Jen tak, aby reč nestála B)-

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Márty »

Tak dnes jsem potkal nějak nebývalé množství MZ :-)=
Byl jsem, po konečné úpravě řadičky, protahnout letos poprvé CRF-Lko a jednu fialovou jsem potkal kousek za Mělníkem a další, červenou, jsem míjel na silnici na Poděbrady, na kruháči mezi Zelenčí a Šestajovicemi. Abych potkal dvě za den, to se mi, kromě našich srazů, už dlouho nestalo. Mé srdce MZ-ťáka zaplesalo, z toho, že i kolem Práglu se ještě vyskytují :D
(mimochodem, to CRF-Lko, je neskutečně zábavná motorka, nechápu, jak jsem bez něčeho takového dokázal tak dlouho žit :-L-:, i když na polňačkách a lesních cestách, kde se vyskytuje hlubší písek, si s ni nejsem úplné jistej v kramflecich, ale to chce asi víc cviku ;))
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Lord_Lee »

Taky mám radost když někde MZtu zahlídnu, občas vídám po HK jezdit červenou 251, ten zvuk vždycky poznám už na dálku :-heart

To tvý endůrko může bejt zábavný, musíš mi ho někdy půjčit abych si svou doměnku mohl potvrdit B)-, já třeba v poslední době zjišťuju že mě docela baví jezdit na chopperu (otec si pořídil Intrudera 800), ale stále si říkám že jsem na choppera ještě dost mladej a že mě to časem přejde :)-D
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od sklepkous »

ja temer s zeleznou pravidelnosti potkavam jednu stribrnou u nas na brane v praci v ove a druhou cervenou ve FM kdyz jedu k nasim, je to perfektni pohled

Lord_Lee: jakej je intruder? o necem podobnem uvazuji na kochacky dal nez kolem komina
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Lord_Lee »

Sklepkous: Co ti mám povídat, je to 800ccm V2 s kardanem. Motor táhne od volnoběhu a díky krouťáku v podstatě nemusíš ani moc řadit. Sedíš na tom jako na gauči a spolujezdec jakbysmet, navíc díky plexi na tebe nefouká. Do nějakejch 120-130 to i docela slušně táhne a maximálku nemá smysl pokoušet (je kolem 160). Ideální na to sednout, naklapat tam pětku a pak se v rychlosti 80 courat po okreskách...

Na druhou stranu co můžu srovnat s XJ600S - vůbec to nebrzdí, vepředu jeden kotouč s bubnem vzádu je kombinace spíše pro zpomalování než brždění. Do zatáček se tomu moc nechce a celkově je to spíše na odpočinkovou jízdu než nějakou "zábavu" která by ti na tváři vykouzlila úsměv. Takže já si nechávám XJčko s tím že když mě to chytne tak Intrudera na odpoledne zabavím otci :P
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Harry »

VX 800, co má ségra je pak něco mezi :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od sklepkous »

aha ja totiz uvazoval o necem v tomto stylu yamaha 1100 dragstar classic...nemate s tim nekdo zkusenost?
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Márty »

Heki: Znáš tohohle borce? :)

[img]http://mz-world.cz/forum/images/ta1.jpg[/img]

Před 14-ti dny, na srazu Transalpclubu na Seči, jsme hodili pokec o DR-kách a došla reč i na tebe :B
Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Heki »

Márty: Jasný, to je Backmen. Dobrej borec. Míval otuněné červené DR, ale už ho nebavilo se v tom furt hrabat, tak pořídil Transalpa (ostatně jako půlka DR fóra).
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Jen tak, aby reč nestála B)-

Příspěvek od Márty »

Heki: Jo, byla s ním docela sranda. Dobrej individualista, co nic moc neřešil. V kempu lehnul, kde bylo zrovna šikovné místo, vyjížďku taky neřešil, objel si sám, co ho zajímalo. Takovej zdravej přístup B)-
Obrázek

Odpovědět