Ukaž s čím jezdíš...

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Viktor »

Tak jo,,asi je to červená :D-x

Robert
Příspěvky: 73
Registrován: pát 19. črc 2013 16:03

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Robert »

Mám doma ve skladu to madlo, myslím si, že je to ještě orig nátěr, i když dost obouchaný, a když ho dám k nádrži, tak mi přijde, že je to stejný červenooranžový odstín, jako mají na nádrži a schránkách klasické MZ ETZ.
Dřív jsem byl obyčejný zeťák... Teď je ze mě MZ-ťák!!!

samko11
Příspěvky: 6
Registrován: úte 19. led 2016 17:49

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od samko11 »

Toto sú moje lásky :) žltá MZ ETZ 150 - po renovácií, modrá JAWA PIONIER 21 SPORT - po renovácií, červená JAWA - ČZ 175/356 - pred renováciou

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Viktor »

Já nevím no, můj názor je, že když už renovuju, tak co nejblíže originálu... Ale každopádně se mi ta žlutá barva líbí (:D

Robert
Příspěvky: 73
Registrován: pát 19. črc 2013 16:03

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Robert »

Tady jsem našel nějaký odkaz na vzorník barev MZ i v odstínech RAL:

http://www.simantik.de/mz-farben.shtml

Tak snad to pomůže.
Dřív jsem byl obyčejný zeťák... Teď je ze mě MZ-ťák!!!

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Vladan »

Robert: wow, to jsou ale zajímavý stránky, tam se chvíli zdržím... (tu) :)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Mario
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. úno 2016 19:46

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Mario »

:-heart

Obrázek

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od SID2 »

smazáno z důvodu obnovy strojového parku
Naposledy upravil(a) SID2 dne pon 14. bře 2016 22:04, celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od Viktor »

SID2: Co jsi udělal se SIDem1? :D-x Jinak ta Guzzina by mě taky zajímala, škoda jí...

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš... :HG

Příspěvek od SID2 »

SID měl nějaké technické problémy se sklerózou a přihlášením...a emailem.......a tak to vzal z gruntu a udělal si nový profil a místo něho jsem tu teď já. Stejně potřeboval nějakou obrodu.
Guzzi: po tom, co jsem ji jako bouranou prodal, byl ji následně vyměněn rám (teda doufám) a některé věci povyměněny či zakamuflovány. Následně šla na další prodej. Šrámy jsou na ní vidět a podle nich jí bezpečně poznám.Teď na ní jezdí jeden kluk z Moravy,našel jsem jí na motorkářích.Nevím jestli zná celou pravdu.....předpokládám,že ji koupil s tím,že se lehce sklouzla po zemi 8-) :-)T Každopádně přemýšlím,že bych zase nějakou koupil!:)!

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od SID2 »

:-)= Výměna moto. Tímto děkuji bramborákovi za tři krásné sezóny.
20160313_145543.jpg

Jindra
Příspěvky: 715
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Jindra »

jůůůů

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Márty »

SID: Další Guzzina? Pjekná (tu) Tak bacha na rakouské sexuální turisty... ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Viktor »

SID: To jsi mě nasral, jsem chtěl ty naše BMW porovnat... No nic no, bude se porovnávat s Moto Guzzi ;-)

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od SID2 »

No ;) není úplně v top stavu, sem tam nějaká orezlina či šrám,ale to jsme na tom stejně, takže jsem spokojenej. Zatím jsem najel 250km, tak snad se to nějak nezadrhne 8-)
Viktor: ....zatím porovnávat stále můžem >:D< , nepočítám, že by se tak rychle prodal. Ještě musím taky vyměnit nebo nechat zrepasovat ten za studena chrčící starter.

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Márty »

SID: A cože jsi se zase rozhodl pro Guzzi? Myslel jsem, že pošilháváš spíš po nějakém novějším Báwu...
Obrázek

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od SID2 »

Márty: pošilhával pošilhával, ale přes všechny nevýhody, které tahle Guzzi oproti BMW má, tak vyhrála, protože se na ní cítím z několika důvodů šťastnější (když to teda jede >:D< ). Tak uvidíme. Každopádně BMW bylo super, líp se řídí, má skoro o 2 litry menší spotřebu, je pohodlnější a spolehlivější, dá se s ním jezdit při stejném pocitu bezpečí rychleji, pro dva je vhodnější , taky prostornější,není problem s kuframa,...............pokud by se žena na V11 bála posadit,nechám si i BMW, ale už se vyjádřila, že to zvládne. Možná ji trochu zmrvím vzhledově (motorku), někdo se bude možná chytat za hlavu, ale....každopádně potřebuju alespoň minimum zavazadel a vratně upravit tu zadní část, která se spoustě lidí právě líbí tak, aby se to líbilo a vyhovovalo mě (míň závodní a vzhledově starší)....zda se to povede, protože je to věc zapeklitá, se uvidí. Zatím si kreslím a přemejšlím.....

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Viktor »

SID: Proč jsi nesáhl po něčem novějším? Raději se neptám jakou má tohle vymazlenou Italskou minulost (:D

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Márty »

SID: Jasně, prostě se ti líbila, tak si do ní šel... Ty Italky mají své kouzlo, a to, nakolik je ta mašina praktická, je až druhořadá věc (:D
Obrázek

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od SID2 »

Márty: Ano, nejsem žádný motocestovatel a nikdy nebudu, mám motorku hlavně na relax.
Viktor: Ani nevím, jsem asi spořivej typ a mám taky vymazlenou minulost, takže se k sobě hodíme.

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Vladan »

...když ji miluješ, není co řešit (tu)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Viktor »

SID: Bude to určitě zajímavé svezení, těším se...

Vladan: To si povíme příští pátek u mě, jak je to s tou láskou :-D

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od SID2 »

To se Viktor asi posere smíchy >:D< ................
Guzzi V11 story II : testovací jízda ok........jooo, tady máte všechny podklady pro přihlášení,pojistíme a pak stačí udělat jen evidenčku a přihlásit a tak jsem ji o týden později v sobotu převezl za hnusného počasí po vlastní ose a bez problému......evidenčka proběhla bez problému a zjistil jsem, že technici mají focení VIN na motorkách z důvodu přístupnosti a spoustě kabelů přes VIN fakt "rádi"........pak registr vozidel- nelze pane přihlásit, ve výpisu nemáte potvrzenu maximální rychlost a k dvěma papírům o technické prohlídce nemáte ten klasický bílý z STK .....po žhavení mobilu s prodejcem jsem zjistil, že ne vše se jim povedlo :)o ..........doplnění výpisu si v zastoupení Guzzi ve Vrbovce v Praze z důvodu rychlosti vyřizuji sám (byli velmi ochotní) a omlouvali se za jimi neúplný výpis zaslaný prodejci.......tak tedy si holt dojedu (a zaplatím) i na STK sám, bude to rychleší než posílat dokumenty prodejci a nechat je to zařizovat........čtvrteční ráno tedy vytlačuji Guzzi před garáž a otočím klíčkem, vše svítí jak má ale ještě to znovu vypnu abych vzal hovor na mobilu.........ani ne za minutu opět otočím klíčkem, vše svítí a mačkám tlačítko starteru........ani hovno.....vypínám klíček, zkouším znovu a už totálně mrtvo, nesvítí vůbec nic,ticho.......roztavená pojistka 30A.....dávám jinou ale marně, pojistka celá, ale mrtvo.......volám prodejce, ten má radost.....řešíme řešíme..........těsně po poledni přijel servisák prodejce a marně se snažil stroj oživit........naložil Guzzi a odvezl k opravě,..... od koupě najeto 290km. Trochu tedy přeci jen zvažuju, že si nechám obě motorky. Jednu pro zážitky :-heart a druhou do rezervy pro funkčnost a výlety ve dvou :F .

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od Lord_Lee »

A to jsi slyšel proč se majitelé italských vehiklů nezdraví? Protože se ráno viděli v servise :D- Ne promiň, nemístný vtip, holt se někdy nezadaří, tak přeju brzkou opravu a úspěšný boj s úředníkem (tu)
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Ukaž s čím jezdíš...

Příspěvek od SID2 »

majitelé italských strojů mají prostě jiné zvyky >:D< ...

Odpovědět