PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Majkl: Na tomto foru nemá prachy snad nikdo... Teda vlastně jo, strejda SID a Márty :D-

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Viki: Já nemám občas ty prachy taky, ale nějak to už v mém věku moc neřeším, prachy budou, my nebudem. Většinou se na mé zájmy vždycky nějaká ta koruna někde najde, za pár let ze mne bude dědek, tak je potřeba si užít, dokud to ještě jde :P B)-
Obrázek

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Majkl »

Já to tady nehodlám řešit, vy si budete mlet svoje, já taky a výsledek??? Že to je k pi**:)o

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Skorp »

Viktor napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Majkl: Na tomto foru nemá prachy snad nikdo...
> Teda vlastně jo, strejda SID a Márty :D-

Myslim, že těch lidí bude víc, ale moc bych to nerozmazával... prostě Pražáci si na prachy tak nějak nestěžujou... :P
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Kipenzi »

Nechte ho na pokoji, někdo se obejde bez peněz, někdo bez Harryho, někdo bez obojího. Neznat Tě, tak za ty kecy na fóru bych na Tebe taky nebyla ňák zvlášť zvědavá. A na ňáký nafoukaný Pražáky už vůbec ne.

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Heki »

Já se mu taky nedivím, že se k nám nehrne, když do něho furt rejete.

Na druhou stranu kdo dojet chce, vždycky si to dovedl zařídit. Prachy a čas se dají řešit je to jen otázkou priorit. Vymlouvat se umí každý.

A na třetí stranu: na Hekiho je přece zvědavý každý :D-x
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Kipenzi »

Tak protože Heki je legenda, o tom žádná...(tu)

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Kipi: Jojo, někdo je legenda, někdo exot, atd.... atd... :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Skorp: Se omlouvám, že jsem tě nezahrnul mezi boháče :D-x

Jinak k tomu "rytí"... Jsou lidé, kteří si sem přijdou pro radu a česem se i ukážou, jsou lidé, kteří si sem přijdou pro radu a už se ani na foru neukážou a jsou lidé, kteří mají silácké řeči a pak se diví, když si je někdo vezme na mušku a připomene jim, že mají jen na hubě... Mě osobně je úplně u prdele jestli se na nějakém srazu ukáže někdo nový, v Orlové jsem viděl nových tváří několik a s nikým z nich jsem se snad nebavil. Né že bych nechtěl, ale prostě nebyl důvod, ani téma...

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od sklepkous »

Viktor: osobne me mrzi ze jsem se nestacil pozdravi se vsema...nekoho jsem stacil poznat dle motorky, jineho dle jinych veci a inu vsecky se bohuzel neda a navic nova tvar do starych koleji sedava nekdy spatne :-(I ale snad to casem poresime :)-D
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od SID »

8-) odborník žasne a laik se diví :S

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Majkl »

Viktore - když ti to je uprdele, co se do mě sereš?? Řekneš mě to? Nudíš se, tak se navážíš bez důvodů do lidí, který neznáš a myslíš si že seš frajer??
Řekni mi, co si tím dokazuješ... hmmm??

Kipenzi - dík :)

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

sklepkous: To je v pohodě, já to nemyslel nijak zle, je jasné že ten, co přijede nový vidí spoustu nových lidí a nemá šanci si je všechny někam přiřadit. Navíc je zvykem, že když se někdo nový ukáže, tak mu ostatní pomůžou se začlenit. Já tím chtěl říct jen to, že se většinou bavím jen s cca deseti lidmi a zbytkem jen tak proplouvám, takže je mi jedno, jestli na sraz přijede 5 nových lidí, nebo nikdo.

Majk: Máš pocit, že si na tobě něco dokazuju? Co si asi člověk dokáže na někom, koho nezná? Jen nesnáším lidi, co slibují a pak se vymlouvají, nic víc. Pokud jsi se v této definici našel, tak s tebou problém mám, pokud ne, tak je vše v pohodě... A k tomu zbytku co jsi napsal bych se vyjádřil asi takto: Nevím co bereš, ale řeď to... B)-

SID: Ty nejsi boháč? Jesti ne, tak už tě nechci za strejdu... :D-x

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Já to řeknu asi takhle, většinu lidi vidim na srazech rád, a pokud je to možné, snažím se s každým hodit alespoň nějaké slovo. Ale pak ezistuje takové to jàdro, z kterého když na sraz někdo nedojede, tak mám pocit, že tam ten člověk chybí, nebudu tady jmenovat, zelení určítě věďí, jmenuju za všechny jen jednoho a to je Vladan, bez něj si ty srazy vůbec nedokážu představit (tu)
Obrázek

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Majkl »

Já sem NIKDY NIC NESLÍBIL A OPAKUJU SE UŽ ASI TAK PO 50té...
A tímhle sem skončil

Bubka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. úno 2013 09:58

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Bubka »

Koukám po dlouhé době na fórum, jak se mají motorkářští bližní a začíná mi to připomínat hon na "Džambulku" :-BS Asi někteří málo chlastáte. Byla jsem na pár srazech, takže k tomu můžu něco říct, ne? Kovaní se navždy zapsali do srdce a nedám na ně dopustit. Nováčci by měli mít respekt ke zkušenějším fórařům, které ani neznají a neházet po nich písmenky z klávesnice, jak se jim zlíbí. Uvítala bych sraz někde na jihu v mém dosahu, páč bych vás zase ráda všechny viděla! ALE JAKO NIC NESLIBUJU Y:-)

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Heki »

Majkl: Nic ve zlém, ale psal si několikrát že dojedeš. Sice tam nikdy nebylo to slovo slibuji, ale ten úmysl dojet je z toho zjevný, tak se teď nediv. Ale jak říkám - v pohodě - uvidím Tě rád pokud dojedeš, pokud nedojedeš, nic se neděje, je to na Tobě :)

Bubka: však dojeď do těch Hořic - to není neřešitelná vzdálenost ne ?
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Bubka: Jak píše Heki, doraž do Hořic, ne? Z Brna je to nějakých 170 km, což je vlastně za rohem ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Jinak kdybyste chtěli vědět, kde to přesně je, tak odkaz na polohu je [size=large]TADYHLENCDLE[/size]

Bacha na to, ta odbočka ze silnice na Třemešnou je taková polňačka, dá se to lehce přehlédnout, Jirka z kempu mi sice ukazoval nové cedule s označením kempu, které říkal, že dá i k té odbočce, ale jestli to už udělal, nevím. Možná se tam sjedu teď o víkendu, pokud vyjde čas, na otočku podívat (abych otestoval chod Alpíka) a domluvit ještě případné podrobnosti, tak to vyzjistím...
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Jinak pokud by byl zájem, můžeme v sobotu udělat vyjížďku do Rabakova, do Veteran Jawa muzea, je to od Hořic nějakých 50 km...
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Majkl: Zakopávám válečnou sekeru a vytahuji dýmku míru... Né Márty, neboj, zůstanu ti věrný i nadále, jedná se skutečně o tabákový výrobek... :D- Jinak jak jsem si tak pročítal co jsem na tebe kde napsal, tak zdaleka né vše bylo myšleno zle, ale to si myslím že i v tvém podání. Hold tohle je jen psaný text a ikdyž člověk použije smajlíky, tak stačí, aby ten komu je to určeno neměl zrovna svůj den a už je oheň na střeše...

Bubka: Myslím, že na Jižní moravě se asi letos nic neuskuteční, ikdyž jsem zapoměl, kde se nachází to Vladanovo tajné místo, takže určitá naděje tady stále je (:D

Márty: Vypadá to dobře, jen jsem si myslel, že to bude o nějaké řeky, nebo potoka, ani nevím proč... Co se týče té vyjížďky, tak nemám námitek, dá-li Bůh, tak tam dejedu na Jawě a třeba dostanu slevu na vstupném :P

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Viki: U řeky to není, jen je v kempu bazén, cca 22 x 7 metrů a zhruba 500 metrů od toho je velké koupaliště - kdyby se chtěl náhodou někdo věnovat vodním sportům :D
Obrázek

Bubka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. úno 2013 09:58

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Bubka »

Kucí, já mám 10.8. akci v Práglu, tož nemožu, jedu za kultůůůró. Já doufám, že borci z jihu mají něco v hledáčku a tam se určitě votočím vás pozdravit :)o
Viktor: to tajné místo jsou Biskupice, né? Vladan nebo Harry to tu někde zmiňovali.
Márty, Heki: jsem ráda, že jste na mě nezapomněli:-L-:
Majkl: myslím, že Tě omlouvá mládí a neznalost. nekrm tolik ego, dojeď na sraz a poznáš, jak vypadají pohodoví motorkáři:)-D
PS: ti smajlíci jsou fakt boží!

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Bubka: Je to možné, já si to nějak nepamatuju....

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Skorp »

Marty: Jo to muzeum je pěkný, zvlášť ta sekce "lidová tvořivost". Byli jsme tam loni cestou z Dětenic. Ty jsou taky kousek.
Obrázek

Odpovědět