Motosalon Praha

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Motosalon Praha

Příspěvek od Márty »

To tam zítra ráno sběhnu do Letňan zprubnout, mají tam tentokrát snad být "všechny" značky, tak by to mohlo být o něco lepší než předchozí ročníky, no uvidíme... Po ránu by to ještě mohlo být i vcelku průchozí a nepředpokládám, že bych se tam zdržel dýl jak hoďku a půl... :C
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Motosalon Praha

Příspěvek od Márty »

Tak žádné extra překvapení, co jsem potřeboval vidět, jsem viděl. U Kawy mají moc pěkné hostesky - Asiatky... Po 45 minutách jsem radši vypadl, už se to začlo moc zahušťovat.
Co se mi líbilo, byly helmy od Cassidy, vypadají fakt hodně dobře a jsou za solidní ceny (tu)
A nový Srambler od Triumphu taky docela jde, dokázal bych si ho představit v garáži (i když stará verze byla taková klasičtější, holt ty pitomý euronormy...) - tmavá matově zelená nádrž je prostě parádní...
Obrázek

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Motosalon Praha

Příspěvek od Heki »

...nějaké pěkné přestavby?
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Motosalon Praha

Příspěvek od Márty »

Heki: Na přestavby by člověk musel zajít do Holešovic na Custom Bike. Já byl "jen" v Letňanech na klasickém Motosalonu, kde jsou 99,9% sériovky a tam toho bylo minimum...
Furt říkám, že je ptákovina, tyhle dvě výstavy dělit a když už, tak mít je ve stejném termínu (i když je pravda, že jeden termín má pro mimopražské návštěvníky tu výhodu, že když už se sem dodrcaj, tak můžou jít postupně na obě a nemusí sem jezdit nadvakrát), do Letňan by se ale vešly určitě obě naráz, místa je tam dost...
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Motosalon Praha

Příspěvek od Márty »

Taky jsem shlédnul tu "novou Jawu" 350. No, jak mám pro retro disajn slabost, tak mne to nějak nezaujalo, ta motorka prostě nemá šmrc, je na tom až moc vidět, že je to překopaná Čína, která v originále vypadá líp, než po jawáckých úpravách... Ale zase naživo vypadá o něco lépe než na fotkách, ovšem s tímhle Jawa díru do světa neudělá, možná někde v Indii, myslím, že ani u nás se moc prodávat nebude...
Když to člověk srovná třeba s Enfieldem, tak tohle je, z mého pohledu, minimálně o dvě třídy horší disajn :( .
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Motosalon Praha

Příspěvek od Márty »

Jo, ještě musím říct, že ten novej přední reflektor na kačeně 1290 SA 2017 je opravdu neskutečnej hnus (td) , jinak celkově nevypadá ta mašina zle...

Co se mi dost líbilo bylo nové 310 GS u Báwa, to je pěkná motorka (asi už jsem ulítlej na ty nízké obsahy)...

A ten terénní skůtr od Hondy taky nevypadá zle...
Obrázek

Odpovědět