Nehoda - poříčí

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Nehoda - poříčí

Příspěvek od Harry »

Zdarec, už jsem to zmínil ve druhým vlákně, ale chci to trochu rozepsat.
Chtěli jsme si minulý týden v úterý vyrazit s kámoškou na zmrzlinu, dali jsme si sraz v baru a že si teda vyrazíme. Ujeli jsme asi 500 metrů směrem na pořící. Jel jsem tam tak odhadem 70, když mě předjel nějakej klučina na malým KTM duke. Asi se na mě ještě díval do zrcátka, jestli s ním budu závodit. To já už jsem ale ubíral plyn, protože se mi nezdálo chování dodávky asi 100 m před náma. No a pak už to byl hroznej fofr, borec se rozhodl, že se s dodávkou otočí přes ty 4 pruhy co tam jsou a když byl prakticky veprostřed nakolmo na tom kolejovém pásu, přišla strašná mrda. Borec na motorce to vzal čelně před přední kolo. Pak letěl vzduchem tak 2-3 metry vysoko jak hadrovej panák, z motorky lítali trsátka. Nejsem si jistej, jak daleko letěl, ale zastavil se až u svodidel na protější straně a motorka ještě o 20 metrů za ním.
Zastavili jsme a běželi jsme k němu. Pravý stehno měl úplně rozervaný ař na kost a valilo z nej fakt hodně krve, ačkoli to nebyla tepna. Kamoška mu tu ráno chytla a držela, než jsem od někoho z přihlížejících sundal opasek a s dalším borcem, co tam přispěchal jsme se mu to snažili zaškrtit. Ami minutu na to jela kolem zdravotnice v osobáku, co vezla lepší lékárničku s pořádným škrtidlem, to jsme mu tam ve 4 dali. Jened z kolemjedoucích policajtů volal sanitku. Borec začal padat do školu a ani nevěděl jak se jmenuje, ale byl při vědomí. Pak dojeli hasiči, co to mají z výstaviště kousek s velkou lékárničkou a hodili jsme mu na to další škrtidlo. Pak dojela sanitka a to už jsme šli stranou. Borec byl pořád při vědomí, když ho naložili a říkali jsme si, že bude snad v cajku, protože jsme mákli dobře a přijeli pro něj rychle.
Odvezli ho do bohunic, kde má za sebou už několik operací. NEjvětší problém byl, že málem vykrvácel, nevím, co všechno si potrhal a rozlámal vevnitř ale byl to fakt hnus. Všichni jsme byli od krve až po lokty, ale nad tím zrovna v tu chvíli nepřemýšlíš. V současný době je v bezvědomí a dýchají za něj přístroje, zítra to bude týden, co se to stalo. Je mi z toho fakt blbě, včera jsem se chtěl svízt, ale stálo to za hovno a mám fakt strach.
Každopádně věřím tomu, že kdyby měl borec aspoň nějaký normální motohadry, nemuselo to bejt tak zlý, jel jen triko, rifle a polobotky. Tak se aspoň oblíkejte, tohle bych fakt nikomu nepřál a bylo to jak v řeznictví. Snad se z toho probere a bude v cajku. Ale tyvole... to čekání je hrozný prostě...

Jezděte opatrně
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Zdeno
Příspěvky: 210
Registrován: stř 23. led 2013 19:06

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od Zdeno »

Mazec, tohle zažít na vlastní kůži musí být slušný brutal...Každopádně dobrá práce a je fakt, že na cestách to je horší a horší 8-)

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od Yuri »

Jsi borec , jen díky tobě je stále naživu .

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od Harry »

to je zásluha všech, co tam byli a teď už i hromady doktorů. Tvl to fakt nechceš toto, mám z toho husí kůži ještě dneska...
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od Yuri »

To věřím , doufám že se u tohoto nikdy neobjevim , je to hrůza když to takto někdo umírá pod rukama .... a je to na tobě , já jednou zachraňoval kamaráda po alergické reakci kdy se doslova dusil a než dojede sanitka to je věčnost ...
Brrr snad se nikdo z nás tu h něčeho podobného neobjeví.

Uživatelský avatar
AresMlok
Příspěvky: 703
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:01

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od AresMlok »

Ahoj Harry,
píšu jedničku s hvězdičkou. Rychle a správně. Dobře Ty.
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150
Schválená stříbrná milenka - MZ ETZ 150

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od Harry »

Teď mi přišlo tohle od kamošky ze špitálu:
Kluka včera přeložili na úrazovou JIP, neurologický je v pořádku, bez omezeni, asi si ještě poleží, ale jak ho přeloží na klasické oddělení, zkusím Ti domluvit návštěvu , tedy pokud budeš chtít

:D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x :D-x kurva joooooooooooooooooo!!!!!!!
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Nehoda - poříčí

Příspěvek od Yuri »

Mám radost že to kluk zvládl , snad to bude mít bez větších následků , a ještě jednou jsi borec ;)

Odpovědět