 18:04

Re: Snímač

Příspěvek od adoid »

Ty máš snad pokaždé jinej problém. A co znamená, že to hází jiskru, ale nejde nastavit předstih, to jako že to pokaždý hodí jiskru jindy, nebo že i když to dáš do krajní polohy, tak to háže jiskru moc brzo, nebo moc pozdě?

simso
Příspěvky: 162
Registrován: úte 25. srp 2015 10:11

Re: Snímač

Příspěvek od simso »

Ne jiskra je silná a pravidelná právě že když to dám do krajní tak to stejně hází brzo o několik mm snad 5 než se píst dostane na 2,5mm.

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Snímač

Příspěvek od Majkl »

Já mám pocit, že všechno odpovídá tomu, že vůbec nevíš čím to je, tak sereš do všeho, tzn. všechno je v prdeli a všechno tomu odpovídá :D- :D- :D- good luck... :H :H :H :H :H
Udělal si snad vše a beztak všechno nahovno :D

Uživatelský avatar
AresMlok
Příspěvky: 703
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:01

Re: Snímač

Příspěvek od AresMlok »

Dobrá diagnóza Majkle,
anamnézu máme a co teď s tím?
Je spousta lidí, pro který je fyzika a logické myšlení španělská vesnice a jsou prostě v prdeli...
Já to mám k Simsovi přes půlku republiky, nabídku, aby mě to na vleku o mý dovolený ke mě přivezl, nevyužil. Bych za ním zajel, ale na to nemám prachy.
Postupuje relativně systematicky (tonoucí se stébla trávy chytá), ale není z toho schopen vyvodit trendy chování. Jestli to umíš, tak sedni na mašinu, zajeď za ním a dej mu to dokupy. Pak napiš, co to bylo za maličkost, kterou přehlédl.
Tím nijak nechci rozporovat skutečnost, že závad je mnoho, narůstají a jsou čím dál nepochopitelnější...
Ono to tak totiž u MZty občas je.
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150
Schválená stříbrná milenka - MZ ETZ 150

Uživatelský avatar
adoid
Příspěvky: 169
Registrován: ned 04. říj 2015 18:04

Re: Snímač

Příspěvek od adoid »

U tvého problému bych neměnil snímač otáček ale řešil bych, proč hází jiskru tak brzo (z elektrického hlediska je zjevně v pořádku) - zřejmě máš špatně nasazený (nebo protočený) rotor alternátoru, na kterém je snímač přidělán, nebo nějak zbastlený uchycení toho snímače. Pokud se zdá vše OK, nešel by tam udělat jiný plechový "štelovač" předstihu, abys s ním mohl šoupat v jiném rozsahu?

simso
Příspěvky: 162
Registrován: úte 25. srp 2015 10:11

Re: Snímač

Příspěvek od simso »

Určitě šel hele nechci z toho dělat nekonečnou debatu ale říkám vám že jsem udělal vše s tím spojené gufera obě strany těsnení hlava válec karbec karbec štelovaný minimálně 20x čištěný co se elektřiny týče jiskra tam je a je silná a předstih no řekněme že jsem zkusil i celé rozmezí destičky a nic jeden opravář co dělá spíše do jawy tak říkal že by hodil výbrus jakoby tam nebyla kompres nakopávačka jde hodně zlehka zkoušel jsem i nové kroužky a nic ale pokud je válec jak někdo říkal do elipsy vyběhaný tak to nepomůže na válci jak dojíždí kroužky je schod citelný po přejetí prstem má naběháno 33 760 km tachometrových a 2 výbrus když jsem změřil kroužek. Nevim jestli to dát na výbrus všechno to začalo postupem nejdřív olej z laufu pak začala občas střílet a teď už ani neblafne.

Odpovědět