Harryho spamovací vlákno

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

By to bohatě stačilo těch 20 lidí, kolikrát potkáš najednou na cestě dvacet mztek :D-x ..... není sraz jako sraz spíš bych to nazval posezení přátel značky mz :)-D

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Viktor »

Heki: Já tam nebyl, ale těch historek z tama je tolik že mám pocit, jako kdybych tam byl... :D

Zdeno: To se tě stejně netýká, ty jezdíš jen občas do Mezihoří a pravidelně do Orlové, ale tam spíš chodíš, než jezdíš... :D-

Márty: Tvůj optimismus moc nesdílím, z těch co znám má MZtu asi 7 lidí včetně tebe a nováčci se raději neukazují z jakýchkoliv hloupých důvodů (vzdálenost, nezkušenost, strach z prostředí, peníze, zákaz vycházek od rodičů a podobně), takže jedině že by se vyjíždělo od Vladana a netradičně by sraz začal půjčovnou :D-

panMztka: No, obávám se, že na takovou akci se ti ti lidi skutečně vyserou... :-(I

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

Viktor aspoň zbyde víc piva pro mě:)o, ale je škoda, že žádnej takovej poctivej sraz tady není jen pro mzty na něj bych určitě zajel, nebo něco, kde se sejde aspoń víc mz než jen jedna a ještě to bude nějakej pobuš kterej to stejně dřív nebo pozdějí hodí ze skály.

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Tak teď už se trochu vymlouváš, MZtu má Škorp, Kipi, Jindra, Vladan několik, Márty, XP, Šmoula, Emil, Polis, Ares, já... no a určitě jsem zapomněl na spoustu dalších... tak tu nemel, že těch MZ jezdí na srazy málo... ses určitě jen lekl, že bysme ti doma udělali vostudu :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

Jiný kraj jiný mrav:D, ale tady u nás to je zabitý v okruhu sta kilomerů co jezdim jsem za ty roky potkal MZ,že bych je možná na jedný ruce spočítal, asi začnu víc Jawit B)-

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Viktor »

panMzetka: Jde vidět, že buď nevíš o čem mluvíš, nebo prostě jen couváš... Každá naše akce je privátně určená majitelům, bývalým majitelům a příznivcům motocyklů MZ jakéhokoliv typu a roku výroby. To že se na akci objeví třeba jen dvě ETZ neznamená, že tam žádné jiné MZty nejsou a už vůbec že by se o nich nedebatovalo, nevzpomínalo, neradilo a nebo že by jejich majitelé měli být ve stínu jiných strojů... Ba naopak... Tady na foru je několik "vědátorů" a slibotechen co se vždy na nahlášenou akci těší, slíbí účast a dva dny před jejím vypuknutím se jim buď vysype motor, nebo je rozbolí bříško... Myslím, že si můžu dovolit napsat za nás všechny stálejší účastníky, že nás to pak mrzí... Rozšiř si tedy perimetr o cca 50 km, doraž na jaře do Mezihoří a třeba ti to, že se na té motorce někam i pořádně projedeš začne dělat radost a troufneš si i na další akce...

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Vladan »

Zkus to vyhlásit a uvidíš - bude to tvůj sraz, takže s tvými podmínkami, případnými riziky, úspěchem, výdělkem, popularitou atd. Já bych na nějaké eMZetě určitě přijel a svou účastí tě podpořil... B)-
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Vladan »

tady se sešlo pár MZ - Pilák 2005, odkaz na Kutnou Horu už bohužel nefunguje
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Viktor »

Vladan: Jojo, to byly časy, jeden dal stovku, druhej pade a Zdeno s Motofahrerem měli na cestu domů :D-x

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

Vladan to se tam sešla pěkná smečka, tolika MZ pohromadě jsem ještě na živo neviděl, ale když to vezmu z pohledu jawisty jelikož taky se doma něco najde, tak toho vyžití kulturního je tam podstatně víc a i známejch co dělaj do Jaw je po okolí spousty a to mi u MZ trochu chybí, buď tady těch strojů teprve příjde u nás doba, ale spíš to vidím,že jejich věhlas navždy skončí za hranicema Německa.

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Heki »

Vono to není o tom, kdo na čem jezdí. Kolem tohoto fóra se sešla super sekta, která na MZ začínala, pokračovala nebo končila a je úplně šumák, kdo dojede na sraz na japonci, italovi na emze nebo klidně stopem. Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to... Jestli chceš pochopit o čem je sranda, tak dojeď na sraz a uvidíš sám.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Další věc je, že pokud by majitelé MZ měli zájem jezdit na MZtách na MZ srazy, tak už to dávno dělají... těch srazů do roka pácháme hned několik... ovšem "zájem veřejnosti" je takový, jaký je. Tady se ti v životě nepodaří dostat desítky MZ na jedno místo... z jednoho prostýho důvodu... mají je většinou mladí kluci, kteří to mají na ježdění do školy. To není jak u Jawy, kde jistá vazba k těmto strojům prolíná všemi věkovými kategoriemi. Většinu Jaw mají dědkové a prostě ti, co restaurují a chtějí se tím pochlubit. Kdo by se chtěl chlubit zbastlenou MZ slepenou z druhovýrobových dílů a úpravama typu "svinovací metr".
Souhlasím s Vikim ohledně těch "výmluv"... a jestli si chceš raději pořídit Jawu, abys měl pocit, že patříš k nějaké větší skupině lidí, tak prosim, tvoje volba. Ale jelikož jsi u nás na srazu nebyl, tak bys mohl přijít o objektivní názor ;)
Ty MZ tu vždy byly jako "hustá motorka z dovozu" bylo jich tady vždy relativně málo a není tu zakořeněná, jak ta Jawa... v Německu má zase každej nějakou MZ, ale ne Jawy tam docela serou.
A jestli chceš víc MZ kolem sebe, tak se přestěhuj do Německa, slyšel jsem, že tam teď docela nabírají :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Vladan »

Pravdou ale zůstává, že základním stavebním prvkem naší srazparty je MZ. Kdybychom začínali na jiných a různých motorkách, těžko by jeli Harry na XJR, Márty na Alpovi, Heki na DR, Viktor na Burhmanovi nebo Marcel s Báwem na sraz MZ.
Trvalo to devět let, než jsem ve svém okolí náhodou potkal Marcela na ETZce a objevil MZ-fórum. Předtím jsem absolvoval mnoho jawasrazů, pár TDM-srazů, ale nikde se nevytvořila taková "rodina" jako tady kolem MZ :)-D
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

ámen pyčo (tu)
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Zdeno
Příspěvky: 210
Registrován: stř 23. led 2013 19:06

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Zdeno »

Viktor: Tvoje rádoby vtipné kecy na mou adresu jsou ubohé, pane "byl-jsem-na-každém-srazu", Orlovou máš za rohem a jak dlouho, že už jsi tady nebyl? Na co že ses to vymlouval? Začni nejdříve u sebe a pak se ser do ostatních 8-)

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Viktor přece jezdí do Itálie s babama nosit jim ručníky... to je lepší, jak se 3 dny válet někde ve špíně a chlastat s nama :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

Jawu už mám,tak pořizovat nemusím, dokonce to mám v poměru dvě ku třem a jak už tady bylo psáno u Mzty je ta základna vskutku malá zatímco se třeba dohodnem o víkendu,že se pojedena jawách deset lidí s Mztou se nikdo nenajde, tak jezdim sám na tom nebo se většinou přifařuju k jawařům, ale není to ono.

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Hezky ses vyhnul tomu zbytku, co jsem psal... Takže sraz nebude?
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

Pokud bude nějaký sraz dýl než v zimě, tak teda dorazím.;)

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Viktor »

Zdeno: Raději budu dělat, že jsem to nečetl, jinak bych si o tobě musel začít myslet že trpíš nějakou mentální retardací...

Harry: No ty vole, že tys tam měl nějakou známou? :D-

Zdeno
Příspěvky: 210
Registrován: stř 23. led 2013 19:06

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Zdeno »

Viktor: Mysli si co chceš, já si taky myslím svoje...Nechápu, co těma kecama sleduješ...

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Márty »

Zdeno Viki: Kurňa, chlapi, nehádejte se mi tady nebo vás rozsadím :-no ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

myslím, že co forum vzniklo tu ještě nepadlo slovo "BAN" :D-
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
AresMlok
Příspěvky: 703
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:01

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od AresMlok »

Zdravím Bejci,
se tady pěkně častujete...:-no
V Rokytnici jsem Longovi slíbil (a vlastně všem v tu dobu dorazivším), že něco provedu s tím mým průserem.
PaneMztko, ono to je totiž tak, že tahle banda je fakt trochu jiná :D-x
Ale k věci: dneska jsem dorazil za Veverkou po službě trvající téměř 30 hodin (nijak jsem se nenudil). Oznámila mi, že mám čas, tak ať se koukám zeptat na práci. Šel jsem a...
Od 1.2.2016 nastoupím do nový práce, za téměř shodnou mzdu, jen budu dělat o v průměru 101 hodin měsíčně méně a jak mě ujistili, letos neměli ani jeden pracovní víkend, loni asi tři. :-)T
Tedy někdy od května bych mohl konečně na srazu zůstat přes noc a nemít hrůzu, že zase poletím do rachoty.
Co je dále podstatné: do práce to budu mít 5 minut pěšky volnou chůzí...

To já už nebudu přes 300 hodin měsíčně v rachotě... Co já s tím časem budu dělat?
Nechcete někdo spravit MZtu? :)-D
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150
Schválená stříbrná milenka - MZ ETZ 150

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Márty »

Harry: No, ta možnost tady taky je, ale na to si hrajou hlavně na motorkari.cz.
Já zastávám postoj, že každý může říct, či napsat svůj názor, byť by byl sebeblbější, máme tu demokracii !:)!
Obrázek

Odpovědět