Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Přehledné informace o srazech a akcích (včetně fotek, atd...)
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Viktor »

Termín: 25-28.2.2016

Místo konání: Ludvíkov (obec mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou)

K dispozici jsou 4 pokoje, 1x dvoulůžkový, 3x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový (velký dvoulůžkáč kam dáme případně přistýlky) + neomezený počet volné plochy k noclehu. Právo rezervace a výběru pokoje má klasicky ten, kdo pošle dříve rezervační poplatek 200 Kč za osobu na můj účet 1845488153/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno). Děti do 100cm vzrůstu se nepočítají B) Předpokládaná cena je 250 Kč za osobu na noc, jídlo si řeší každý sám, pivo zařídím. Pro případné nováčky uvádím, že chata je plně vybavena a krom přezůvek není potřeba nic navíc vozit... Po
dohodě účastníků se chata prohlášuje za nekuřáckou, takže kouřit se bude vně chaty...

Obrázek

Navrhované rozvržení pokojů a přihlášení účastníci:

Pokoj č.1. - Jindra + Zorča, Pete + Míša
Pokoj č.2. - Kipi + Škorp + Škorpice
Pokoj č.3. - Longovi
Pokoj č.4. + Pokoj č.5. - Harry + žena, Radka, Lord + žena, Polisovi

Pokoj č.1. je ten největší s koupelnou a WC úplně vzadu, pokoj č.2. je dvoulůžkáč s postýlkou pro malou, pokoj č.3., 4. a 5. jsou třílůžkáče (jeden bez dvoulůžka). Heki, Vladan ani já si nárok na pokoj či postel neděláme, takže se zkuste přátelé nějak politicky domluvit, navrhuju aby se Harry s Lordem + ženami vtěsnali do jednoho pokoje, ale je to na vás...

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Takže znovu a lépe, ačkoliv nesnáším cenzuru a nikdy jsem ji tady nepraktikoval, tak tady už to bylo potřeba, myslím, že své jsme si k tomu všichni řekli... Informace, které jsou důležité, viz příspěvek výše...
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Kipenzi »

Myslím, že smazat hádku nebo ji konstruktivně vyřešit je sakra velkej rozdíl. Pokládala jsem dotaz, otevřela diskuzi, která byla pro mě důležitá a ke které se ne všichni stihli vyjádřit, nebo si stihli přečíst jen něco, nebo jen reagovali na dílčí problém. Smazat to bylo opravdu hloupý, až dětinský.

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Kipi: Tohle fórum není a nebude od toho, abychom se na něm hádali. Konstruktivní debata ano, hádky ne.
Obrázek

Skorp
Příspěvky: 221
Registrován: stř 23. led 2013 20:45

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Skorp »

Proč cenzuru a rozhodnutí o tom co je konstruktivní dělá ten kdo sraz nepořádá a ani na něj nejede? 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Skorp: Třeba proto, že tohle fórum zprovoznil, spravuje a platí... Tak už to holt chodí. Chceš se toho ujmout?

Nebráním nikomu v tom, konstruktivní dotazy položit znovu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Viktor »

Kipi: Pokud sis nestihla přečíst mou reakci, tak se nic až tak hrozného neděje. Podstatné pro vás a pro všechny majitele dětí je, že jsou vítáni a počítám s nimi. Další podstatnou myšlenkou bylo to, že tak jako my nezadaní musíme tolerovat děti, tak i rodiče dětí musí tolerovat to, že se nejedná vyloženě o dětský tábor a musíme si navzájem vycházet vstříc. Například tím, že se v noci pokusíme hlučit jen v přízemí aby mohli děti spát a děti nám to pak ráno oplatí tím, že nás nechají co nejdéle ve snech vstřebávat požitý alkohol (:D

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od SID2 »

Přiznám se,že jsem všechno nestihnul přečíst a i jako neúčastníka srazu,aniž bych se Vám chtěl montovat do tématu, mě ty názory zajímají. Nešlo by Márty přimhouřit oko nebo obě a obnovit to? I negativní věci patří k životu aby to bylo v rovnováze.Tudíž mazat něco ať už je důvod jakýkoliv ...nevím nevím.
Třeba dobrej příklad je můj adoptivní taťka Harry. Je krásnej a charismatickej a jako protiklad má hnusnou motorku
....no tak taťko,přimluv se.....

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Vladan »

v tom by neměl být problém, vždyť i někteří dospělí mezi námi se mnohdy chovají jako děti a jsou ostatními tolerováni ;)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Long
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. říj 2014 10:23

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Long »

Mazání byl nesmysl a ten co ho provedl se za své výroky stydí a neumí se omluvit !!!

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Long: Já se nemám komu za co omlouvat, zvlášť tobě ne!!! maximalně Vikimu, jenž tohle vlákno založil a to jsem už udělal... A tím tuhle debatu, ze své strany končím.
Obrázek

Marketa
Příspěvky: 2
Registrován: stř 30. pro 2015 14:57

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Marketa »

Soubor pro SIDa a ty, kteří debatu nestihli a teď jen zírají, co se to tu vlastně děje ...
Původní komunikace vlákna

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

All: Pokud se někomu nelíbí, to, jak to tady vedu, má možnost založit a spravovat MZ fórum a doménu jinde!!!

Markéta: Dobrá sviňárna!
Obrázek

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Jindra »

Markéto díky, myslím, že tak je to správné (tu)

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od SID2 »

1)Markéto,děkuju moc za možnost si to přečíst.Tečka

2)druhý bod pro všechny: celý jsem si to přečetl a nevidím v tom žádnou velkou vědu ani nic špatnýho.Doba je plná stresu a každej si hájí to svoje......řekl bych,že to je takovej dobrej příběh pro školení,na kterém se x lidí musí po vyslechnutí fiktivního příběhu rozhodnout a společně určit pořadí 1 až x od nejempatičtějšího správňáka po nejhoršího egoistu. Nedohodnou se ani po sto hodinách,protože nikdo nejlepší ani nejhorší v tom příběhu ve skutečnosti není.Je to vždycky jen úhel pohledu konkrétního jedince.

upraveno ve 3:20 z důvodu lepšího pochopení

Pozn.
Kdybyste někdy volili prezidenta a já to prošvihnul tak dávám hlas Jindrovi. Je klidnej,rozumnej,má MZ a je to diplomat.

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Víte co, přátelé, dělete si tu a pište, co chcete, já jdu od toho !:)! ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Viktor »

Jedno dohadování se odstranilo a máme tady pro změnu druhé... Nechcete se na to už vysrat?

Raději mi napište, kdo se přes tuto stoku hnusných výlevů a nepochopení dokázal přenést a můžu počítat s jeho účastí. Pak bych potřeboval dořešit jedno z témat nejdůležitějších, a to jaké pivo a jakou voltáž :)o

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od SID2 »

Jestli to bylo na mě,tak se nedohaduju.....pouze jsem opisně sdělil svůj názor,že se hádáte a hledáte viníka zbytečně,protože žádnej ve vaši řadách není.Toť vše.A že jsem rád,za možnost si přečíst souvislou řadu textu a udělat si svůj názor.Žádnej hnusnej výlev jsem každopádně nezaznamenal od začátku Vašeho tématu.

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Zimní­ sraz 2016 (25 - 28.února 2016) :B

Příspěvek od SID2 »

Takže, moje poslední vyjádření:
Milý Márty, po tom co si upravil odkaz od Markéty a dal tam svou rádoby vtipnou poznámku bych Ti rád sdělil toto.......s některými lidmi z MZ skupiny se znám hodně dlouho a tudíž mě zajímalo co píšete bez jakékoliv cenzury. Je to i s ohledem na to, že občas na sraz, kde se děti pohybují, dorazím a tudíž je dobré vědět, jaký kdo má názor a co ho trápí a na srazu obtěžuje i když bude z pouhé slušnosti ohleduplný a taktně něco přejde. Kdyby z Tých příspěvků nebylo poznat, že nemáš dobré období, napsal bych teď klidně, že si ješitný blbec. Ale protože Tě aspoň trochu znám, tak Ti spíš přeju, ať nemáš starosti.
Žádal jsem Tebe o zveřejnění odpovědi, od Tebe jsem se nedočkal. Markéta to zveřejnila (aspoň na chvilku) i když netvrdím, že je to fér. Na druhou stranu Tvé jednání jinou možnost ani nepřipustilo. Bohužel při Tvých příspěvcích v duchu ''Mé je fórum'' jsem si vybavil okamžitě .....x (ikse) a jeho vyjádření, kde spojoval důležitost› MZ forum se svou kariérou.

Vzpamatuj se, prosím.

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Lord_Lee »

Viktor: Mě by jsi udělal radost svijanskou jedenáctkou :-) Ale klidně ochutnám i něco vašeho místního, jen bych se vyhnul bolehlavům typu kozel, gambrinus nebo staropramen....
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Dobře´s to napsal Side. A protože si tvého názoru vážím, tak pokud má někdo chuť se v tom šťourat, máte to tam lehce dostupné zpátky.

Co se týká fóra, dnes v noci jsem o tom dost přemýšlel, ano Side, tohle je to mé dítko, a to mi dávalo, jako adminovi, ať už se to někomu líbí nebo nelíbí, právo určovat, co tu nechám a co ne.
Prostě se mi ta naše „hnusná“ debata nelíbila, tak jsem ji smazal, aby se začalo s čistým štítem.
Pokud si to někdo chtěl přečíst, mohl jsem mu data z té diskuze dát k dispozici a ne to tu zase propírat veřejně. Bohužel, Markéta mi tu možnost nedala, a ty jsi byl asi, Side, moc nedočkavý…

Někteří asi nepochopili, že pokud jsou někde hosty, měli by se podle toho chovat, a ne kydat špínu a urážet hostitele, jinak se jim může stát, že budou z návštěvy vyhozeni (tím nemyslím tebe, Side).
Na jiném fóru by byli, za urážky admina, okamžitě zablokováni a nikdo by s nimi nepáral, tady se tak nestalo, možná chyba.

Ale protože, jak napsal Sid, neboj, neurazilo mne to, jsem ješitnej blbec (něco pravdy na tom určitě je) a starej, bezcharakterní, nemorální, tvrdohlavej a dětinskej parchant (a to myslím vážně, beze srandy), půjdu ještě dál, já to tu totiž zavřu celé.

Mám vás rád, bando, ale jelikož jsem tím, co se tu v poslední dny děje (i když jsem k tomu i přispěl, to nepopírám), silně znechucen a diskuze tady, jak trefně podotkl Heki, je o h....ě, a nadále se odmítám v těch sr..kách brodit, končím ode dneška s péčí o fórum - už s tím zkrátka nechci mít nic společného. Ale proto, že musím nějak ochránit server, na kterém to běží a nemůžu to nechat jen tak, bez správy, mir nix dir nix, otevřené, aniž bych to hlídal, fórum bude dnes, tj. 5. 2. 2016 od 24-té hodiny, zablokováno pro zápis a registraci nových uživatelů (do té doby se tu klidně vyjadřujte, co hrdlo ráčí a monitor snese), číst pak ještě, do konce měsíce, půjde (bez cenzury).
K 29. 2. 2016 bude definitivně ukončen jeho provoz a IP adresa, na které běží, bude uvolněna pro jiný projekt, který nebude mít s MZ-tami ani jinými motorkami, dále nic společného.

Tímto se s vámi loučím a přeju všem, ať vám to dál jezdí, bez poruch a karambolů…
Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Kipenzi »

Že skončíš s fórem, to mi ani tak nevadí, je to sice škoda, ale zas tak světoborný, aby se to zas přirozeně v jiný formě neobrodilo, to není.

Čím jsem ale šokovaná a co bych od Tebe fakt nečekala, je tento výrok z pozice moci: "Tohle je to mé dítko, a to mi dávalo, jako adminovi, ať už se to někomu líbí nebo nelíbí, právo určovat, co tu nechám a co ne."

Že Ti Markéta nedala možnost to opět zveřejnit, to je alibismus, víš sám moc dobře, že PRÁVĚ TOHLE jsi udělat nechtěl, právě proto, abys nám ukázal, jakou moc nad tou debatou a fórem máš. O směšnosti svědčí to, jakým uraženeckým blábolem jsi to nahradil.

Mám ale poslední přání: Řekni mi znova, asi jsem nechápavá, jaký PŘESNĚ výrok tě JAKO ADMINA tak urazil, za co by byl člověk na jiném fóru zablokován?

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Márty »

Kipi: Já už to tu nadále nehodlám komentovat, nemám na to ani čas ani chuť, a hlavně už se mi nechce nadále rozvíjet tuto debatu, klidně si fórum rozjeďte někde jinde, myslete si, každý co chcete, tohle je opravdu můj poslední příspěvek tady.
Obrázek

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od SID2 »

Měl bys nejdřív hlavně vychladnout a brát v potaz to, že tohle není forum, kde admina nikdo nezná a tudíž,když Ti někdo řekne či napíše svůj negativní názor, není to výstřel posranýho anonyma k adminovi,kterého nikdy neviděl,ale snaha najít řešení.To,že se to někdy nepovede zcela ideálně se holt stává. K tomu stačí napsat o slovo míň nebo zapomenout udělat odstavec a dostane názor úplně jiný význam. A proto je demokracie při pořádání srazů na škodu a pravidla by měl určovat otganizátor a jenom je oznámit. Ostatní ať si to přeberou a buď se přizpůsobí nebo ne. Co jsem tak vypozoroval,tak největší nepokoje a negativa na srazech vychází z dobré víry organizátora vyjít lidem vstříc a začít s nimi diskutovat o věcech,které ty dobré duše co srazy pořádají, mají sami na triku a mají za ně zodpovědnost ať již organizační či třeba materiální nebo finanční. Pokud by Ti Márty morálně pomohl můj postoj k dětem,aby sis nepřipadal jako nelida,tak Ti upřímně sděluji,že trend kultu dítěte jako středobodu vesmíru,ač mám děti taky rád, neoslavuju. Bude to v budoucnu problěm číslo jedna....

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Zimní sraz 2016 (25 - 28. února 2016) :B

Příspěvek od Harry »

já už sice do tohoto vlákna nic psát nechtěl, ale za sebe tu tvrdím, že se bez tohoto fora neobejdeme, pokud se máme ještě nadále scházet... a všichni to dobře víte...
Takže bych tě tu chtěl Márty požádat, abysis to ještě v klidu promyslel. Já tu melu pičoviny skoro v každým svým příspěvku a někdo si na to prostě zvyknul a někdo s tím má problém.
Škorp tu psal, že si jede užít romantický výlet do hor s ženou a dítětem a že se u toho zboří... Něco podobnýho jsem chtěl i já, a proto si hájím svůj pokoj.
Momentálně nejsem schopnej říct, jestli nakonec přijedu s Pájou, nebo sám, nebo vůbec. Chci se na srazu normálně ožrat, pokecat o blbostech, ale nejsem zvědavej na to, aby se na mě někdo díval jako na pitomce, kterej nechtěl uvolnit svůj pokoj, aby vyšel vstříc rodinám. Pravidla určený Vikim jsem dodržel, děti mám rád, ale chci prostě jezdit na motosrazy. To by stále měla být priorita, jelikož se jedná o motorkářské forum. Je jasný, že se všechno vyvíjí a je to o kompromisech. Ale zase vocať pocať.
Taťka Sid to všechno napsal naprosto parádně a pod to bych se klidně podepsal, já bohužel nejsem takový rozvážný mistr slova. Pro mě to vždycky bylo hlavně o motorkách o motorkářích, chlastu a pičovinách. Chci aby to tak bylo i nadále. Když to vezmu z druhé strany a jel bych teď na takovej sraz poprvé a přijel mezi několik rodin, manželů, párů, tak bych se cítil jako křen. Je čímdál těžší do týhle party zapadnout a docela pozoruju, že se ty naše řady ztenčují. Asi s tím moc dělat nejde a třeba se to za pár let vrátí do starých kolejí, ale nějaký nesmyslný omezování kohokoli v čemkoli mi přijde prostě zbytečný, nejsme skautskej oddíl, nebo nějakej tábor přátel bible. Teď plácnu větu, kterou nemám moc rád, protože si to lidi různě interpretují... ale ta motorka a věci okolo by měli být vždy primárně o svobodě... A my to teď společnejma silama ženeme do kopru rychlostí větší, než dokáže vyvinout fichtl z kopce na trojku.
Omlouvám se za formu, jakou jsem to předtím podal, ale za obsahem si stojím. A pokud by se měl zamyslet Márty, tak by se měli zamyslet všichni, protože jste tu všichni chvilkama mleli docela slušný hovna. Nechci bejt konkrétní, ať to nějak nerozdmýchávám, ale myslím, že všichni víte, koho myslím...

PS: o mojí účasti dám ještě vědět, píííívo je mi celkem jedno, hlavně, aby ho byl dostatek
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Odpovědět