elektrika - otáčky - regler?

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
lapinj
Příspěvky: 48
Registrován: stř 06. úno 2013 18:56

elektrika - otáčky - regler?

Příspěvek od lapinj »

zdar borci, je tu niekto kto sa vyzná do elektriky? ako som robil nedávno GO na ETZ 150 tak som menil aj regler, starý mechanický nedobíjal dobre, kúpil som elektronický pre MZ, napojil som ho všetko šlo v pohode, včera som mal prvú jazdu cca 40km som prešiel po okolí a všimol som si že keď zastanem a vypnem svetlá vyskočia mi otáčky z nejakých 1500 skoro na 3000, keď zapnem svetlá otáčky zas klesnú na 1500, žeby to bol práve ten nový regler?

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: elektrika - otáčky - regler?

Příspěvek od Jindra »

Elektrice moc nerozumím, tak se aspoň mrkni do FAQ - Výměna regulátoru dobíjení jestli to máš zapojené správně.

lapinj
Příspěvky: 48
Registrován: stř 06. úno 2013 18:56

Re: elektrika - otáčky - regler?

Příspěvek od lapinj »

áno mám to zapojené dobre, ja som to prepájal po jednom kábliku (baterka bola odpojená) aj ju dobre dobíja, poškodené konektory na kábloch som vymieňal a dobre prepájkoval, regler je na 100% dobre zapojený pretože som to potom kontroloval aj podľa schémy zapojenia, ono tie otáčky neskákali keĎ som to čerstvo zapojil a naštartoval, skúšal som aj svetlá aj bez nich, no uvidím ako to bude ďalej, ak tie otáčky budú len takto nejak skákať nebudem to riešiť ak to však bude horšie budem sa tomu musieť poriadne pozrieť na zúbok

Odpovědět