Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Příspěvek od Heki »

Dík všem za super akci - byť jsem dojel jen na jednu noc. Cestou zpět mi bylo tak blbě, že jsem málem nedojel...

Bylo to dobré jako vždy
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Příspěvek od Viktor »

Heki: Jojo, byl jsi za svůj úprk po zásluze potrestán :-|--- :D

Jinak doufám, že jste všichni dorazili do svých domovů v klidu a pohodě. Děkuji všem za účast a zároveň se omlouvám za cenu, která se platila za ubytování, ale vzhledem k počtu účastníků to tak prostě vyšlo. Pokud to tak bude i příští rok, budu muset trochu podražit, ale doufám, že ne... Každopádně to momentálně neřešte, rok, nebo dva nazpět přijelo tolik nečekaných lidí, že jsem se dostal do plusu, takže se to teď alespoň srovnalo :F Joo, a u Elišky se už snad nebude nikdo Milanovi (můj pupek) smát :D-x

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Příspěvek od Márty »

Jo, byla to pohodovka, akorát mne mrzí, že jsem si tentokrát nezalyžoval a kvůli tomu zánětu zubu musel odjet už v sobotu a ani si pořádně neužil páteční pařbičku s dorazivšími Hekim, Mišom a Harrym. V neděli už jsem měl horečku a hubu nateklou tak, že bych mohl strašit batolata :C
No, zajel jsem v Práglu na soukromou zubní pohotovost, kde sice 9 z 10 lékařů má jako svůj rodný jazyk ruštinu, ale služby, ač pouze placené, poskytují perfektní, takže mi to otevřeli, vyčistili, předepsali antibiotika a snad to bude v pohodě.

Viki: Pokud vycházel pobyt nějak dráž, než jsi původně počítal, tak dej vědět a nějak se dorovnáme.
Obrázek

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Příspěvek od Heki »

Jasně - pokud na tom nějak tečeš, tak dej vědět kolik máme doposlat :-)
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Příspěvek od Viktor »

Márty + Heki: Není to nic hrozného, navíc jak už jsem napsal, dorovnalo se to z dřívější akce, takže v pohodě. Mělo to být spíš takové malé upozornění na příští rok...

Márty: Příští rok pro jistotu řekneme Petemu aby si dovezl ordinaci :-)

Jindra
Příspěvky: 715
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Zimní sraz 2017 (9. - 12. 2.)

Příspěvek od Jindra »

Viki díky za organizaci a všem ostatním za společnost. Důležitá infromace pro ty co odjeli dřív - byla to dřina, ale bečku jsme dopili :B

Odpovědět