Zámek kufru pneumant

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Yuri »

Zdar ,

povedl se mi sehnat kufr i s upraveným držákem , ale mám tento problém nejsou k němu klíče , jak se do toho nenásilně dostat , nebo nějaky fígl jak udělat klíč na tento zámek ?
Případně když zámek odvrtám a zničím jaký se tam dá použít , ten na motoprodejně stojí přes 600 kč což mi přijde dost.

p.s. stál mě i s tím držákem 500 Kč proto jsem to koupil ve stavu v jakém to je , tak jestli to někdo neřešil že se mu třeba nepovedly ztratit klíče :D

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Harry »

:F zdarec, hele on ten zámek je skoro totožnej se zamkem, co máš třeba na poštovní schránku, jen předěláš ten plastovej šulínek místo toho kovovýho konce
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Jindra
Příspěvky: 715
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Jindra »

Ve větších zámečnictvích umí udělat klíček na míru když jim tam přineseš celý kufr.

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Yuri »

Harry píše::F zdarec, hele on ten zámek je skoro totožnej se zamkem, co máš třeba na poštovní schránku, jen předěláš ten plastovej šulínek místo toho kovovýho konce
Ja na to koukal že je podobný tomu co je v kasliku jen předělat ten konec .
Musím se do toho nějak dostat a pak výměníku , jinak pán co mi to prodal super jednání , ještě slušný lidi nevymřeli.

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Harry »

jinak pneumanty mam 2 velky a jeden malej... jsou k tomu i nosice a cely je to pripevneny na MZ150 :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Yuri »

No tak to mám v plánu taky , jen mi chybí ty dva velký kufry :D
Jsou trochu nedostatkový a na moto-prodejně nevědí co by za to chtěli jsou tam dražší jak značkové kufry na Japonce.

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1102
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Zámek kufru pneumant

Příspěvek od Vladan »

mám dva velký 32l a vyměnil bych je za ty menší 26l, kdyby se ti podařily sehnat a nechtěl bys je
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

Odpovědět