Simson netáhne

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Krys
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 01. srp 2013 23:58

Simson netáhne

Příspěvek od Krys »

Ahoj chlapi pardon že sem cpu simsona ale potřeboval bych poradit když přidam plnej plyn tak se to dusí a je jedno jakej je tam rychlostní stupen mam tam 60 válec novou cívku z auta ale origo karbec z 50 může to být tim. Díky za radu už sem fakt v koncích.A jestli to je karbcem tak my pls poradte co tam mam dát za karbec.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Viktor »

Podívej se na vzduchový filtr a zkus pod něj dát třeba nějaký kus látky aby jsi ho trochu "přicpal" ale né úplně ucpal, případně zkus jak to jede úplně bez toho filtru. Taky zkus vyměnit svíčku když už máš novou cívku. Začni jednoduchými věcmi a pak až se začni rýpat třeba v tom karburátoru.

Krys
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 01. srp 2013 23:58

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Krys »

Ahoj moc ti děkuju a filtr mam tenhle http://www.moto-prodejna.cz/tuning-vzhl ... eleny.html

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Viktor »

Aha, takže "tuzing" :D

sklepkous
Příspěvky: 144
Registrován: sob 09. úno 2013 08:57

Re: Simson netáhne

Příspěvek od sklepkous »

kdyz to chces predelavat, tak predelavej vsechno na okruhu a ne jenom neco. Kdyz vymenis civku, vymenin svicku faju kabel a tak. Chapes? B)-
Simson Enduro S51 -> MZ etz 150 modroučká a také Audi 80 B4 kombi v krasne uprave :-)

Krys
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 01. srp 2013 23:58

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Krys »

Aho cívku,fajfku i kabel sem taky vyměnil.

Honda
Příspěvky: 27
Registrován: pát 01. bře 2013 06:33

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Honda »

Pobav se seřízením karbecu,na jednom mám výbrus 60 a origo 50sátkovy karbec jehla na horní hranici.seřízen šroub vzduchu za tepla,jede 80. Na druhého jsem koupil 60 válec plus karbec bibg má menší vnitřní průměr oproti origo za 2 500kč vyhozené prachy jede max 65 a startuje stéjně.

Draggoun
Příspěvky: 8
Registrován: ned 10. úno 2013 22:02

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Draggoun »

Musíš přetryskovat karburátor. Jinak ti to nepojede. Já to ladil snad rok a nakonec se zadařilo. Mám to 70ccm s 50karburátorem a jede to velmi dobře. Akorát ložiska na klice nevydrží moc.

Krys
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 01. srp 2013 23:58

Re: Simson netáhne

Příspěvek od Krys »

už sem to vyřešil zvětšil sem hlavní trisku a jel jak drak a konečně se už prodal a koupil sem za to lepší mašinu.

Odpovědět