PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Odpovědět
Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Kipenzi »

Pete: Nohu v sádře? Takže ty užs potkals? ...Hellsss angelsss?! :-|---

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Skorp »

Viktor: A Lorda s někym jinym nesplests? Možná jen, kde Lord na XJ byl, tys nedorazils... Co třeba podzimní Vír
Obrázek

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od SID »

Na akci,ač byla na lidí do množství chudá,se mi líbilo.Zázemí super a vyjížďka pro mě osobně nejlepší projetí se ze srazů, na kterých jsem byl. Jsem rád,že jsem viděl lidi co přijeli a Polisovi dík,že na mně počkal a navedl v tom marastu do cíle. Ač se nad malými dětmi nikdy nerozplývám,tak konstatuju,že malá Škorpice je fakt krásná,čemuž nasvědčuje i fakt,že se nám i drsňák Harry do ní zamiloval.Vladanovi děkuju za erotický večer či noc v bazénu :-heart a Mártymu pochopitelně za sraz jako takový.Odpočinul jsem si a to je pro mě super :-)= A Lorde,myslím,že to s tím autem po množství srazů, který si absoloval na motorce, je od teď navíc o další faktor lepší.Nechal bych to tam (tu). Byla to celkově pohodička >:D<

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Skorp: Bavím se o letošních akcích, co bylo loni, nebo před 5ti lety je mi tak nějak buřt...

Po tom, co jsem autem absolvoval sraz v Mezihoří a v sobotu dopoledne mě nikdo nevzal jako spolujezdce na vyjížďku ikdyž všichni věděli, že nemám na čem jet už autem prostě na žádný sraz nejedu a narážka od člověka, co letos dojel tak akorád na sraz co má skoro za barákem mě fakt zvedla ze židle... A to jsem ten text upravil, ještě dnes ráno byl poněkud peprnější... Jsem rád, že jste si to užili, dost mě mrzí, že jsem tam neměl na čem jet ale poslouchat nějaké narážky bez vtipného podtextu opravdu nebudu...

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Kipenzi »

Viki, klid... Lord prostě přijel pokecat aspoň autem, my přijeli na pár slov taky autem... Mezihoří za barákem máme úplně stejně jak Ty Orlovou. A moc dobře víš, že my s Martinem žádný výmluvy nemáme a vzdálenost ani udělat si čas na sraz nám nedělá problém. Na třech srazech jsem byla těhotná a na jednom s dvouměsíční Škorpinkou - pochop, že je pro mě snazší, když se mnou jede Martin autem. Nechcem se dohadovat, dyť o nic nejde. Taky mě štve ta Tvoje jawa, tak doufám, že Ti to vyjde příště.

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Lord_Lee »

Viktor: Jestli o tom náhodou nevíš, tak jsem letos v Mezihoří byl (kdyby jsi náhodou nevěděl kdo jsem tak jsem ten na červeným xjčku),a to že tě nikdo nevzal jako spolujezdce a musel jsi jet autem je sice smutný, ale nemusíš kvůli tomu zanevřít na ostatní srazy. Ta narážka hlavně nebyla primárně vůbec na tebe, byla to reakce na to že se mi všichni vysmáli že jsem dorazil autem, myslíš ale že se kvůli tomu budu urážet psát nějaký peprný vzkazy na fórum? Tak se prober a přestaň dělat dusno kvůli svýmu egu.
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od SID »

No kamaráde Viktore, budu upřímnej,seš v poslední době zjevně napruzenej,to je poznat.Máš k Tomu určitě nějakej důvod,ale jsou věci, který by sis mohl odpustit a nevybíjet si svůj vztek na lidech,který za to nemůžou Y:-)

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Skorp »

Lord: Máš recht, fotky z hvězdárny Tě usvědčily z účasti. A co si tak vzpomínáme, tak Viktor ti dělal safetycar hned na výjezdu z Mezihoří (snad baterka či co...) Ten Vír jsem si pamatoval určitě, páč tams mi XJ pučils...
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Kipi: Ale mě vůbec nevadí, že někdo jezdí na srazy autem, mě vadilo, když jsem na ten sraz tím autem jel já a už bych tak prostě nejel... Důvody už jsem napsal.

Lord: Nevěděl jsem to, ale taky jsem nenapsal, že jsem si tím na 100% jistý, takže pokud jsi tam byl, je vše v pořádku. Nic to ale nemění na tom, že jsi se do určitých lidí navezl a bohužel já jsem tady momentálně nejnasranější, takže se mě to i nejvíc dotklo, zvlášť když jsem tenhle sraz více méně inicioval... Navíc jsem na žádné srazy nezanevřel a na každý jsem se snažil dostat, nevyšlo to až na tento, důvody už opakovat nebudu. Každopádně jsem se neurazil, jen jsi mě nasral s čímž bys měl tak nějak počítat, když už si do někoho rýpneš, takže by jsi se měl probrat spíš sám...

SID: Na nikom si tady nic nevybíjím, jen jsem reagoval na něco, co se mě dotklo a autor to z legrace rozhodně nemyslel.

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od SID »

Viktor: no dělej samozřejmě jak myslíš,to byl jen můj názor,kterej je jakožto negativní, sdělit tak nějak kamarádovi těžší než ho blahem plácat po zádech 8-) .Chtěl jsem Ti tím naznačit,že se Ti tvá nasranost trochu vymyká z ruky. ;)

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

No, tak chlapci, nehádejte se mi tady :-|---

Jinak chci moc poděkovat všem, co dorazili, rád jsem vás zase viděl, bando - trochu mne mrzí, že nedorazili někteří, kteří psali, či říkali, že se ukážou, teď konkrétně nemyslím Vikiho, Hekiho nebo Jindru, páč ti dali vědět předem, že nedojedou.

Zvláštní poděkování ještě patří Martinovi (Skorpovi), za to, že po té, co mi selhala navigace, nás dovedl k cíli naší vyjížďky a taktéž Polisovi, který se toho ujal cestou zpět do Hořic.
Pak také chci poděkovat Vladanovi, za včerejší večerní oživení naší značně prořídlé sešlosti, za to, že se v podstatě díky němu rozšířila o milou dámskou společnost. Docela mne mrzí, že jsem už po poledni odjížděl... :(

Mimochodem, v Hořicích jsem tu benzínku nenašel, takže jsem jel až do Bydžova (o 18 km dál) a přesně 300 metrů před pumpou mi došel benál, takže jsem ty poslední metry použil MZ-tu stylem odrážedlo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Harry »

Ufffff... tak už jsem taky doma. Sraz parádní, zázemí luxusní, hořický okruh hned "za barákem" nejlepší. Díkec Mártymu za organizaci, SIDovi za půjčení bramboráku a Vladanovi za kompresor, páč jsem u něj cestou zpět domů objevil šroubek v zadní gumě (opraveno knoty, tak uvidíme). Trochu mě mrzí ta účast, nicméně jsme jako Hedgehogs učinili nějaké závěrty, co se týká toho "pozvání" od nějakejch Helz Endžls. Těším se na fotky a další sraz, tentokrát v Biskupicích.
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Eliška »

Ahoj, dojeli jsme dobře.Ještě teď dosušujeme boty.
Díky za půjčení náhradních dílů ( tenisky, ponožky) :-)
Romana z té kodrcavé jízdy domů bolí tříslo (a prdel)... :-) Držel se za mnou statečně.
Bylo to tam super, pěkný, čistý kemp a super snídaně, super lidi. Pěkně jsme se pobavili.
Díky Mártymu za odvahu zorganizovat srazík.. Dobrá výzva pro další odvážlivce něco podobného zorganizovat, abychom matičku zemi poznali i v jiných lokalitách ČR.

Něco málo jsem nafotila, pak mi zhebly baterky ... brzy dodám

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Pete »

Kipi: kdepak hels engels, lozil jsem, ze skály spadnul jsem. No mám levačku v sádře ještě do pátku. Fest mě to sere podle dojmů sem prošvihl parádní sraz, toš snad příště :)-D
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

SID: Moje nasranost byla v pohodě vůči okolí do doby, než se do ní jeden ze zdejších opřel... Na hlavu si srát nenechám a může to napsat Karel, nebo třeba Heki, to prostě nebylo korektní...

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od SID »

Ok, ale mám na to svůj názor,takže si ho v podrobný formě ponechám >:D< bude to tak asi lepší 8-)

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Vladan »

mi se tam líbilo, takže dík Mártymu i ostatním účastníkům zájezdu [img]http://www.brunensis.profitux.cz/smile/ms_1872.gif[/img]
za tu srandu to vždycky stojí, ať už je způsob dopravy na sraz jakýkoli - Terezka Škorpíková třeba přijela v kočárku a nikdo se jí nesmál, bo to vyvážila svým šarmem a stylovým MZ-oblečením (tu)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Heki »

Do čerta to mě mrzí, že jsem zas něco prošvihnul. No určitě to bylo parádní - ostatně jako vždycky. :-L-:
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

A tak, byl to takový menší srázek, dokonce se nám podařilo vypít jen něco přes půl sudu piva, ale mělo to své kouzlo.

Myslím, že například bazén byl po ránu úplně super a snídaně, kde ses cca za pade mohl najíst do sytosti a ještě si vybrat, na co máš chuť (jsou formou švédského stolu), byly taky vcelku luxusní...

Pokud bude zájem, není problém (tedy snad ;)) někdy v budoucnu udělat v těch místech i nějaký další sraz, ale chtělo by to hojnější účast :P

Jinak malá MZ-ťačka byla fakt roztomilá v tom stylovém oblečku...
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Kipenzi »

Vězte, že kdo nebyl, prošvihl něžnou stránku Harryho osobnosti :D:

[img]http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/8/8596 ... .jpg?ver=2[/img]

A klasické hromadné foto:

[img]http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/8/8596 ... .jpg?ver=2[/img]

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Harry »

tu fotku si snad dám zarámovat :-heart
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Kipenzi »


Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Viktor »

Málá škorpice je super :-heart

fery251
Příspěvky: 50
Registrován: sob 09. úno 2013 12:57

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od fery251 »

My měli sraz v Dachovech...taky ....12.-14.7........
http://fery251.rajce.idnes.cz/Grillfest ... 14.7.2013/

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: PRÁZDNINOVÝ MZ SRAZ 9. - 11.8. 2013 (Hořice v Podkrkonoší)

Příspěvek od Márty »

Jo, Jirka mi říkal, že tam měl na začátku červce motorkáře s muzikou a striptýzem ;)
Obrázek

Odpovědět