Nějaká akce na září? (Zschopau 19. - 21. září 2014)

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Jindra: No, mě by to už od čtvrtku nevadilo, takže bychom mohli vyrazit už ve čtvrtek a s Vladanem, případně ostatními se někde potkat...

Jinak přespat bychom mohli v Pekelných dolech, nebo navrhujete nějaký jiný nocleh? Viděl bych to tak, že v pátek bychom tam dorazily (myšleno do Pekelných dolů), v sobotu pokračovali do toho "dojčlandu" a případně v dolech přespali ještě jednou ze soboty na neděli.

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Márty »

Viki: V Pekelných dolech už se, od dubna letošního roku, přespávat nedá.... (td)
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Harry »

Márty: co to je za novinku sakra?

Jinak já bych jel taky, ale jelikož si ještě nemůžu vzít dovolenou a finančně jsem se ještě "nestabilizoval" tak to nevidím dobře
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Márty »

Harry: Asi kvůlivá buzeraci okolních chalupářů, chatařů... atd...

Viz Pekelné doly
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Lord_Lee »

já jsem téměř celé září pryč, takže si to tam užíjte :)
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

Sakra, a já tam nikdy nebyl. Musíme najít nějaké levné přespání, stan se mně s sebou tahat nechce...

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Eliška »

Ahoj, Já i Roman bychom měli chuť i čas jet s vámi. Můžeme ale vyrazit ale až v pátek 12.9. po práci. Kdyžtak bychom za vámi někam dojeli.

Stan a spacák se nám na moto nevejde, takže bychom uvítali nějaké ubytování cestou. Klidně ho i zařídíme.

Víkend v Rokytnici se nám taky hodí, pokud nadále platí termín. 3-5.října. V září už máme plné víkendy.

K Harrymu to bohužel nezvládnu, budu pádlovat na Otavě.. B)-

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Márty »

Eli: Termín Rokytnice se nemění, takže s tím můžete počítat - příští týden dám definitivní informace ;)
Obrázek

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

Zdar, Rokytnice bude vypadat nejspíš podle toho kdo si u nás doma vytáhne kratší sirku, takže ještě uvidime.
No Zchopau bych určitě jel a vim, že je to asi už trochu pozdě, páč jste se už asi čtyři domluvili, ale nešlo by to posunout o týden dál?
To je asi můj jedinej volnej zářijovej víkend.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Márty »

Skorp: Dalo by se tam jet i s malou, je tam v přízemí jeden menší pokoj, kde byste se akorát vešli. Blbé je to, že se okolo chodí na záchody a do koupelny... a je tam prý ještě v mezipatře jeden pokoj, který se běžně nepoužívá a je zamčený, Long říkal, že vyzjistí, jak to vypadá s ním...
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Kipenzi »

Márty: No já mám na sobotu 4.10. ještě navíc akci s časopisem, na který bych měla bejt a z který bych se musela nějak vykecat. A jede i Markéta s malým Longem?

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Márty »

Kipi: Long říkal, že nejspíš ne...
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Márty: No, to jsou věci, každopádně díky za docela podstatné info :-)

Jindra: Podívat se tam můžeme i tak, jen tam nezůstaneme přes noc... Jinak bych možná uměl sehnat levné ubytování ve Stráži pod Ralskem, je to cca 10 km od těch Pekelných dolů. Máme tam školící středisko, ale nesmělo by nás být hodně, to by mě s mou žádostí poslali asi do řiti :-). Každopádně myslím, že v okolí je spousta penzionů, nebo kempů...

Škorp: U mě by to posunout asi šlo, ale zase se to pak už bude lepit na tu Mártyho akci...

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Skorp »

Viktor: No já předem tušil, že si asi moc vymejšlim, ale lepení akcí je asi v tomle případě jendo.
Buď to bude 14dní po srazu u HS a 3týdny před Rokytnicí,
nebo to bude 3týdny po srazu u HS a 14dní před Rokytnicí...

Btw.: Školící středisko ve Stráži...? To tam máte určitě v nějakým opuštěným důlním areálu střelnici nebo něco tomu podobnýho... X( Nezapírej a piš žádost o exkurzi... Teda pokud to neni přímo v lochu http://www.vscr.cz/veznice-strar-pod-ralskem-92
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Skorp: Já na 90% k Harrymu nedojedu... No, myslím, že tam není nic, kde by nás někdo chtěl provázet... navíc jak říkám, bylo by to pro malou skupinu lidí, jestli nás bude více, je to pasé...

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Pete »

12-14. 9 mě taky vyhovuje, ale potřebuju to co nejdřív vědět definitivně. Ať vím kdy mám nahlásit dovolenou a přeobjednat lidi. mohl bych teda až od pátku,
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Je teda někdo pro posunutí termínu o týden později tak, aby mohl jet i Škorp? Já se přizpůsobím většině.

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

Jo, mně je jedno který z těchto víkendů to bude. Jenom teď tak přemýšlím, jestli na to budu mít peníze vzhledem k předchozímu/následujícímu srazu...

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Harry »

o týden později už bych měl mít po výplatě :V1
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Eliška »

Mne zschopau uniklo i minule. Rada bych to tam videla konecne. Mně se to posunuti nehodi. Soude, posuď.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

No, tak teď babo raď... Harrymu a Škorpovi se posunutí hodí, Elišce ne, Jindra nebude mít možná peníze... Tak počkáme ještě na nějaké další názory či návrhy a do neděle se to rozhodne definitivně. Je to sice blbé vůči Petemu, který to potřebuje vědět co nejdřív, ale nechci být ten, co to rozhodne a někoho tím nasere...

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Jindra »

Viktor: já jsem nad tím přemýšlel a do Zschopau pojedu. S Martyho srazem to mám takové nejisté, takže se pokusím udělat všechno proto, aby vyšlo Zschopau, kdo ví kdy se tam znovu pojede...

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Heki »

To je nakokot - prostě nahoď datum a bastafildi. Nikdy se nezavděčíš všem. Já zatím nic neslibuju - budu to řešit až jak to přijde na základě časových možností, které teď stejně nejsem schopný naplánovat.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Kipenzi »

A já doma furt poslouchám: "Ty už jsi tam byla, teď jsem na řadě já..." Buďte rádi, že u vás doma je emzeťák vždycky jenom jeden :). A vy tady řešíte takový malichernosti :D.

Jinak doporučuju založit nový vlákno, spočítat "přihlášky" a přiklonit se k většině, Viki má pravdu, ať není někdo na někoho naštvanej.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Nějaká akce na září?

Příspěvek od Viktor »

Jinak Eliška má v hledáčku nějakou chatu u hranic, vycházelo by to asi na cca 250 Kč za noc, což je si myslím docela v pohodě a mohli bychom se tam i poveselit :B

Odpovědět