Harryho spamovací vlákno

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Lord_Lee »

Mě to spíš připadne smutný, že lidi musej podstupovat tohle aby mohli svý děti oblíct na zimu, myslím že hodně z těch lidí kdyby mohlo tak si radši nakoupěj značkový hadry někde v butyku, bez front, přetahování se o zboží a lidí co si z nich dělaj prdel. Ale očividně na to ty lidi nemaj a tak ze sebe musej dělat šašky v lidlu...
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Kipenzi »

Mě na tom nepřijde ani tolik vtipný to, že lidi při nákupu v Lidlu takřka neznaj bratra a chovaj se jak smyslů zbavený, ale to, že se jim směje Harry, kterej se veřejně chlubí tím, že nemá dva tejdny před vejplatou ani na ty rohlíky!

Harry: Však on Tě ten humor přejde, až si někde nasekáš dvě, ne-li dokonce tři tzv. závislé osoby...(:P)

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Vladan »

to tak dneska ve společnosti chodí - úspěch se měří podle značky hader, velikosti auta a chytrosti telefonu a je úplně buřt, v čem kdo bydlí, čím se živí a kolik dluží...
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Márty »

Vladan: Tak si to tak neber, my tě máme rádi Y:-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Jako s Lordem musím do jisté míry souhlasit... ale na druhou stranu už je podle mě i ta mentalita lidí hodně ovlivněná tím, že je někde napsáno "sleva" nebo "akční nabídka" a je úplně jedno, o jaký zboží se jedná. Třeba už jen to, jaký auta stojí na tom parkovišti... moc omlácenejch felicií tam neuvidíš... zpravidla to jsou auta, který jsou relativně mladý a asi i dost drahý... zas je fakt, že když vidím všude v médiích ty reklamy na půjčky a podobný kraviny, tak to s tím asi taky může souviset.... půjčíš si na novou káru, ale když ti měsíčně strhnou splátku, tak už ti sotva zbývá na nějaký hadry pro děti... možná se pletu, nejsem v tý situaci a můžu si jen domýšlet, jak to vlastně je. Každopádně já si nemůžu dovolit kolikrát ani ty věci v akci :D což je vlastně taky smutný na to, co jsem studoval a "čím se živím" :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Márty »

No jo, ono bohužel tady v dnešní době neplatí ta přímá úměra, čím víc toho umíš (případně, čím vyšší máš vzdělání), tím máš vyšší plat...
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Lord_Lee »

V tomhle má pravdu Vladan, spousta lidí se zadlužuje jen aby se něčemu či někomu vyrovnala a předehnala, přesně podle hesla "kupujeme si věci které nepotřebujeme za peníze které nemáme aby jsme se zalíbili lidem které nemáme rádi".
Ale to že se lidi rvou o levný oblečení pro děti to bych s tím nespojoval, při českých mzdách průměrná domácnost s ženskou na mateřské zaplatí nájem či hypotéku, poplatky, jídlo a na nové oblečení každej rok prostě nezbyde, takže šup do lídlu když tam nakoupěj za pár stovek...
Harry, k přes zimu snad tolik gum a benzínu nespálíš, tak třeba i na ty věci v akci zbyde Y:-)
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Vladan »

Lidi se stejně tak potlučou ve frontě na levnej benzín a jakýkoli jiný slevy a není to situace jen z východní Evropy. Dřív jsme se učlili myslet tak nějak politicky, teď ekonomicky a ještě chvíli potrvá, než se vrátíme ke starýmu dobrýmu selskýmu rozumu... :)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Kipenzi
Příspěvky: 186
Registrován: stř 23. led 2013 21:22

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Kipenzi »

Vladan: ...protože kdyby ho lidi používali, tak by zjistili, že ty Lidl akce žádná hitparáda nejsou, ceny jsou takřka srovnatelný s běžnýma obchodama s hadrama ve všech OC a ta (ne)kvalita za to fakt nestojí.

A kdyby ten selskej rozum opravdu chvíli namáhali, tak by jim došlo, že zadarmo (potažmo levně) jim stejně nikdo nic nedá.

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Márty »

Kipi: Dovolím si ti lehce odporovat, kvalita za tu cenu není vůbec špatná... A ceny hadrů? Pokud nakupuješ v OC ve "značkových" obchodech ve slevách, pak ceny opravdu srovnatelné jsou... Druhá věc je ta, dnes seženeš spoustu věcí v e-shopech, kde tě vyjdou levněji, než v těch OC a navíc, pokud nebudeš spokojen do 14 dní můžeš vrátit...
S kvalitou je to jako všude, občas narazíš na něco, co je drahé i za korunu, ale v čem je Lídl dobrý, to je přístup k reklamacím. Výměna, případně vrácení peněz, no problem a ještě to můžeš vrátit kdekoliv na prodejně. Co mi ovšem přijde, je to, že u některého zboží šli drobet s kvalitou dolů, jako příklad můžu vzít třeba motorukavice, když jsem je tam před léty koupil, měly opravdu kvalitní chrániče kloubů, když jsem na ně koukal naposledy, přišly mi takové ošizené...

Jinak, třeba ty mamimy chápu, že jdou po levném zboží - když koupím dítěti hadry, ze kterých za rok vyroste, tak nepotřebuju, pokud je nechci pak střelit přes bazar, aby vydržely dýl. Navíc, některé se opravdu netopí v penězích, tak koukají, kde co nakoupit co nejlevněji... a Lidl je v tom případě poměrně dobrá volba, akorát by se mohly při těch nákupech drobet ovládat... (:P)
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Jako musím uznat, že v tom lídlu platim za stejný zboží (potraviny) tak o třetinu míň, jak třeba v bille... a cestou do práce to mám kolem obou... tak kam asi zajít?
Z vercajku mám od nich nabíječku, horkovzušku, teď jsem teda nestihl koupit momenťák, ale i to nářadí je hodně slušný.... za ty prachy :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Heki »

Vesměs souhlas. Že se každý snaží ušetřit chápu - taky nerad vyhazuju prachy oknem. Občas mě však udiví důchodce kupující 3 ledviňáky na moto apod. Důchodci jsou vůbec vynalézaví. Zaprvé mají spoustu času a tak jsou u obchodu vždycky první a než se tam dopravíme my ostatní (po práci) jsou ty dobré věci v háji. Mě už je to vesměs šumák - já všechno mám, jsem šťastný člověk :K

Mimochodem na lídl nemůžu nadávat. Jídlo se tam dá koupit kvalitní a i těch pár cajků co jsem si tam koupil, pořád fungujou (nabíječka, páteřák). Mám od tama i jedny rifle, ve kterých vypadám jak těžké king. U těch hader je akorát trošku prekérka, že tam nemají převlíkací kabinky, ale ani s tím jsem se nijak zvlášťnetrápil a převlíknul se rovnou u toho regálu >:D< What a wonderful world...

Jen ty fronty u pokladny by už kurva mohli nějak vyřešit. A je úplně putna v kolik hodin tam jdu.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Viktor »

Lídl je v pohodě, jen rákosníci se poslední dobou trochu zhoršili... :D-x

Motofahrer
Příspěvky: 36
Registrován: úte 05. úno 2013 16:46

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Motofahrer »

Zdar všichni, vidím, že toto téma je velice "ožehavé" :-D co se týče kvality těch věcí (teď nemyslím oblečení) tak to bude asi dost kolísavé. Určitě si všichni pamatujete tankvaky, které tam dost lidí před léty pořídilo a byly fakt super. Ty co se následně objevily v dalších akcích už stály za hovno. Z těch novějších věcí mám od nich akorát nabíječku, s tou maximální spokojenost. Když nám postavili LIDL 500 m od baráku tak jsem to v první fázi vítal, po pár zážitcích (hodně podobných, jako popisuje Harry výše), kdy jsem si tam v 7 hodin ráno chtěl koupit snídani....jsem na LIDL nějak zanevřel. Za prvé mi vadí ty ranní boje lidí o celkem průměrné zboží za odpovídající cenu, za druhé poměrně omezený sortiment.

Když už Harry nakousl téma nakupování, docela by mě zajímalo jak jste na tom s nakupováním vy, převážně co se týče potravin...kde jste nejvíce spokojeni?

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Jídlo kupuju nejčastěji v Bille, protože to mám nejblíž... Ten Lídl cestou do práce... jak už jsem psal, přijde mi fakt o něco levnější... Jinak pak maso nakupuju v masně nedaleko (Jatka Borotice), je čerstvý a dobrý... zeleninu a ovoce se snažím brát od stánkařů, nebejvá to dovoz a je to lepší. Rád bych jezdil na takový ty "týdenní nákupy" třeba kus do Tesca, ale to je kus cesty a šalinou se mi to tahat nechce. Víno klidně stáčený z nějaký vinárny v okolí... Celkově se snažím si pro danej typ zboží chodit tam, kde se na to specializují... třeba konkrétně to maso, nebo třeba i zařízení do bytu a tak, výběr je daleko větší a mnohdy i levnější (šuplera v unihoby 700, v hornbachu 400 a občas někde v akci v obchodech s vercajkem klidně i za 300)
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Heki »

Tak já jsem s lídlem co se sortimentu týče celkem spokojen. Většinu věcí tam koupím. Kupodivu u nás mají i čerstvé (myšleno chlazené) ryby, takže tam občas chodím na pstruhy. Jinak nejlepší sortiment (a asi i ceny) má u nás Globus, ale je to pro mě přes celé město, tak tam chodím jen občas.

Každopádně jsem zjistil, že uplně nejlepší je chodit do spcializovaných prodejen, takže alkohol nakupuju ve velkoprodejnách s alkoholem, kde mají standardní ceny takové, jako v supáči, když je to v akci.

Pro čerstvé ryby chodím do prodejny povodí Odry, kde je mají ještě živé, ale prodávají jenom v pátek.

Ostatní potraviny buď jednota coop (mám to nejblíž) nebo Albert, Kaufland, Tesco (dle mě vyjde tak na stejno) nebo do Globusu, ale to se projedu nejvíc...

Každopádně si myslím, že se vyplatí sledovat co je kde v akci - ne že by mělo smysl spěchat 10 km pro jogurt slevněný o pětikorunu, ale když jsem tuhle vychytal Johnie walkera black label za čtyři kila, už mi to smysl dávalo...
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Lord_Lee »

Já nakupuju převážně v Lidlu protože ho mám cca 200m. od baráku. S velkou nechutí občas zavítám do tesca ale to musí bejt fakt krize protože potraviny odtamtud jsou imho snad to nejhorší co se dá koupit. A když mluvíte o frontách, zkuste si někdy kaufland, konkrétně třeba v HK na okruhu je to odpoledne tak na půl hodiny jen na kasách. A protože fronty nesnáším tak na nákupy chodím navečer do toho lidlu kdy jsou fronty minimální, a navíc tam maj vždy skladem svijany :B Elektroniku a hračky beru z eshopů, převážně z alzy, kde mám aktivní velkoobchodní ceny a dostanu se vždy cca o 5% níže než jsou ceny v ostatních shopech. Na uzeniny chodím do jednoho malého řeznictví kde si vše dělají sami, má to ale nevýhodu že se to bez těch éček za pár dní zkazí, takže se to většinou musí zožrat na posezení (:P)
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Pete »

Lord lee: to s uzeninami můžu potvrdit, dnes jsem pořídil výbornou domácí krkovici a tak jsem se bál, že se mi do zítra zkazi že jsem ji radši celou sežral :D
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

Smoula
Příspěvky: 160
Registrován: sob 31. srp 2013 20:12

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Smoula »

Pete bacha na to prej je v tom rakovina :D

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Pete »

kdyby to tak bylo tak jsme jako druh vymřeli už v době mamutů :-(I
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

fery251
Příspěvky: 50
Registrován: sob 09. úno 2013 12:57

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od fery251 »

Zdarec, jak tu žijete? Dlouho jsem tu nebyl, co skončily srazy na Víru tak jsem mimo dění... Dnes jsem objevil pěkný obrázek od kamaráda z Německa a tak jsem si na vás vzpomněl....;)

Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Heki »

Po pár minutách jsem si všiml, že je tam nějaká motorka. :D-x
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od panMzetka »

Harryho už jsi byl na srazu na Burgmanovi?

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od Harry »

Tu větu chápou jen zasvěcení :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

fery251
Příspěvky: 50
Registrován: sob 09. úno 2013 12:57

Re: Harryho spamovací vlákno

Příspěvek od fery251 »

A jsem rád, že jsem to osobně zažil..... Jak zvednout sedlo..... Svačinka v kastlíku..... a ta píseň.......:B

Odpovědět