MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Odpovědět
Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Heki »

Autem ???
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Kipenzi »

Márty: Takže po různým promejšlení jsme se rozhodli, že ve třech nedorazíme, takže detašovaný pokoj můžete s klidem přenechat jiný rodince :). Já v sobotu bohužel budu do šesti muset trčet na akci na výstavišti, ale když bude hezky, tak se hecnu a vyrazím, jakmile se odtamtud utrhnu. Je to sice na levačku, ale je to asi poslední možnost letos vyjet.

em74
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. čer 2013 15:24
Bydliště: Prostějov 79603

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od em74 »

Márty : Máš pravdu. Já mám v sobotu od 9hod svatbu v rodině a tak budu doma asi až ve 22hod, k tomu další cca 3hod cesta - to raději až za světla v neděli. Původně jsem měl v plánu dojet v Pá po práci a v So ráno kus před 7mou odjet. Ta neděle je menší šílenost, když nebude nevlídno, aspoň se projedu a časově je to nic moc, ale víc v klidu než doufat že v sobotu ráno dojedu včas a bez problémů na starém stroji v podivném stavu... (viz.fórum) :-)
Uvidím ještě dle počasí (kdyby bylo mrholivo nebo deštivo nejel bych) i moto (asi budu dnes přehazovat zánovní výfuk 116cm dlouhý za původní 106cm (snad ho v servisu najdou).

Proto až ta neděle.
plešoun z r.1974, stavař, amatérský sváteční neschopný motojezdec (motonováček) sedlající červenou MZ 251 ETZ 1989 (naměřen tlak ve válci 9,1-9,3 jedn.)

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od SID »

Moc pěkný místo na sraz, super spaní......díky za písničky na přání, Marian mi udělala velkou radost,......no a zase někdy příště i s alkoholem. Díky chlapi, že jste na mě mysleli s vínem, ale služba je holt služba.
Heki: jak ty to chlape děláš, že se nikdy nesvezeš?
......ti šamani s ohněm byli parádní, jste sice prasata, ale efekt je perfektní (tu)
Eliška: koukám do kalendáře a hle.....všechno nejlepší Éliško Y:-)

Mějte se jak nejlíp umíte :F

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Heki »

Díkec Longovi a Mártymu za parádní sraz. Myslím, že by se z toho mohla stát nová základna, neboť je to tam epesní a dost velké.

Pár postřehů:

- Z Opavy vede prakticky až tam super trasa plná zatáček a závěrečných pár set metrů na šotolině tomu ještě jednu hvězdičku přidalo.
- Na SIDově Báwu nemám asi souzeno se projet
- od Páji KTM jede jak vzteklé a myslím, že to budu muset taky pořídit
- už nikdy nebudu plivat oheň. Ten lampák mám v sobě snad ještě teď
- bez peněz na sraz nelez (Longu - pošli mi účet do mobilu ať to můžu vyrovnat)
- Sněžný skůtr rulezZzz. možná, že je dobře, že nedojel dál, protože z půlky toho pole by se už do stodoly zpět nedostal. Doufám, že se Vám ho podařilo uklidit.
- soutěž byla taky dobrá. Jen jsme zjistili, že všechno chutná jako Becherovka nebo Borovička
- taky mě mrzí, že jsem se neprojel autem bez střechy, ale snad není všem dnům konec


Bylo to super a doufám, že se ještě letos něco spáchá !
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Viktor »

Ještě jednou velké díky Mártymu, Longovi a vlastně i Elišce s Romanem, jelikož převáželi vše důležité... Prostředí konání hodnotím velmi kladně, sice žádný extra luxus, ale ani zdaleka né takový chlív jako byl na Víru, takže jsem víc než spokojen :-heart . Jinak cesta domů byla docela v pohodě, až na menší technický problém který se dostavil v Šumperku kde Jawa chcípla na železničním přejezdu (asi už to chtělka mít za sebou (:D ), problém jsem vyřešil výměnou svíček, sice si myslím, že to tím nebylo, ale domů už jsem pak dojel bez problémů... Co se týče soutěže, tak borovičku ani becherovku nechci už nějaký ten pátek vidět :D-

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Vladan »

To byla paráda (tu) - přidávám svůj hlas pro to, aby se z tohoto srazu stala tradice :)
Taky souhlasím s tím, že bylo z hlediska bezpečnosti dobře, že ten skútr nejel naplno - pak bychom se všichni chtěli vozit, zapřáhli ty sáňky a kdovíco ještě, tam by to vypadalo... ::o

Márty & Long - díky za tento sraz a servis all inclusive, ostatním účastníkům zájezdu za tradiční atmosféru Obrázek
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Harry »

To byl ale peckovej sraz, místo úžasný se vším všudy. Ta exkurze mě ale teda dost zklamala, co se dá dělat. Na prázdný místnosti se fakt můžu podívat i jinde. Z celý exkurze byl asi nejzajímavější ten Vladanův prd :D-x Jinak fakt paráda. Sněžnej skůtr (dýmovnice) taky neměl chybu a myslel jsem si, že zaparkovat ho zpátky bude větší problém. Díky moc všem. Jdu raději pracovat, abych mohl pak třeba někdy zatáhnout tu sekeru:D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Eliška »

Sraz a místo bylo super.
Děkujeme za odvahu Longovi a Martymu něco uspořádat. To fakt oceňujeme.
Ta soutěž byla perfektní.

Sid: Díky za přání, za asistenci u nádobí a rekordní výkony při badmintonu. :Y

Posílám pár nekvalitních fotek focené z telefonu. Lepší něco, než nic :-)

http://uloz.to/xzjugtny/mz-sraz-rokytnice-rar

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Pete »

Toš co víc dodat, parádní sraz (:D

Taky prosím o zaslání čísla účtu kam poslat prachy za chlast a postel. Sz třeba..
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Márty »

Musím říct, že takovou účast jsme ani nečekali a mně a předpokládám, že i Longovi, to udělalo fakt radost.

Takže děkuju Longovi, za to, že do toho se mnou šel a zařídil tu chalupu + pár dalších věci kolem toho, včetné organizace financí.

Vám všem ostatním dík za to, že jste přijeli, pomohli nám s přípravami, úklidem, vyjížďkou, pivem...atd. a taky za to, že jste spucli ten "drobet" slanější guláš (:P)

Byla to povedená akce, výborně jsem se bavil a kocovinu mám ještě dneska... :C

Doufám, že když bude příští rok zájem, se nám něco podobného podaří opět zorganizovat, a počasí, které bylo oproti na předchozích srazech na Víru hodně nevyzpytatelné, se opět vyvede, tak jako teď. Bylo to poprvé, co jsem buď cestou na podzimní sraz, na sraze, či na zpáteční cestě nechytl déšť...
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Márty »

Longovo čísla účtu, vám, co se vás to týká, tady pošlu do Soukromé zprávy (viz menu fóra, postední volba vpravo nahoře)...
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Márty »

Jo a Elišce dodatečně taky vše nej... k svátku, mysleli jsme s Longem na to, ale nějak nám to ve shonu okolností v neděli pak vypadlo z hlavy... 8-)
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Lord_Lee »

Taktéž díky Mártymu a Longovi za perfektní výběr místa a super organizaci, jako srazové místo je to tam na jedničku s hvězdičkou a myslím že místo Víru by z toho mohla být nová základna pro podzimní srazy.
Já jsem po vystřízlivění v sobotu v pořádku dorazil dom.

V mobilu jsem druhý den našel dvě věci, jedno je veselé video veselého hekiho:
http://youtu.be/1_DCTPTwUgk

a druhé kvíz pro všechny MZťáky za pět bludišťáků - poznejte ho: :D
Obrázek

Tuším že jsem točil i Harryho klasické gumování, nicméně se do druhého dne nezachovalo... :S ale aspoň nemusí opakovaně ronit slzy.

P.S. Pete: nevím jestli jsi mě v neděli večer v Ústí nad Orlicí nakonec poznal, ale byl jsem to já :) vypadal jsi poměrně přepadle (:D
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Heki »

Tyjo spočítal ten Long ty prachy dobře? Přijde mi to nějak málo.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Márty »

Heki: Řekl bych, že jo, pivko bylo za 18,- (z petek pak myslím za 23,-) a ubytko snad nakonec vyšlo na 210,- za noc i s tím jídlem (maso, klobásy, guláš, česnečka...), zelená se do toho taky nějak vešla ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Márty »

Lord_Lee: Brašule Peťan?
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Márty »

Tady je pár foteček ode mne. Kvalita z mobilu taky nic moc (nějak to v umělém osvětlení nepobírá), ale pro představu, jak to tam vypadalo, stačí :Y
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Kipenzi »

Super sraz, i když jsme to nemohly najít, jely celou cestu potmě a byla nám děsná zima... I když jsme přijely a akorát došlo pivo :) a Elišky perník byl taky snědenej (!)... A i když už někteří, s kterými jsem se těšila na cestu zpět, byli pryč... (jako například SID, že jo...)
Ale konečně jsem zas byla na srazu na vlastní motorce, na což jsem se celý léto těšila a konečně se zas sešly dva rotaxy na jednom místě (a tak to má být :)).
Jsem ráda, že jsem všechny viděla a děkuju klukům, že mi pomohli zvednout a svézt dolů motorku, bylo to tak rychlý, že jsem ani nevěděla, jak jsem se ocitla na zemi. Jsem z toho trochu pomlácená, ale nic důležitýho.

Největší dík patří Zuze, která se mnou obě cesty vydržela a co hlavně, v sobotu na mě počkala až do večera, abychom mohly jet společně.

Vladan: Kdybys náhodou na svých obvyklých toulkách po ebay potkal blinkry na silverstara, hoď mi prosím echo. Já se přiznám, že na takovejhle searching už nějak nemám čas :(.

Pár fotek hýr: http://kipenzi.rajce.idnes.cz/MZ_sraz_R ... _-_4.10.14
Btw: Harryho narcismus došel až tak daleko, že jsem našla ve foťáku i nějaký Harryho selfíčka :D-x

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Pete »

Lord Lee: ano po prvotní myšlence že tomu čurákuvi co se mi sere s károu 5 cm od motorky aspoň ukopnu zrcátko, sem Tě poznal :) a ano, byl sem už takový unavenější :D
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Kipenzi »

Lord: To je Vladan, ne?

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Heki »

Long, Márty: Zaplacíno. Fakt se mi to ale nějak moc nezdá. Kdyby nějaké prachy pochyběly, tak dejte echo a ještě cosi přidám.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Viktor »

Heki: Když už si nejel pilu, tak si alespoň hbrousil kosu :-)

Jinak v ten pátek se tam děly asi hodně zajímavé věci, možná je lepší některé fotky nevidět a videa takticky vymazat :D-

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od SID »

Kipenzi: kdybych věděl, že o mne tak stojíš, určitě bych vytrval :-heart že jo :-L-:

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ sraz - Rokytnice v Orlických horách 3. - 5. října 2014

Příspěvek od Heki »

Mi furt chybí video jak Harry paří v policejní bundě na tendle song :D-x
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Odpovědět