Přestane jet

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

Motorka startuje uplně v klidu když, když proturuju motor tak se stává že nejde do vyších otaček začne lapat jako by ji chyběl benzín ale to se děje jak kdy není to furt, jednou jde pěkně do otaček někdy ne, po ujetí 10km někdy i míň přestane jet uplně začnou klesat otačky začne kuckat střelí do výfuku a nejde nakopnout počkam tak 10-15 minut až schladne nakopnu a jedu dál pak se to stavá tak po 2km, je to o nervy už jsem rozdělal celej karbec vyčistil (nastavil jsem ho podle návodu), Měnil svičky, nevím už čím to muže být,motorka je po uplny GO motor celá znovu nastříkana vypadá jako kdyby vyjela z fabriky ale když nejede tak je to celkem k ničemu. Kdyby jste někdo měl stejnou zkušenost tak napište budu rád za každou radu. Za rady děkuju

jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Re: Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

na motorkářích už proběhly rady jako je indučka, svíčka, snímač,kabel od svíčky fajfka.....

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Přestane jet

Příspěvek od Harry »

Vrtal ses v karburátoru?
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Re: Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

karburátor jsem rozdělal vyčistil a složil, benzín do nej teče

jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Re: Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

ještě jsem nanapsal že motorka je v záběhu.. ale pochybuju že takova vada tím muže byt zpusobená

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Přestane jet

Příspěvek od Majkl »

dělá Ti to něco podobnýho jako mě, máš tam dostatečnou hladinu benelitu?
Taky sem měl karbec podle návodu, ovšem sem blbě pochopil výraz "hladina" :D meří se od vaničky karbecu k hladině benzínu, tam musíš mít 14mm.
Taky sem na ní něco málo ujel, pak ztratila, buch a bylo po prdeli, po chvilce sem to nakopl a potom zase...
Tohle vše bylo u mě způsobeno hladinou paliva.
Tím že zajíždíš to určitě nebude...
Taky se podívej, jesli ti benelit dotíká do karbecu dostatečně rychle, pak tomu dáš palbu a nestíhá to dotékat, hladina se sníží a hned má mašina kašílek a pšiká :D

jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Re: Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

diky mrknu ještě radši na to ale asi zkusím i tu indučku už to řikalo víc lidí, ale ten karbec je možnej tu hladinu musím taky změřit radši to udělám 2x než aby pak bys nasranej. že to opět nejede

jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Re: Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

hele ale jakto že to tak dlouho trvá než to mužu nastartovat ?? když si vezmeš že pak to nejde třeba 10 minut nastartovat, to už by ten benzín dávno dotekl ne ?

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Přestane jet

Příspěvek od Harry »

tak to může bejt třeba vyhřátá ta indučka... zkoušej postupně... poud to nebude svíčkou, fajfkou, kabelem, tak bych zkusil tu indučku... na vyzkoušení klidně indučkou z fichtla...
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

jat22
Příspěvky: 7
Registrován: ned 03. úno 2013 09:29

Re: Přestane jet

Příspěvek od jat22 »

Diky vyzkouším vše snad to na jaro už pojede :)

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Přestane jet

Příspěvek od Viktor »

Že by snímač? :S

Odpovědět