Jarní MZ SRAZ 2013

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Viktor »

Tovněž hlásím úspěšný návrat do rodného kraje B)-

Děkuji Elišce a Romanovi za organizaci, soutěže byly fajn ikdyž musel vyhrát zase Harry :D-. Dále děkuji Vladanovi za společnost v autě, Nině že sebou praštila tak šikovně že se jí nic nestalo, SIDovi a Jindrovi za zapůjčení motocyků a všem kteří se akce zůčastnili, dobře jsem se bavil :-)=

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Harry »

Fíííha... tak hlásím dolet, až do Třebáče mě sice zdržovala ségra, ale i tak zírám, jak i přes nepřízeň stroje zmákla absovlovat cestu jak, tam tak i zpět. Díky, že ste mě něchali vyhrát :D Bylo to skvělý.. a zase to bylo jiný... tolik závad a karambolů tu snad ještě najednou nebylo :D Díky organizátorům za zázemí a péči. Bylo to fakt supr, i cesta zpátky v kose měla svoje světlý chvilky. Těším se na fotky.... jo i ta hvězdárny byla fajná :D-x takovou šišku jsem ještě neviděl :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Skorp »

Taky hlásím úspěšný dolet domů. I se záměrnými zajížďkami mi to dělá poněkud podprůměrných 251 km. Sraz se opět vydařil. Díky za péči.
Někdo tu propaguje e-shopy, já doporučuju "Brašul´s service" Díky.
Pracně vydřenou medaili jsem si pověsil v práci do sbírky.
[img]http://img7.rajce.idnes.cz/d0702/6/6355 ... .jpg?ver=2[/img]
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Lord_Lee »

Taky už jsem dorazil, natočeno 460Km, XJčko to ustálo beze ztráty kytičky (konektor na baterce nepočítám jako závadu xjčka :D ) Tak díky všem, hlavně Elišce a Romanovi za parádí péči a SIDovi za půjčení báva. Tak na příštím srazu naviděnou :)-D
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Pete »

Taky hlásím návrat na základnu, sraz parádní, tak zase někdy příště (tu)
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Harry »

já jen doplním, že jsem najel 596 km... a čekám na fotky :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Eliška »

Děkujeme za hojnou účast a za akční víkend na který jsme se všichni tak dlouho těšili:-)=. Díky za dnešní ohánění se koštětem a mopem Vladanovi a Viktorovi. Y:-) Děkuji též Karlovi a Sidovi za doprovodnou asistenci.

Díky Harrymu za krásné trička do soutěže a Jencovi za bonbony.

Tak si představte, že jsem dnes doma našla ty ztracené samolepky, které jsem pro vás měla přichystané. Byly v šanonu, kde mám pojistky a jiné papíry od motorky.:-(I

Kdo chce, ať mi pošle do e-mailu (ela007@seznam.cz) svou adresu a celé jméno a ráda mu samolepku pošlu v obálce poštou.(tu)

Fotky dovalím zítra.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Viktor »

Eliška: Doufal jsem, že to, že jsme s Vladanem odmítali opustit "areál" a museli jste nás s Romanem vyhánět košťaty zůstane jen mezi námi... :D-

Jo, zapoměl jsem poděkovat tuším že Jencovi za bonbóny, při kochání se na dálnici cestou domů přišly vhod Y:-)

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Kipenzi »

Díky Elišce a Romanovi za parádní sraz a pečlivou péči o nás...(tu)

Díky Viktorovi, že nás vzal na vyjížďku. ;)

Eliška: To je dobře, žes je našla ještě letos :), aspoň příští rok nebudeš muset přepisovat ten letopočet :D. Myslím, že bude lepší samolepky rozdat na dalším srazu, beztak jezdí furt ti samí lidi.

Sice jsem si díky některým méně inteligentním poznámkám uvědomila, že kombinace "pražanda" + "gravidní" rozhodně není to, co je mezi motorkářema zrovna v kurzu, ale zas vás brzo ráda uvidím. (Ale nejdřív si od vás trochu odpočinu.)

Jen pár fotek: http://kipenzi.rajce.idnes.cz/MZ_sraz_M ... -28.4.2013

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Viktor »

Kipenzi: Někdo měl narážky na malou "Škorpici"? Jsi měla říct Harrymu, by to za tebe vyřídil v konfrontačním koutku u sociálních zařízení :D- (teď mě tak napadá, doufám, že tím dotyčným, nebo mezi těmi dotyčnými nefiguruju i já, v tom případě bych rád podotkl, že jsem od Harryho už facana dostal, ikdyž údajně jakože omylem...) :-)T

Jo a ještě jedno zvláštní poděkování Jindrovi a Zorče za to, že mi v neděli ráno dovysvětlili, že to, že plánují "svícu" neznamená, že si doma udělají svíčkovou... Jsem hold chachar z Ostravy a neznám ten váš "hantec" :D-

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Heki »

Taky hlásím šťastný dojezd do depa. Poctivých 808 km.

Děkovačka - Elišce s Romanem za luxusní organizaci, catering a víceboj (ikdyž teda kupodivu vyhrál zase jeden nejmenovaný borec toho času jezdící na mopedu typu XJR :D ). Viktorovi za nabídku odvozu věcí, které jsem nakonec nevyužil a taky, že se staral, jestli jsem dojel. Dodovi za doprovod cestou tam. Brašulemu s Pájou za doprovod zpět (a že mi poradil ať si navlíknu nemok - bez toho bych asi umřel. I tak jsem doma musel druhou rukou narovnat prsty na levé ruce. Kolena necítím ještě teď a na benzince koupené kafe jsem z půlky vypil a z půlky vylil jak se mi třepaly ruce). Prolisovi s Jitkou za luxusní projížďku po MX/Enduro trati, kde jsme se společně a pak i každý zvlášť ztratili a zase našli. Harrymu za tričko, nášivky, nálepky... Jenckovi za bombony (Hanka mi je doma stejně všechny zabavila). Brašulemu ještě jednou za enduroneplechy v místním lese. Všem ostatním za to, že tam byli, pili semnou pivsony a zelenou a bylo mi tam fajn. Jo a DéeRku, že vstalo jak Fénix po třech letech klinické smrti z popela a začlo se tvářit, že zase bude jezdit, skákat a střílet z výfuku jako za starejch časů.

PS: Všem co se vrátili bez motorky, ať neklesají na mysli. Zbývá vzdát hold padlému stroji a zbytek dojít pěšky. Ona i ta cesta je prostě cíl a všechno jde vždycky opravit.

PPS: To SIDovo báwo si příště musím taky půjčit kua když už ste na tom všichni jeli... První sraz kde jsem se nesvez na ničem jiném, než na čem jsem přijel X(

PPPS: Ta hvězdárna tež byla mazec. Asi si tam pošlu CV a budu se tam flákat na té louce a po večerech budu přemýšlet u té mašiny z filmu Doktor No jak to je s tou Lajkou a Vlajkou...

Prostě to byl luxus! Tak asi příště v Orlové nazDRar !
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Kipenzi »

Viki: Harry měl plný ruce práce hájit svý zájmy :D a neboj, "milé" rady a připomínky přicházely jen od těch starších a zkušenějších zasloužilejch matek a otců.

Jindra: Co z té Vaší svíci udělat MZ sraz? :D

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Viktor »

Kipi: Tam byla nějaká zkušená matka? Já tam narazil leda tak na "kontramatky" :D-x

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Jindra »

Já jsem vysadil v Brně Zorču a domů jsem dorazil přesně ve 4. Cesta přes Vysočinu byla stejná jako loni - zima jak prase a mlha, ze které jsem byl mokrý jak po dešti.

Elišce a Romanovi ještě jednou děkujem za to jak se o nás skvěle starali a za super exkurzi(tu)

Kipenzi: s tím se počítá, jen jsme vám toto překvapení zapomněli oznámit. Takže děkuji Vikimu za reklamu Y:-)

A mám tu něco i pro Ninu:
Kryt spojky z modelu ER-6F (stačí přestříkat na stříbrno) za 46€, docela zachovalý černý podsedlový plast za 35€ a padáky (ty jediné se musí vydražit).

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Kipenzi »

Jindra: A už máš nahozeno, abys to otočil na motorkářích? :D Ono se i u nás něco najde... http://www.tipmoto.com/dily-moto/motory ... -dily.html

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Vladan »

[img]http://www.brunensis.profitux.cz/smile/ms_0435.gif[/img] sjupr akce, jak jinak - takže díky organizátorům, účastníkům, přeživším a přepravujícím [img]http://www.brunensis.profitux.cz/smile/ms_1872.gif[/img]
díky i za tipy na součástky pro Ninu - odkazy předám; pochvala Radce, že cestou na sraz nepropadala panice a zoufalství při té poruchové smršti; Viktorovi za už tradiční odvoz domů; Škorpovi, že při odtahu bořené ER-6 nezařadil i trojku; Romanovým rodičům za ustájení nepojízdných strojů; neznámému hrdinovi se servisu sekaček Honda v Čechticích za půjčení flexky a těm dvěma dobrákům z benzinky v Pelhřimově, že nám tak intenzivně přáli šťastnou cestu, až se začalo všechno srát :)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Heki »

Pro Ninu:

Ceny nových originál dílů na Kawasaki Er6 N:

Boční víko spojky: 3 902,- Kč
Nálepka Kawasaki na nádrž: 868,- Kč
Nálepka ER6 N na boční plast: 868,- Kč
Páčka zadní brzdy: 996,- Kč
Boční plast přední: 1767,- Kč (v barvě)
Zadní plast: 2376,- Kč (v barvě)
Nádrž (pro tu srandu): 17 336,- Kč

Zdroj: www.partsdepot.cz
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

SID
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 18. dub 2013 20:41

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od SID »

Vážení vznešení,
na akci se mi moc líbilo a soutěže byly fyzicky dostupné i pro nás starší (tu). I Ti organizátoři jsou vcelku >:D:D<.
Eliška: každopádně nám dej Eli vědět, čím se to vyřešilo ať jsme chytřejší :-(I.

A můj obdiv pro Ninu,protože byla veselá i po tom, co se jí přihodilo Y:-) Y:-)

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Viktor »

Vzhledem z tomu ceníku co tady Heki napsal bych to všechno koupil nové, už jen proto, že pak nikdo nepozná, že je něco lakované, teda až na tu nádrž, tu bych novou nekupoval, ta totiž stojí asi jako třetina ojeté ER6... B)-

Jenc: Né že ti zase bude trvat půl roku, než nám ukážeš fotky B)

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Skorp »

Viktor:
Jestli není lepší už pak kopit rovnou tohle... http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 94639.html
Ještě zbyde spousta náhradních dílů. Je to z Francie, takže to má navíc pravostranné světlo a není to v majlích za hodinu...
[img]http://img.motorkari.cz/upload/images/c ... 50x113.jpg[/img]
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Márty »

Já se zdržím nějakých obsáhlých komentářů, jen dodám, že to bylo super a že jsem vás všechny zase rád viděl :-)=

A teď ještě musíme vymyslet, kde podnikneme další, Poorlovský sraz, páč do Orlové se bohužel nedostanu a Vír je nejspíš pasé...
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Viktor »

Skorp: No, nebo to může rovnou za 30 000 prodat a koupit si nějakou novou motorku :D-x

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Jindra »

Skorp: neblbni, to se dá komplet do 10 000 opravit a bude vypadat jako nová (tzn. jako všechny ostatní motorky v inzerátech).

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Eliška »

http://uloz.to/xyZVNNNf/mz-sraz-2013-zip

Kvalita fotek nic moc, hoďte sem fotky i ostatní, díky

Jenc
Příspěvky: 41
Registrován: úte 22. led 2013 22:42
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní MZ SRAZ 2013

Příspěvek od Jenc »

Vladan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...neznámému hrdinovi se servisu
> sekaček Honda v Čechticích
> za půjčení flexky...


Jestli ho potkám, tak mu poděkování vyřídím ;)
CFMOTO 650MT
Motorkáři.cz, PFS

Odpovědět