Elefantentreffen 2014 konec ledna

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Pro sebevrahy jedna pozvánka na =list_post&tx_mmforum_pi1[tid]=391]Elefanta 2014 opět jedu já a kluci z motoshopu, tentokrát asi bez doprovodnýho vozidla a po ose... kdo se přidá?
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Viktor »

Já ne :D-x

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Tak dneska jsme s Pavlasem a Marou podnikli zkušební jízdu podle hesla "těžko na bojišti..." no což... ani k pavlasovi sem nedojel, nějakej problém v elektrice, mlha jak cyp, skrz helmu nebylo vidět a zkrácenej zadní blatník v kombinaci s mrholením vedlo k totálně zaprasený bundě. Nakonec se ukázalo, že ty nový gumy co jsem koupil hážou příliš mnoho vody na motor a tím došlo k zanesení fajfky vodou a probíjení (vyřešeno pomocí plastové misky z kontejneru). Chce toé teda zástěrky na oba blatníky, zvednout přední blatník a nějak šikovně pořešit návleky na řidítka, nebo ještě sehnat vyhřívaný hefty (plastový blástry jsou fakt pecka). Taky se ukázalo, že ten můj chytrej telefon není do zimy a vlhka a tak jsem si skoro ani nezavolal Pavlasovi pro odtah hned na začátku dnešního dne. Motorka teda jede, není na tom až taková kosa a pneu fakt parádní... idkyž bylo mokro a místama nečistoty na silnici, tak to neustřelovalo. Co se týče oblečení, tak paráda, pracovní galoše za 500 jsou teplý a relativně nepromokavý, nový rukavky by teda mohly bejt delší, ale to je detajl.
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Márty »

Žes nám to nevyfotil... :D
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Kipenzi »

Já myslela, že po minulým elefantu Tě nějaká špínička na bundě fakt nerozhodí... :D

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

nafotím zejtra... sem akorát dojel do garáže, nasranej a zasranej sem se převlíkl a šel jsem domů :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od SID »

Taky jsem se dneska projel cca 70 km a je fakt že díky vlhku a mlze jsem musel jet většinu cesty se zcela vyklopeným plexi,jinak nebylo vidět na krok,což teplu moc nepřidá.....ale co alespoň jsem jezdil s chladnou hlavou >:D< . A taky jsem zjistil,že to sprejem opravovaný zadní kolo ani po delší odstávce neuteklo ani trochu( tedy přesněji řečeno z 2,7 jen na 2,5 ) takže jsem ho stále ještě nepřezul a dojedu ho dle zvyku do 8-10tis. km).

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Heki »

Ty woe ta miska rulez :-D Tos mě fakt zničil :-D

Myslím, že to vyřeší silikonová fajfka a bude to jezdit i v rybníce. Jenom mi přijde, že je té eMZy do toho marastu celkem škoda s tím lakem atd.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

není přece z cukru...
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Viktor »

Když tam dáš místo té misky nějaký ešus, můžeš si na tom i ohřívat jídlo :D-x

Harryho ségra
Příspěvky: 52
Registrován: stř 30. led 2013 07:46

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harryho ségra »

To říkám furt, že se u mě ta MZtka měla líp :D

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Tak sis ji měla nechat :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Viktor »

Zajímavé je, že MZta v obýváku neparkovala... Že by měla japonečka nějaké privilégia? :D-x

Harryho ségra
Příspěvky: 52
Registrován: stř 30. led 2013 07:46

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harryho ségra »

Tak hlavně z MZtky kapal olej...No a dát VX do obýváku byl taťkův nápad, tak by bylo škoda toho nevyužít (:P)

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Viktor »

Sis měla dát pod motor mystičku :D-x

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od SID »

S tím ešusem by to vypadalo minimálně na 300ccm

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Uvidíme, kolik zlepšováků ještě proběhne během elefantu... Přidá se teda někdo?
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Vladan »

tak dneska moc tréningový počasí nebylo - nepotřeboval jsem ani kousek oblečení navíc než obvykle [img]http://www.brunensis.profitux.cz/smile/ms_0745.gif[/img]
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

tak za týden vyrážíme :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

koupím trenýrky s kožichem, ZN: spěchá :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Viktor »

Dej si mezi nohy králíka :D-x

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Tak už jsme v pořádku zpět :D-x fotky a info dodám asi zejtra až rozmrznu a odpočnu si
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Harry »

Něco jako cestopis

Takže Elefant 2014 je zdárně za náma a pokusím se to nějak sesumírovat. Jeli jsme v sestavě já, Pavlas z motoshopu a Mara, v podstatě to co loni, akorát bez Jindry. Tentokrát jsme ani neměli doprovodnej vůz a jeli jsme to po ose s veškerou bagáží na motorkách. Vyráželi jsme už ve středu ráno, počasí přálo a tak cesta celkem utíkala. Na vysočině to místama namrzalo, ale i tak se to dalo. S několika zastávkama jsme kolem půl druhé dorazili do Prachatic, kde jsme měli zamluvenej penzion. Trochu mě nasralo, že ačkoli jsme měli objednanej třílůžkáč, tak byly povlečený jen 2 postele a na hajzlíku ani nebyl toaleťák. Všechno jsme si vyříkali s přitepleným personálem a po večeři a chvilce relaxu jsme vyrazili do prachatickýho motobaru. Pan vrchní si nás pamatoval z loňska a hezky se o nás postaral a připravil nám i něco k snědku, ikdyž hlavní chody už byly vyžraný. Dali jsme pár piv a klobásku s vajíčkem a cibulkou a pak už hurá na kutě. Ráno jsme si přivstali abysme dorazili na místo srazu co nejdřív. Počasí bylo parádní, šumava pokrytá sněhem a teplota tak akorát. Dojčlandský policejní hlídky nás nechali bejt a někdy kolem půl jedenácté už jsme stavěli stany v tradičním údolí. Někdy odpoledne dorazila i další partička "špinavců" z brna, kteří teda jeli autem ale přiložili si na vozejk i dominátora. Zbytek odpoledne se nesl ve vůni svařáku, steaků a spálenýho dřeva a gumáků. S příchodem tmy narostly taktéž promile v krvi a tak jsem takticky usnul v křesílku. Hodil jsem pak ještě tyčku před stan a ulehli jsme. Další den jsme se vozili a chodili po areálu, kecali s ostatníma lidma, ochutnávyly vzorky kořalek od ostatních, žrali a celkově si užívali pohodu Elefantu. Zakecal jsme se tam i s nějakejma němčourama co přijeli na jejich tradičkích zündappech a ti nám nakonec věnovali i karton plechovek s pivama. Byl to pátek, takže najíždělo nejvíc lidí, lítaly ohňostroje, byl kravál a bylo to prostě fajn, jelikož jsme měli stany tak dobře, že celý údolí jsme měli jako na dlani. Nakoupili jsme nějaký upomínkový předměty, vyfotili se před bránou, něco požrali a šli jsme spát hned po tom, co se nám podařilo v ohni roztavit skleněnou flašku. Sobotní ráno už bylo ve znamení balení a přípravy na cestu domů. V německu byl opravdu hic a vypadalo to, že se nám domů pojede nádherně. Chvíli jsme se ale před odjezdem zasekali, protože na Pavlasově sevage odešlo čidlo na stojánku a nedařilo se mu nastarovat, po chvíli trápení jsme ale vyrazili. Jen co jsme přejeli hranice s českem, počasí se začalo horšit. Zvedal se vítr a kurevsky se ochladilo. Přes vysočinu to bylo nejhorší, dělaly se závěje a sněhový jazyky a ke všemu foukal protivítr jak prase. Některý kopce jsem jel na druhej kvalt a bylo to nekonečný. V Telči na benzince jsme dokonce potkali nějakýho mladýho ukrajince, co už byl 4 dny na cestě na Elefant, zajímalo by mě, jestli tam vůbec ještě toho večera dorazil. Do Brna už jsem dorazil za tmy a v půl 6 jsem z motorky shodil bágle a padal si dát horkou vanu totálně vyčerpanej.
Celkově to fakt bylo nejlepší za ty tři roky, co tam jezdím, počasí přálo, motorky v podstatě bez závad, najeto asi 700 km, sežráno tuna steaků, vypito hektolitry svařáků, kořalek a piv. Tentokrát se v bahně koupali jen ožralí nemčouři. No zkrátka už se těším na další ročník a doufám, že se konečně přidá nějakej další Ježek abych tam nereprezentoval náš klub sám.

Fotky dodám postupně.
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Elefantentreffen 2014 konec ledna

Příspěvek od Viktor »

Harry: Tak vítej doma B)-

Odpovědět