Chromovna

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Kimikaze
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. říj 2018 10:43

Chromovna

Příspěvek od Kimikaze »

Zdravim kolegove, tak kola uz jsem srovnat nechal a na pohodu. Ale mam otazku ohledne chromovny....vite o nejaky dobry....a relativne levny?
Je mi uz v podstate jedno, kde bude. V Jilemnici me poslali do haje, ze si vidlema od oleje nezaserou lazen, v Bakove n. Jiz. delaji jen okrasny chrom...tvrdochrom ne... kazdej je ted na koni, kdyz maji zakazek mrte. To same jako elox v Rokytnici n. Jizerou......sorry, moto veci ted nedelame.
Dejte mi tip. Diky.

Címoš
Příspěvky: 118
Registrován: stř 01. kvě 2013 12:48

Re: Chromovna

Příspěvek od Címoš »

Na to se vyser a sežeň jiný roury. Toho se všude musí válet. Myslím, že i u mě v garáži bych nějaké našel.

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Chromovna

Příspěvek od Yuri »

Odkud jsi ? Vidim že jsi byl v Bakově n. J. Já jsem z Luštěnic u Mladé Boleslavi. Mám kamaráda co ma známého a ten chromuje .
Budu k němu dávat řidítka a madlo spolujezdcr tak že bych ti vzal i ty trubky , otázka je či nevyjde.levneji sehnat někde nové trubky , tlumičů jsou všude mraky.

Kimikaze
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. říj 2018 10:43

Re: Chromovna

Příspěvek od Kimikaze »

Jsem z Jilemnice, obvolavam a obepisuju firmy, rad bych to hodil po dlouhe dobe do originalu. Novy trubky jsou za raketu a pouzity ve 100% stavu jsem jeste nevidel. Tak proto shanim chromovnu. Yuri, zeptej se mi tedy prosim na ty trubky az to tam budes davat. Diky

kafeacigaro
Příspěvky: 111
Registrován: pon 29. čer 2015 19:44

Re: Chromovna

Příspěvek od kafeacigaro »

Když se to vykoupe v louhu, tak tam z toho oleje nic nezůstane, to jsou čů..ci, pochopim, když nechtěj dělat vejfuck, kde je připečenej bordel, nádrže od dvoutaktů se taky normálně chromujou. :X :-(I

Odpovědět