MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Odpovědět
Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Kipenzi »

Sklepkous: Až jsem slzu zamáčkla, jak jsi pochválil "náš" sraz... V Orlový to vždycky stojí za to, kluci to maj dycky dobře zmáknutý. Taky celej víkend kujem pikle, jak se na nějakým srazu zas ukázat... Skorp to má jednoduchý, ale Skorpinka se na to moc netváří :).

Jo a kdyby jsme neměli Harryho, tak by sraz snad nebyl srazem, to je jasný!

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od sklepkous »

Kipenzi: to snad s tou slzou ne (:P) jinak musim litat ty srazy bo jak tu nejsou fotky ksichtu tak si vas nejak nemuzu spojit se zdejsimi jmeny a xichtem na sraze ;-)

jo orlova vypada na peknou akci a s Harrym vzdy urcite dobre vrcholi
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Viktor »

No, asi jsem nezažil Orlovou, kde by se neodehrálo něco EXTRA, ale letos Motofahrer nahodil hodně vysokou laťku. Nevím, čím chce toho shořelého pick-upa příští rok překonat :D. Každopádně se sraz vydařil za což patří všem co se na jeho organizaci podíleli velký dík a i to počasí nakonec nebylo až tak hrozné, jak se zdálo, teda až neděli...

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Márty »

sklepkous: Poslední roky mi Orlová nějak nevychází, vždycky se mi to s něčím tluče, ale podle toho, co jsem tam zatím zažil a podle fotek a vyprávění si dokážu ten "mazec" představit :)-D :D
Obrázek

GEORGCERV
Příspěvky: 10
Registrován: sob 06. dub 2013 22:25

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od GEORGCERV »

Márty:
Příště snad dorazíš ne?Byla tam prdel jako obvykle:):D

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Márty »

Snad už konečné jo, pokud se zase něco netento a vyjde termín ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Eliška
Příspěvky: 99
Registrován: ned 03. úno 2013 19:54

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Eliška »

Děkujeme za srazík, bylo to super. Roman je nadšenej a zažil i to, co si neuměl ani představit...
Zdeno, díky za věci na spaní a poděkuj mamce za super snídaně. Mrzí mě, že jsme se nerozloučili osobně, asi jsi ještě někde spal..

Tak zas příště..

Nina
Příspěvky: 4
Registrován: pon 29. dub 2013 16:31

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Nina »

Ahojte,

hlasim, ze jsem dobre dorazila a aniz bych se znovu vice sblizovala se sterkem. ;-) Jela jsem pres Bruntal a Sumperk a musim podekovat tomu, kdo mi tu cestu poradil (bohuzel si uz nepamatuji kdo), protoze to byla super cesta. Dekuji.

Take bych chtela bych podekovat vsem za velmi krasny a poucny vikend. Dozvedela jsem se, ze se nemusim opijet na to, aby se mi motala hlava, staci jen zajit do kostela a taky, ze spani pickupu je zdravi skodlive. :-)

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Jindra »

Děkuju X-Riders za super sraz, nakonec i to spaní ve stanu bylo v pohodě. Jen tu kozu co od svítání mečela musíme příště nějak zdrogovat:D

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Heki »

Dík organizátorům za super sraz! My jsme s Harrym zakončovali ještě včera večer v Opavě a zatímco já už sedím v hoxně, tak Harry pořád asi chrápe u mě v obyváku... Takže o pyčo sraz jak cyp. Co dodat - obětavost Orlováků nezná mezí a Motofahrer pro srandu ostatním neváhal nasadit svůj život v (z)hořícím pickupu, aby byl i nějaký ten ohňostroj. Návštěva Vítkovic se mi taktéž moc líbila, stejně jako potom ta knajpa kde mi přivezli pití vlakem. Tradiční sobotní žermanky byly sice poněkud studené, ale myslím, že to bylo to, co jsem zrovna potřeboval.

Dík Petemu za půjčení Bawce a Viktorovi za půjčení vozidla na převoz golfových holí (tu)

Bylo to pompézní a každý kdo to vzdal a nedojel nachť teď pláče doma nad rozlitým mlíkem >:D<
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Pete »

Toš parádní sraz (tu) Letos jste borci z Orlové nasadili laďku hodně vysoko a můžem se o to víc těšit na příště.

pro mě bude nezapomenutelný i proto, že jsem zde získal druhou rodinu

HEDGEHOGS FOREVER !! X(
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

radek27
Příspěvky: 28
Registrován: ned 27. led 2013 13:28

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od radek27 »

zdarec, chlapy dík za super sraz, bylo to famózní:-)=. Organizátoři dík moc, vítkovice byly suprovní, ohňostroj v sobotu ráno taky (:P), hlavně taky gulášek byl super. Jinak na příště trochu potrénuju v hodu pinckem a Harry to bude mít příští rok težší.(:P)

Zdeno
Příspěvky: 210
Registrován: stř 23. led 2013 19:06

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Zdeno »

Level srazu: INFERNO X( :D-

Všem díky moc za účast a super zábavu, bylo to perfektní jako každá naše MZ akce :)-D

Za záchranu Motofahrerova života a mojí mašiny vyhlašuji Červa národním hrdinou (tu)

Rád bych se omluvil za mou nedělní absenci, vaše odjezdy jsem férově prospal...O půl 12 mi zvonil telefon, Sharna: "Tak co, už ses vyspinkal?" "Ale jooo nooo." "Tak dojdi na pozemek, začneme to pomalu uklízet a hlavně teda už jsou všichni pryč." "Kuuurvaaaa :( " :D-

Prozatím pro vás mám jednu sadu fotek + video z Vítkovic od Mirka: http://mirekkoudela.rajce.idnes.cz/MZ_SRAZ_ORLOVA_2013/

Příští rok to bude 5. ročník, takže se budeme snažit vymyslet nějaká další zlepšení a show B)-

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Márty »

Povedené fotečky. Jak tam Vladan sedí v té žluté helmě a tváří se jak kdyby za sebou měl celodenní šichtu ve fabrice. Nebo Honzovy žluté kostkované kalhoty, ty mne taky dostaly :D
Ta černá vlajka (či co to je) MZ-worldu vypadá dobře (tu)
Jinak mi přijde, že jste nějak málo fotili Harryho, není ani na 100 fotkách :D-x
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Viktor »

Heki: Pitomečku pitomý... :D-x

Super fotky, ale uvítal bych nějakou verzi která by se dala kompletně stáhnout... Mě se hlavně líbí fotka, na které Vladan háže motorem stylem ala Spiderman :D-

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od sklepkous »

kurde tak ty fotky jsou mega, asi jako cela akce...pro priste se polepsim a to ze dvou duvodu: at vas lepe poznam ;-) a zadruhe at tu akci proziju poradne
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Harry »

Tak už jsem taky dojel domů... a to už je pondělí večer... nakroutil jsem bezmála 900 km, dneska jsem zmákl jak červenohorský sedlo, ekce hommo (bo jak se to píše) i buchlováky... mám z toho asi mořskou nemoc :D podařilo se mi i něco málo nafotit cestou, tak to pak dodám, jaké máme tu v té naší zemi krás(k)y.
Organizátorům a všem zúčastněným moc děkuju. Taktéž díky za super ceny a medajle... prostě přestantě už mektat na netu a začněte konečně vyhrávat. Absolutně si nepamatuju hořící auto. Červ je pro mě od soboty SuperČerv.

Hekimu: Dík, žes měs nechals přespats!

Fakt nevím, co dodat, všechno důležité asi padlo. Jo snad ještě díky, že se objevily nové tváře a nechť je to inspirací pro ostatní, že se opravdu nemusí ostýchat dojet.
Samolepek zbylo dost, pokud má ještě někdo zájem, tak ať se ozve.

Na příštím srazu přátelé!!!!
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Skorp »

No koukám, že se Orlová i letos vydařila na výbornou, po prohlédnutí fotek se docela těším na "x-riders movie". Bude? Asi si před příští Orlovou rozšířím pojistku na moto o "náhodné vzplanutí" ::o
Letos nás trochu vyřadila z pelotonu malá Škorpice a Little Kipi, ale kdyby se na podzim, někdo rozhodl pořádat něco jako Mezihoří či Bolíkov, tak nás doma asi nic neudrží...

sklepkous: To, že jsi se svou "modroučkou stopadinou" na den dojel do Orlové je hezký, ale rozhodně Ti to nedává jedinej důvod mluvit o Kipenzi a xichtu! :-no Tak přibrzdi. (td)
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Harry »

Fotky od Zuzky a Címoše jsou >>>>ZDE<<<<
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Heki »

Série Harry a hasiči zabíjí :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Zdeno
Příspěvky: 210
Registrován: stř 23. led 2013 19:06

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Zdeno »

Skorp: Klid táto, on to Sklepkous určitě nemyslel zle B) A movie bohužel nebude :(

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od sklepkous »

Skorp: ja to nemyslel zle...ja jsem mily clovek, jen mam trosku jiny slovnik nez jini. Proste nerad pouzivam nektera jina slova. Ale ja se treba polepsim kvuli eMZet kolektivu :)-D
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Márty »

To, že je v Orlové běžně zvykem na sebe volat policajty, to mě tak nejak už ani nepřekvapí, ale že zapálíte auto, aby mohlli přijet i hasiči, to mne fakt dostalo :D-x
Obrázek

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Pete »

Zdarec, fotky ode mě jen na čumendu zde: Rajce.net

ke stažení tady: Uloz.to
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: MZ SRAZ 2013 - ORLOVÁ

Příspěvek od Viktor »

Pete: Pochvala, konečně někdo, kdo dal fotky tam, odkud jdou v pohodě stáhnout... (tu)

Odpovědět