Cosi v motoru

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Smoula
Příspěvky: 160
Registrován: sob 31. srp 2013 20:12

Cosi v motoru

Příspěvek od Smoula »

Zdar všicí,
potřeboval bych poradit co tomu je. Když zařadim jakoukoliv rychlost na dvěapuly tak mám vůli v převodovce. Mužu otačet zadnim kolem asi o čtvrt otačky. Zatim se to nedělo a nevim co se posralo. Jedu na jakoukoliv rychlost a když pustim plyn tak to škube s motorkou tam a zpět.
Tu je video kvalita nic moc ale dá se na to koukat [video]https://www.youtube.com/watch?v=_jPDCHd ... e=youtu.be[/video]

To cvakání je z motoru.
Ta gumová spojka mezi rozetou a brzdou vuli nemá.
Neumim to líp popsat :(

Nejakej tip?

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Cosi v motoru

Příspěvek od Majkl »

Mě to dělá naprosto to stejný :) A v motoru mám vše naprosto v pořádku, myslím, že je to normální u "dvěpade" je to způsobený výstupkama na ozubených kolečkách, který zapadají do drážek jinýho ozubenýho kolečka, když to řeknu jak krypl :D tak výstupek má třeba 10mm a drážka je třeba 15mm takže je tam vůle a to dělá přesně tohle...

Jinak to že to s tebou škube, 2T motory to prostě dělají, to je naprosto normální, svez se na nějakým jiným 2T a uvidíš, že v určitým rozsahu otáček to dělá taky, když jedeš bez plynu třeba z kopca atd.
Aji trabant to dělá :D :D

Neřeš to a jezdi a to, že to nedělalo, je podle mě kravina, jen sis toho nevšímal a pak sis toho všiml :D-

Smoula
Příspěvky: 160
Registrován: sob 31. srp 2013 20:12

Re: Cosi v motoru

Příspěvek od Smoula »

Dobze nebudu si toho vsimat dikec

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Cosi v motoru

Příspěvek od Majkl »

Poslouchej motor co to dělá a podle toho řeš, ale myslím, že tohle je u těch mašin normální :)

Odpovědět