ETZ 150 - GO motora

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Majkl »

Jasně, máš pravdu, jako student mám fakt hodně peněz... takže v mém případě to o lovech bohužel je... a když se mi něco vysere a je to potřeba koupit aji 3kila sou pro mě hafo... A když už, tak to udělám pořádně, jooo je pravda, že sem fušoval jak kretén co se dalo, pak sem zůstal stát 15km od baráku.
To mi fakt za to nestojí, radši to udělám pořádně, poučil jsem se. Karbec sem furt nastvavoval jen tak, vod voka, jak to jelo a nejelo, pak to tak skončilo...
Radši si počkám a vychytám všechny muchy (tu)

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Heki »

Majkl: Já jsem taky student. Jen jde o to, že spousta lidí furt mamrá, že nemá prachy, přitom obden sedí v hospodě a že tam za pátek nechají pětikilo jen to fikne, to je jasná věc. K tomu pakl cigár denně a to se není čemu divit :D Netvrdím, že je to tvůj případ - osobně Tě neznám. Jen tvrdím, že život je otázkou priorit. A všecko se dá řešit. Každopádně Tě na sraze uvidím rád :)
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Harry »

já jsem taky student... a nějak se mi daří uživit i to XJR, což je parník podnikatelů>:D<
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Harry »

Jo a ještě jedna věc... třeba takovej Barwi má MZ, která drží pohromadě asi jen silou vůle a na srazy jezdí... víš datum srazu, tak se podle toho snad zařiď... vymlouvá se dneska kde kdo :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Viktor »

Harry ty ho nejen že uživíš, ale taky sis ho dokázal nechápu jak pořídit a hlavně na to že to žere i trávu kolem cesty, jsi furt někde na cestách. Nemluvě o tom, že není víkend abys nebyl naložený v lihu :)-D. Buď jsi se navrtal na nějaké benzínové potrubí, nebo mícháš v těch laborkách fakt dobrý matroš :D.

Majkl: Chápu, peníze sice budou i až my tady nebudem, ale otázkou je, v čí kapse... Každopádně je fakt, že na sraz nemusíš dojet na motorce, i třeba vlakem by to šlo, po dohodě by tě určitě někdo na nádraží vyzvedl...

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Jindra »

A vy se divíte, že po takové masáži na srazy nikdo nový nejezdí...(td)

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Majkl »

Jen ať masírujou :D :D snesu toho mraky :D já bych fakt jel, jinak v hospodě sem nebyl cca měsíc, chodím tam tak jednou za metr a to jen s dvouma kilama, kouřit sem přestal, dam si jen pár cigár u pííva a to si nekupuju.
A to, že někomu to drží silou vůle, tak to je fajn :D ale když mě to jede jak chce, to je prsotě těžký... dejte tomu čas, snad se tam někdy s kámošem ukážu, za chvilku bude teplo, tak doufám, že to do té doby vyšteluju.
Teďka sem tam namontoval motor, nastartoval a jede :D ale někde to saje faleš, když utáhnu šroub na voln. otáčky na doraz, tak točí furt 2tis. ale to nebude zas tak velkej problém :)
Potom snad už bude hodná a povozí mě :)

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Majkl »

Všeci studenti?
Sem myslel, že všeci máte sviště, rodiny atd. a vono prd :)

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Vladan »

důležitý je vydělat víc, než utratíš, nebo utratit míň, než vyděláš [img]http://www.brunensis.profitux.cz/smile/ms_0427.gif[/img]
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Harry »

tak dělíme se do různých skupin
- ženáči
- neženáči
- hovada
- ježci
- studenti
- holky
- alkoholici
a co já vím co ještě:)-D někdy je to kombinace
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Majkl »

Zvláštní rozdělení :D však někdy se na nějakým srazu ukážu, aji kdybych to tam měl dotlačit, ale to snad nebude třeba :)o

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Vladan »

Majkl: nenech se mýlit, studenti patří k těm bohatším členům :S
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Viktor »

Harry: V tom případě jsem alkoholik, hovado, nebo alkoholické hovado... To je dobré vědět :)o

Jindra: Chceš dělat nábor? Si dej inzerát do novin... Nikdo tady Majklovi nic nedělá, jen já jsem ho řekněme mírně umravnil, navíc to uznal sám. Co se týče zbytku, jsou to rady jak se má dostat na sraz, že nemá chlastat a že vlastně má v garáži nejlevnější stroj na trhu myšleno co se dílů týče :D

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Lord_Lee »

Abych si přihřál polívčičku, taky jsem student :-) ale u toho pracuju na full time takže u mě je spíše než prachy problém volný čas...Pokud jsi na střední tak se dá problém s prachama vyřešit občasnejma brigádama, pokud jsi na vejšce tak nemáš vůbec co řešit :-)

A imho japonec taky nemusí vyjít tak draze (když se nesere), pro mě jsou na XJčku výdaje na údržbu minimální, v podstatě jen jednou za rok novej olej a filtry a podle nájezdu nový papuče či řetězovka. A oboje vydrží 10-15 tis. jako prd.
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Majkl »

Viktor:
Mě se nezdá, že ty díly jsou zrovna extra levný, zase otázka jak co... ale za nějaký chcou fakt šílený love... jako neříkám, že je to drahý, je mi jasný, že kdybych měl doma nějakou hondu, yamahu, kawu,suzu atd. že je řeč o jiných sumách...
LL:
jj chodím nas třední, brigádu nemůžu nikde najít a aji na ní teď seru, mám dva metry před maturitou, takže to nějak dobóchám do konca a pak do hokny a vydělávat... se na tu prácu aji těším...
Pak se stejně bude šetřit na Yamahu XT660X8-)

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Márty »

Harry: Tak to jsi členem většiny těch skupin :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Harry »

Majkl: stejně se budeš na maturitu učit maximálně 2 tejdny předem... ale jak praví Heki: "Každý svého dortu krůjce" a co ti přijde na MZ drahý? obě gumy i s dušema do 2000, já za 2000 nekoupím ani přední.... 4 svíčky dohromady za litr... jenom vyměnit olej a filtry mě vyjde na 1000 kč... takže popros myminku, že chceš jet na výlet ať ti dá třeba k velikonocům místo vajíčka pětikilo a nemáš co řešit maturante
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Harry »

Jo a aby nedošlo k nějakým zmatkům... všichni jsme velice přátelští a rádi vidíme na srazech nový lidi, tak se nenech odradit našema kecama, ale velkej seš dost a tady mezi motorkářema ti nikdo zadek utírat nebude
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Majkl »

To je ten sraz někdy teď, nebo co? Že to tak hoří

Jarada
Příspěvky: 56
Registrován: pon 28. led 2013 21:52

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Jarada »

Kurva Borci a na mě se zase sere!!!!! Kdyby Michal (Majkl) nebyl jeden z mích spolužáků a nejlepších kamošů, tak o tom ani nevím :D No :D tak přečetl sem si to tady všechno a tet nevim kde k čemu co říct, jak začít :DDD Ke všemu respektive k většině bych se schutí a rád vyjádřil :D No ale nechám si to prosebe stejně to asi nikoho nezajímá. Já mám MZ funkčni Konečně po týdenních mukách se spojkou a GO motoru a dalšího již 3tího výbrusu. (První byl skurvenej na 2 semnevyjel ani kopeček o 2% stoupání) si už 3 dny užívám Fajn jízdu na své 150 :) A ani nevím a nepřijde mi že bych zajížděl, jede holka jak zamlada ;) Sem rád že ste v pohodě borci, aji mě mrzí že sem to spravil. Jestli si Harry vspomíná jak si chtěl zamnou dojet, že mi s tím pomůžeš s tou spojkou, tak sme si říkal TVL Konečně někoho odtud taky poznám a zrovna takovýho týpka ;D No nicméně jestli to zítra s Majklem rojedem ten jeho střep, tak se těším a garantuju vám, že se na nějakým srazu potkáme. Sice Studen Střední škola a práca není a na brigádu jebu a nemužu sehnat, ale love na benzín kor když tet holka přede jako kotě si peníze najdu, idkybych se měl udřít :D Snda to nezadřu a nebudu mít po prdeli :/ :DDD Ale nepeskujme Hezkou noc a ranní kocovinku, snad se brzy spolem ožerem ;) :DD :)-D (tu) Zdůůř borcíííííí >:D< :D

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Vladan »

míváme srazy aj tu na jihu, to nebudete mít daleko...
nebo udělejte sraz u vás, my dojedem a budete to mít nejblíž - dá se na tom i zarobit, takže ideální brigáda ;)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Heki »

Zbohatnout se na to rozhodně nedá.

Resumé tohoto vlákna je v tom, že máte prostě dojet :D
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Vladan »

Heki: zarobit neznamená zbohatnout [img]http://www.brunensis.profitux.cz/smile/ms_0042.gif[/img]
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Heki »

Co já vím tak to dycky vyjde tak šulnul to pořadatelství. Ale kvůli tomu to neděláme ne ? (:P)
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: ETZ 150 - GO motora

Příspěvek od Vladan »

spíš jsem to myslel jako motivaci tady těch novejch kluků, jak se zúčastnit srazu a nevykrvácet 8-)
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Odpovědět