KDO VYROBÍ REGULÁTOR PŘEDSTIHU?

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 21. úno 2013 18:20

KDO VYROBÍ REGULÁTOR PŘEDSTIHU?

Příspěvek od Hynek »

Zdravim pratele MZ a chci se zeptat kdo mi vyrobi a naprogramuje regulator predstihu pro MZ 251etz,ktera ma zakladni predstih 2,75mm pred HU.Vse samozrejme zaplatim.Diky H. mob.603335590,staci sms,nebo mail,ozvu se.

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: KDO VYROBÍ REGULÁTOR PŘEDSTIHU?

Příspěvek od Jindra »

Možná už to znáš, ale projistotu posílám pár odkazů z www.mz-faq.ic.cz:


[center]Regulátor předstihu
Opravy a úpravy zapalování
Oprava a výroba snímače otáček[/center]

Hynek
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 21. úno 2013 18:20

Re: KDO VYROBÍ REGULÁTOR PŘEDSTIHU?

Příspěvek od Hynek »

Jindro,diky za odkaz,to uz jsem precetl,ja potrebuji nekoho,kdo mi ten regulator sestroji,naprogramuje,vyzkousi a posle na dobirku,sestrojit bych ho zvladl,ale programovani je pro me sci-fi,tak to radeji necham kamaradum co to uz delali a umi to.Jeste jednou diky H.

ARPAD
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02. úno 2020 10:35

Re: KDO VYROBÍ REGULÁTOR PŘEDSTIHU?

Příspěvek od ARPAD »

zdravim vsetkych, znovu otvaram tuto temu z regulatorom. neviem ci je tu niekde autor tej druhej verzie regulatora, a sice tej ktora odpaja napajanie indukcnej cievky ak motor nebezi, a teda neprichadzaju signaly zo snimaca. pripadne niekto kto rozumie programovaciemu jazyku toho kontrolera. potrebujem upravit program regulatora ktory vytvoril uzivatel sarno. jeho regulator, v podstate ma otocenu funkciu, sluzi zaroven ako invertor signalu. cize potrebujem aby niekto upravil ten program tak aby logicka hodnota na vstupe odpovedala logickej hodnote na vystupe. lebo z popisu pracuje presne opacne, cize ako invertor. sodov regulator sice pracuje spravne, ale ta funkcia vypnutia napajania zapalovacej cievky mu v programe chyba. vedel by niekto sa na tem program pozriet, a napisat aj taku verziu ktora neinvertuje vstupny signal?

Odpovědět