zařadím 5 a padají otáčky

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
gigel
Příspěvky: 80
Registrován: ned 24. úno 2013 19:51

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od gigel »

Harry: kamarád má 150 nazutou úzkou gumu a má ještě jednu, ta je prý širší, ale ne tolik, co moje,ale sundal jí, protože, jak říkáš, měl problém na technický...ale zkusím jí tam dát a když vše bude ok, tak s technickou problém nemám.. ;-) gigel se stará, gigel má.. B)
MZ etz 251

gigel
Příspěvky: 80
Registrován: ned 24. úno 2013 19:51

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od gigel »

Tak dneska jsem tam lupnul zadní gumu ze 150 a zaplať pán bůh, je po problému..eMka lítá jako kuna...takže se uvidíme v tý Orlový kluci, zatím jsme 2 jistý, a další 3 co to rozmýšlejí... (tu)
MZ etz 251

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Viktor »

gidel: Jupí jou :D-x

Jarada
Příspěvky: 56
Registrován: pon 28. led 2013 21:52

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Jarada »

Ještě že jsem sem zašel, a že máme Harryho :D
Potřebuju si dopředu na MZtu koupit novou gumu. Mám tam Sávu a vprostřed je to už slaitka bez vzorku :D
Tak aspoň vím co si mám koupit za značku :) :-)=

Každopádně jinak jsem teď po dlouhé době našel brigádu a nějakej ten měsíc chodil a jak to tu tak pročítám a dívám se, tak na tu Orlovou to vidím, že jedu na 100%. (tu) Když vidím kolik lidí se tam chystá a věřím, že i kdybych jel sám, tak s Vámi si tam člověk bude mít o čem pokecat ;)

Peníze konečně jsou a až na tu gumu, která asi nebude levná a hlavně na přední pneu šetřit nehodlám, tak si peníze pěkně rozvrhuji na co a kdy je použiji. :)
A bude to bouřlivé :D 14 - 16.6 Kanálová Stoka - moto sraz v Holubicích, 28 - 30.6 Orlová a 3 - 7.7 Na chatu s Kamošama na mašinách do Čech :)o

Začínám se ku*vsky těšit sakraa. Už se nemužu dočkat až vás poznám chlapci ;) Jo a kdyby někdo jen tak čistě náhodou obrážel všechny moto srazy nebo se taky chystal na tu Kanálovku tady, tak ať se ozve. Můžem se potkat už tam ;) :)-D

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Harry »

Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Jarada
Příspěvky: 56
Registrován: pon 28. led 2013 21:52

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Jarada »

Jasný bejku ;) Já jsem do toho chtěl obětovat až tak 2000 a to sem si myslel, že to bude ještě málo a bude to nějakej ten střed. Ale to jsem ještě neměl tak přehled. Na přední gumě páč nemám zrovna 2x dobrý zkušenosti s ulítlím předkem, tak jsem na ní nechtěl šetřit a koupit pořádnou gumu :)

Včera sem se koukal po gumách a tak. A Continentálka a takový podobný lepší za 800 kolem 900Kč >:D< Pískám si! B)- Paráda to je za pár Kč. Nevím jestli to prubnu ještě před Orlovou nebo až těsně před STK co mě čeká až v září, ale asi až na posl. chvíli :D Na bocích má ještě tak 4mm vzorku, tak ju pořádně dohuntuju ;) :D

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Harry »

To si trochu protiřečíš ne? Na jednu stranu tě sere, že ti to ustřeluje, ale budeš dál jezdit na nerovnoměrně sjetý gumě, to je maličko nelogický, nezdá se ti? Kup tam tu continentalku, je to supr guma, na vodě trochu horší, ale za sucha paráda.
Ona totiž drhahá blbě sjetá guma je horší, jak levná ale v pořádku (tu)
a neříkej mi bejku frajere Y:-)
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Jarada
Příspěvky: 56
Registrován: pon 28. led 2013 21:52

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Jarada »

::o Ou :O Jo tak promiň, nevěděl sem, že ti to bude vadit :S

No já neříkám, že mě to ustřeluje a že sebou majznu při každým přibrždění. Ale za poslední 3 roky sem sebou 2x plesknul, tak jsem to myslel a štěrk nepočítám, tam je to normální, že když je člověk tydýt a zahňácne předek, tak to podjede.

1 mě to ujelo hned první den co sem si MZtu dovezl domů :D A nechtěla chytit, tak sem ju roztlačoval z našeho kopce a zrovna se kopala kanalizace :D po 2, protože byl olej na silnici a po 3, když sem na prase dobržďoval za autem.

Teď mi jde spíš o STK až budu dělat. Ta guma je jen v prostředku no prostě už tam místy je skoro slaitka a někde je, ale už hodně vzdáleně od milimetru vzorek, ale prostě uplně ta střední část gumy. Ty vývody na boky a na stranách je ještě tak kolem 4mm vzorku, takže do náklonu je to ještě v pohodě :)

A hlavně co sem tu psal, tak prostě byly moje moto začátky a mít něco silnějšího, tak tu možná už někdy nejsem. Tyhle situace už mám aspoň doufám a z vlastní viny za sebou. A taky když člověk jezdí a není magor, tak si přizpůsobí tu jízdu. A za autem si nechám větší odstup a za mokra hold brzdit naklid a zlehka.

Jinak prostě už minule mě řekl, ať si to nechám na dojetí, ale příště už ať je v pořádku. Tak sem se chtěl zeptat pro info. jaká tak guma by byla nejlepší nebo nejvhodnější B)

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Majkl »

Harry:
Kdybys furt negumoval, tak by ti ta zadní guma těch tisíc km vydržela :)o:D-

igracek
Příspěvky: 3
Registrován: úte 04. čer 2013 11:29

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od igracek »

Čau MZťaci potřebuji poradit Mam MZ150 asi týden a už první problém ,když dosahnu rychlosti 80 kmh tak moto začne cukat uberu plyn a chvilku zase jede ,serizoval jsem hladinu karburátoru protože to vždycky vysalo benzín po seřízení to už benzín nevysava ,ale pořád to při té 80 satce chcípá ..zkoušeljsem vypnout světla a v poho může to být baterkou?? Protože když nasteluji volnobech a zapnu světlo a blinkr tak to chcípne a střelí z výfuku .:@ díky za radu Igracek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Harry »

svíčku měnils? máš filtr na hadičce?
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

haidi
Příspěvky: 23
Registrován: úte 09. dub 2013 09:41

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od haidi »

Igracku pokud mas ciste sitko v nadrzi a spravnou hladinu,tak by to mohl byt spatny snimac pokud mas vape.
A proc to strili z vyfuku,protoze mas malo proudu a nezbyva moc na svicku.dobi baterku ohrej motor a sesteluj karburator pri zapnutych svetlech tim sroubem na bohatost smesi.pokud jezdis po meste tak mam fintu na to aby te nechcipala na krizovatkach,pokud budes mit zajem.

Jarada
Příspěvky: 56
Registrován: pon 28. led 2013 21:52

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od Jarada »

Teoreticky to muže být baterkou. A když říkáš světla, když vypneš, tak je to v poho.

Divný je, že to ale dělá až v 80sátce ::o V 80ti u 150MZty sou otáčky i na 5tku, víc jak 4000 a to by to mělo dobíjet už v cajku. Mě to dělalo, když jsem měl úplně v řiti, ale tak v řiti, že to skoro nešlo nakopnout baterku. A jak jsem zapl světla, tak to jakoby skoro zdechlo a pak hned jela dál. Ale v 80ti je prostě nějaký divný.

Nejjednodušší bude zkusit nabít baterku a pak uvidíš a zkusíš co ti kluci poradili.

hoj.73
Příspěvky: 93
Registrován: pát 08. úno 2013 10:51

Re: zařadím 5 a padají otáčky

Příspěvek od hoj.73 »

V jakém stavu máš ulíky v alternátoru

Odpovědět