Nějaká akce na září? (Zschopau 19. - 21. září 2014)

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

To zní dobře. Eliško, prozradíš nám kde to je?

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Vladan »

...tím získává Eliška dvojnásobný mandát v hlasování o termínu :P
Zschopau si nenechám ujít, ať je v jakémkoli termínu, ale stejně jako Pete bych to potřeboval vědět včas. Kua, jak to vy bývalí bohatí studenti děláte, že po nastoupení do práce a zařazení se mezi výdělečně činnou produktivní menšinu jste bez peněz Obrázek Asi jste ve škole nedávali pozor... ;)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Harry »

Tak víš jak, první výplatu prochlastáš, druhou prožereš a až za tu třetí si nakoupiíš nový hadry a benzin :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Márty »

Vladan: Taky to nechápu, já bral 1 500,- když jsem nastoupil, pětikilčo jsem dal našim a zbytek jsem nebyl shopen utratit, vždycky mi tak tři kila a až pětikilčo měsíčně zbylo. Ale je fakt, že byly jiný ceny (pivko desina v hospě za 1,80 resp. 2,10, dvanáctka Plzeň 4,80, salám s cibulí a octem 4,60, guláš 8,50, benzín 8 Kčs, panák tvrdého za 4 - 5 Kčs, půlitrovka rumu 60 Kčs, kolo Favorit 1 200,- za 1 800,- už bylo luxusnější, kino 2 - 4 Kčs, jízdenka MHD 1 Kčs, nová MZ-ta 150 17,5 tis. ;) ) a nebylo toliko lákadel. Elekronika byla naproti zas tomu neskutečně drahá... :C
Je pravda, že když se to porovná s dnešními průměrnými platy, tak teoreticky bylo dráž, jenže ono fakt nebylo pořádně za co utrácet...

Pro zajímavost ::o: Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Vladan »

Obrázek

...ekonomika zaměřená na spotřebu a ne na potřebu = lidi kupujou to, co nepotřebujou a pak nemaj love na to, co potřebujou
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

No věděl jsem, že to posunutí nejspíš nevyjde, ale musel jsem se pokusit...

Harry: Pokud ty výplaty takhle rozfázuješ, tak počítám, že na benzin budeš mít tak před :-= zimním srazem (:D Bude-li (tu)

Marty: no tak teď je to tak 10x tolik (krom benzinu) no a za těch 17.500,- dnes seženeš i MZ 250 :D A to se vyplatí...
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Harry »

Elefant bude určitě :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

Zpět k výletu: ubytování do 2,5kila na noc se podle čáry sehnat celkem dá... Namátkou:
http://www.blatno-restaurace-penzion.cz/penzion-blatno
http://www.penzionhamrak.cz/inpage/cenik/
http://www.kovarska.hostuju.cz/cenik.html
http://www.horskyhotelsvahova.cz/cenik.html

Většina je přímo nad hospodou :)-D

Nebo nějaká celá chata na víkend: http://www.alkatravel.cz/chaty/150-cr-k ... html#cenik

Pokud to bude původní termín, tak to vidim asi maximálně na ten čtvrtko-pátek a Zschopau mi zůstane zapovězeno.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Pete »

Zdarec bando, tak u mě je změna, 13.9 šéf naplánoval jak se to teď moderně říká teambuilding....kde bylo "doporučeno" se zůčastnit :-|---

takže mě by se posun o týden také hodil, pokud by to nevyšlo tak se holt nedá nic dělat, ale ten týden 12-14.9. nemůžu svou účast zaručit.
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Já mám strach, že když se to o ten týden posune, tak že to bude moc nasáčkované na ten Mártyho sraz...

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

No já bych měl spíš strach, že zrovna ty tři dny bude vytrvale chcát...:S
Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Vladan »

jako že bychom to rovnou spojili... hmm Obrázek
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

Vladan: No, 2 tydny dovoleny bych nasel, maj mi prijit zpet penize za karu maly Skorpinky, takze je to vlastne jen jaterni otazka...
Obrázek

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

Z toho ubytování co posílal Škorp se mně nejvíc líbí penzion Hamrák. Kromě nejlepší ceny je podle mě i na lepším místě. Když to vezmeme severně přes Jizerky, tak to nebude taková nuda jako Brno-Praha-Chomutov. Kilometrově to pro nás z Moravy vychází úplně stejně, v mém případě 520 km Obrázek

Takže Viktore, nahoď konečně termín, ať se podle toho můžeme zařídit.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Termín je asi jasný, pro posunutí o týden se tady vyjádřili tuším že tři lidé, pro ponechání původního jen Eliška a já s tím, že je mi to více méně jedno a že se přizpůsobím... Termín se tedy posouvá o týden na 19-21.9. s tím, že by si Škorp vzal na starost zařízení toho ubytování pro cca 10 lidí (Škorp, Jindra, Zorča?, Harry, Harryho ségra?, Vladan, Pete, Heki?, já + kamarád - více jmen mě momentálně nenapadlo). Každopádně mě to mrzí vůči Elišce, těšila se...

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

Teď říkali v rádiu, že od 15. září má furt pršet... to jsou ale vyhlídky!

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Kipenzi »

Viktor: Dík za svěřenou funkci. :D
Tak jsem přeběžně zavolal do toho penzionu Hamrák. S týpkem celkem rozumná domluva, když vlastně nic nevim. Předběžně mi slíbil ubytování kolem toho víkendu pro cca 10lidí, buď v Hamráku, nebo u souseda v penzionu za stejnejch podmínek. Ještě si to potvrdíme.
Zbývá se dohodnout jak to bude s tim odjezdem ve čtvrtek, kdo opravdu pojede, chceme jídlo (asi snídaně)...

Škorp

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Jindra: Bude-li ten víkend hnusně a v původním termínu hezky, vybijeme si zlost na těch, co trvali na přeložení :-)T

Kipi: Ve čtvrtek chtěl vyjet jen Jindra s tím, že bych se k němu přidal, ale vzhledem k tomu, že nemá finance to nevidím moc růžově. Každopádně pokud pojedeme dříve, budeme nocovat nejspíš někde jinde a tam dorazíme až v ten pátek, jako všichni.

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Harry »

Já muůžu vyjet nejdřív v pátek v poledne
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

Okej, nikdo se nevyjádřil, takže budu domlouvat 2x nocleh (pá-ne) bez jídla, každej si něco uloví... :B
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Škorp: Já nevěděl, že se někdo má k tomu jídlu vyjadřovat :D Každopádně za mě tedy jídlo netřeba, bude-li tam nějaká krčma, tak není co řešit...

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

Skorp: nikdo se nevyjádřil, protože bez otazníku to vypadalo jako oznámení, že snídaně bude(:D. Já bych si snídani rád dal, ale předpokládám, že to nebude problém nahlásit dodatečně.

Viktor: jj, vyjíždím až v pátek. Zorča se mnou nejede, ale nejspíš vezmu jednoho kamaráda (když nebude pršet).

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Jindra: Bude-li pršet, tak taky nikam nejedu, jsem cukrouš (:D

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Heki »

Já na snídani seru - ondy jsem byl v levném ubytování a snídaně byla za 75,- Kč - šel jsem do toho a byly to dva rohlíky, čaj z várnice, 3 kolečka šunkového salámu a plátek eidamu. Od té doby jsem na snídaně opatrný.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

Heki, tomu se říká kontinentální snídaně asi proto, že to je všude stejně na prd (:P) Btw. Billa ve Vejprtech to jistí.
Obrázek

Odpovědět