Moto GP

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Moto GP

Příspěvek od Harry »

Exkluzivní rozhovor s Karlem Abrahámem.
Reportér: Tak co Karle, jak to jelo?
Karel: Ani nevím.

Máme za sebou první zastávku šampionátu Moto GP a dle mého názaru bylo na co se dívat. Yamahám i Hondám to jede parádně a snad to bude i vyrovnané v dalších závodech. Letos navíc máme dvě želízka v ohni a jedno želízko na zemi (opět) :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Moto GP

Příspěvek od Viktor »

Želízko v ohni by tam bylo, kdyby to místo těch dvou jezdil Kuba Smrž...

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Moto GP

Příspěvek od Harry »

nebo Brašule :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Moto GP

Příspěvek od Viktor »

Ale né, když už, tak jedině ty tady umíš brousit stupačky i na kočičích hlavách :D-x

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Moto GP

Příspěvek od Harry »

já jsem na to moc vyžranej :D a nejezdí se na hektolitrech
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Moto GP

Příspěvek od Heki »

Závod po dlouhé době moc hezká podívaná. Rossi ukázal, že se s ním ještě musí počítat. Abaja mě opět nepřesvědčil, že tam má co dělat.

Co se týče šancí na titul, tak víceméně souhlas s tím, co říkal Agostini - bude se to rozhodovat mezi Lorenzem, Marquezem, Rossim a Pedrosou.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

tomik258
Příspěvky: 27
Registrován: ned 24. úno 2013 21:00

Re: Moto GP

Příspěvek od tomik258 »

Fandil jsem Rossimu, a potěšil me krásným návratem, po tom plácání s nebohou Dukatkou :) S tatíkem jsme skoro brečeli u té televize :D Kdyby nebylo toho zaváhání v první zatáčce tak se podle me mohl kočkovat se samotným Jorgem :D A toho milionařského českého kloučka nekomentuju. Sice ze me mluví závist, ale ten tam nema co dělat :D A ty ódy na Peškovo "krásné" umístění....

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Moto GP

Příspěvek od Viktor »

Tomik258: Náhodou, kdyby spadli ještě 3 borci, tak Pešek dojel na bodech :D-x. Každopádně Pešek zajel suprově kvalifikaci, škoda že mu to nevydrželo i v závodě, ale na poprvé nezklamal.

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Moto GP

Příspěvek od Harry »

Jo kadyby nádohdou dojel třetí, tak mohl bejt na bedně... nesmíš spolíhat na náhody... víš jak.... kdyby Abája nespadl, tak mohl dokončit závod :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Moto GP

Příspěvek od Heki »

Jj to je fakt - coby kdyby se v ročenkách potom neuvádí.

Podle mě je Pešek lepší jezdec než Abaja. To, že dojel poslední neznamená, že je lempl. Ti ostatní taky něco umí. Beru pozitivně, že dojel. Abaja určitě jezdí líp, než my všichni tady, ale i tak si myslím, že spousta (českých) jezdců by jezdila mnohem líp, kdyby měli stejné možnosti. Na motoGP podle mě nemá. Ale kdoví, třeba nás ještě překvapí v dalších závodech.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Moto GP

Příspěvek od Harry »

fíííha.... těm hondám to ale jede... a Marquez... no čimim jak tele na nový vrata, co v tom klukovi je.... a taky se mi líbí, jak jezdí loktama po asfaltu.... :D :D :D škoda toho ťukance o Peška a Kája... no sand to teda vyjde aspoň přespříště :D Yamahy na těch rychlejších okruzích nějak ztrácí dech se mi zdá.. ale věřím, že to zase dořenou na techničtějších tratích.... jo a hned ta první zatáčka byla zajímavá v tom kopcu...
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Moto GP

Příspěvek od Heki »

Megahustá trať ten Austin - širokánská, takže je tam hafo možností, technická, ale je tam i dlouhá rovinka. Podle mě to nahrálo těm Hondám. Mají nejlepší převodovku a to na trati, kde se často řadí udělá dost. Navíc mají proti Yamaze lepší topspeed, což bylo vidět.

Ten Marquez asi fakt umí. Tuhle trať nemá nikdo naučenou, takže se ukáže kdo a za kolik. Marquez je podle mě nová vycházející hvězda a zároveň jeden ze dvou, koho tipuju na titul (druhý je Lorenzo).

Fandím stejně ale Rossimu, páč je to taková držka. A přál bych to i sympaťákovi Pedrosovi, který je dobrý, ale titul nikdy neudělal a pokud ho chce, má nejvyšší čas.

Peška škoda a Abaja no cement...

No vypadá to na zajímavou sezonu.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Odpovědět