Koupím přední brzdovou pumpu

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
dry
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. bře 2013 12:20

Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od dry »

Marně sháním přední brzdovou pumpu na MZ 150. Děkuji za nabídky případně za odkazy, nabídek...

Carotele
Příspěvky: 30
Registrován: stř 27. úno 2013 18:56

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Carotele »

Zdravím, já jsem řešil pumpu asi před měsícem, nakonec jsem si ji objednal - http://www.jawadily.cz/brzdova-pumpa-vc ... ,2268.html Přišla asi za čtyři dni, komplet i s páčkou, spínačem a hadicí, jen je ta hadice docela dlouhá a dole má bendžo, takže jsem ještě koupil průtokový šroub M10x1 a hadici jsem dal tak ,aby to trochu vypadalo. Dalo by se tu hadici zkrátit a nalisovat tam koncovku, jako je origo, ale už jsem chtěl jezdit....

Ještě jeden odkaz http://www.moto-ustinl.cz/katalog/zbozi ... ic_ma=5023 - stejná pumpa, o něco levnější.

hoj.73
Příspěvky: 93
Registrován: pát 08. úno 2013 10:51

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od hoj.73 »

Taky ji mám a jsem spokojen byl to dobrý kup >:D<

Carotele
Příspěvky: 30
Registrován: stř 27. úno 2013 18:56

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Carotele »

Jen už eMZa nevypadá jako originál z fabriky. 8-) A má jiný závit na zrcátko, původní byl normální M10 a ta nová má M10 jemný. Zatím jezdím bez pravýho zrcátka, než si někde půjčím závitník. Jo, jinak z Moto-ustinl jsem si pár věcí objednával, vše přišlo bez problémů, ale kvalita je taková nic extra. Třeba kryt rozety měl otřepů až to nebylo hezký, zrcátka s matkama se strženým závitem... Jo, a lanko na spojku bylo o půl metru delší.Prostě všechno DODO. Ale jinak je to asi nejlíp zásobený e-shop.

dry
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. bře 2013 12:20

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od dry »

Díky, doufal, jsem že ji budete někdo doma mít, napsal jsem na spoutu inzerátů na internetu a nikde nic... Chtěl bych originál, ale nehodlám zase kupovat novou pumpu za 1500kč...

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Harry »

ono to je totiž silně nedostatkový zboží... doporučuju koupit Grimecu třeba z moto-prodejna.cz montovala se myslím na novější MZ???
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Carotele
Příspěvky: 30
Registrován: stř 27. úno 2013 18:56

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Carotele »

No, tu starou pumpu Ti klidně přenechám, ale to Ti trn z paty nevytrhne. Je někde vevnitř vydřená... Kdyby byly možnosti , jako asi tak před sedmi roky, nechal bych ji v nástrojárně vyvrtat, vyvložkovat, vytočit pístek z antikora, byla by jak nová a počítám tak za dvě krabky s vembloudem. Jenže dneska už si ani nemám kde půjčit závitník s jemným závitem.

dry
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. bře 2013 12:20

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od dry »

To by bylo výborné, jedná se mi, o celé to torzo. Pístek mám, jen bych ho přetěsnil. Nejlépe abych se vešel do 500kč, ale přece jen jsou to brzdy.

dry
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. bře 2013 12:20

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od dry »

Pánové, ještě jeden skromný dotaz pasovala by tato brzdová pump na MZ?? Nebo musím koupit ještě hadici. Mám dvě hadice originální MZ, nerad bych se jich zbavoval...
http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra ... 93758.html

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 383
Registrován: stř 23. led 2013 18:57

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Pete »

dry: zdarec, tuhle tam radši nedávej, je z nějakýho suprsporta s řidítky nakloněnými dolů, na emzetě by se zavzdušňovala a měnit brzdovku by byla děsná otrava
S počtem válců je to jako s pracovním kolektivem, ideální je lichý počet, ale tři jsou už moc.
:HG

dry
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. bře 2013 12:20

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od dry »

Díky. Tak já už opravdu nevím!

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Harry »

Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Carotele
Příspěvky: 30
Registrován: stř 27. úno 2013 18:56

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Carotele »

dry: Ono to přetěsnění jsem dělal taky, dokonce dvakrát, nejdřív s origo gumičkama, pak místo venkovní gufero, sice pak už netekla u páčky,ale stejně se mi nepovedlo to dokonale vyleštit vevnitř a pumpa nejde odvzdušnit a protíká(psal jsem to v jiném vláknu). Pístek je dobrý, vyleštěný, ale vnitřek toho válečku bude v pytli. Ale jestli máš zájem, cena bude lidová :)

hoj.73
Příspěvky: 93
Registrován: pát 08. úno 2013 10:51

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od hoj.73 »

Třeba ti to pomůže hlavní brzdový válec

dry
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. bře 2013 12:20

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od dry »

Carotele: Díky, ale myslím, že by mi tvoje pumpa byla celkem na nic... Asi se budu muset podívat po něčem jiném... Už je to 14dní a MZ mi zbytečně stojí!

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Koupím přední brzdovou pumpu

Příspěvek od Jindra »


Odpovědět