Vynechává

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Zdravím,

mám takovej problém s "dvěstěpadynou", nevím čím to je, ale když jedu, tak mi občas jakoby vynechá a jako kdyby nezapálila svíčka, vždycky to cukne a hnedka zase ok, svíčku sem dával novou, po pár km ten stejnej problém, barvu má cihlovou, jehlu mám na třetím zářezu od shora a taky mám problém s tím, že poslední dobou nejde nějak startovat, vždycky až tak na 8 pokus to chytne...

Nechápu čím to je, prostě z ničeho nic to začlo dělat, předtím jela v cajku a v pohodě a teď najednou to začlo dělat...
Předem díky moc za všechny rady.

Mějte se

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Vynechává

Příspěvek od Márty »

Co fajfka?
Obrázek

jindrap
Příspěvky: 96
Registrován: pon 04. úno 2013 19:02

Re: Vynechává

Příspěvek od jindrap »

zkoukni kabel cívka-fajfka, zkus jinou svíci
MZ 251 - > Honda XL600V Transalp

m.sedivec
Příspěvky: 45
Registrován: sob 27. črc 2013 16:31

Re: Vynechává

Příspěvek od m.sedivec »

dneska mi začal ten samí problém na dvepade, ještě pri nastartování nechce jít do otáček jde na volnoběh a nechce se roztočit musím se na to taky kouknout dneska se mi vtom hicu do toho moc nechtělo

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

na faju mam taky podezreni, protoze je to stara, neodrusena svine, tak si myslim, ze to obcas nekde probiji... Zkusim koupit novou, po praci sjedu do obchodu a uvidim, su zvedavej, daval sem tam totiz fajfku z fichtla :D puvudni se mi nejak rozpadla, tak uvidime a tu civku, tou si myslim ze to nebude, nedavno sem daval novou, kabel je taky novej, takze tim by to byt nemelo, ale je prvda, ze to zacalo delat potom, co sem tam dal tu jinou fajfku, vyzkousime a uvidime, dik za typy

Taky to občas pěkně vyšije do vejfuku... Ale to je vždycky taková mrda, ale asi to bude fakt ta faja, když se jí dotknu když motor jede a dotknu se válcu, tak to pěkně probíjí... Takže to asi bude ztrácet, takže slabá jiskra...

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Tak myslím, že sem to vyřešil, teda ještě sem to neprojel, ale zdá se to dobré.
Vyměnil sem svíčku, dal sem tam Briska N15C Super... No uvidím víc, až se na tom projedu, podle toho budu chytřejší.
Zatím ale start studenýho motoru na brnk, takže snad to bude ok ;)

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Vynechává

Příspěvek od Márty »

Tu fajfku bych preventivně vyměnil taky. Mně zlobila stejně jako tobě, laboroval jsem se svíčkami a nakonec to byla vadná fajfka => po výměně bez problémů
Obrázek

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Jasně, mám v problému jí koupit, mám tam tu starou, plastovou mrchu, ale chystám se, že si koupím novou

m.sedivec
Příspěvky: 45
Registrován: sob 27. črc 2013 16:31

Re: Vynechává

Příspěvek od m.sedivec »

tak mě to dělala taky svíčka koupil jsem taky brisku N14C a jak řikáš na brk šla nastartovat a jízda taky v pohodě,rači jsem objednal indučku s kabelem a fajkou a taky to preventivně vyměnim a snad budu mít klid:)

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Jo sou to většinou kraviny :D pokud nespadne za jízdy motor na zem, je to dobrý :D-

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Vynechává

Příspěvek od Harry »

zajímavý, že kvůli takovejm "kravinám" lidi nedojížděj na srazy :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

jindrap
Příspěvky: 96
Registrován: pon 04. úno 2013 19:02

Re: Vynechává

Příspěvek od jindrap »

Harry napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zajímavý, že kvůli takovejm "kravinám" lidi
> nedojížděj na srazy :D-x


Máš pravdu mně upadlo tělo u ruzomberku, a taky jsem jel dál na východ až za poprad. No co plán je plán..........Zajímalo by mně kam vyrazil Majkl letos, když už to má v cajku.
MZ 251 - > Honda XL600V Transalp

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Ty vole a je to tu zase :D-
Vy mě prostě nedáte pokoj...
Teďka už není problém s mašinou, ale s prachama :D a budu to ale opakovat asi pořád a pořád................ a pořád dokola, ale to je jak kdybych mluvil do zdi...

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

hm, tak nic, porad stejnej problem, po ujeti par km, se to deje zase, jak stoji treba dva dny, tak chytne az tak na 15ty naslapnuti,ale pak je vsechno v pohode a jedu, ovsem za jizdy obcas skubne, jako by to nezapalilo, ale taky jak kdy,nekdy vubec a nekdy to dela hodne... Svicka nova, faje sem zkousel 3 a nic, VN kabel mam starej tak ani ne pul roku, myslim si, ze to bude civka, tak uvidime, zaclo mi to delat od doby, co sem tam dal el. reg. dobijeni co si tak vzpominam, su z toho zmatenej :D zajimavy je, ze jak to nakopnu, tak to jede a je to cajk, to proste nechapu... Drzi volnobeh a vsechno a jehlu mam na 3 zarez z hora...

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Tak přece jen to asi byla faja... Vypadá, že to je cajk, uvidím, no stejně si tady povídám sám ze sebou :D-

jindrap
Příspěvky: 96
Registrován: pon 04. úno 2013 19:02

Re: Vynechává

Příspěvek od jindrap »

Sám nesám se podívej z okna jak je tam, ty co můžou jsou na silnici a ty co nemůžou jsou v práci. Tak proto ti asi nikdo neodpovídá.B)-
A fajfku ti radil Márty už před týdnem.
MZ 251 - > Honda XL600V Transalp

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Vynechává

Příspěvek od Viktor »

Majkl: Alespoň do tebe nikdo nešije :)-D

jindrap
Příspěvky: 96
Registrován: pon 04. úno 2013 19:02

Re: Vynechává

Příspěvek od jindrap »

Myslím, že si tě Majkl právě teď škrtnul ze svých kamarádů :-|---

Viktor napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Majkl: Alespoň do tebe nikdo nešije :)-D
MZ 251 - > Honda XL600V Transalp

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Vynechává

Příspěvek od Viktor »

Jindrap: Spíš myslím, že jsem na jeho seznamu nikdy nefiguroval, ale my na tom ještě zapracujem :-L-:

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vynechává

Příspěvek od Majkl »

Jindrap však já taky jsem furt v práci, ale večer semka vždycky oko hodím :)
Mě už nerozhodí asi nic, dostal jsem už od všech tady z fora takovou školu a beru to všechno tak nějak v pohodě :)o (tu)

Odpovědět