facka

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

facka

Příspěvek od Harry »

Onehdá jsme si v Brně s kamošem založili motobar a je to celkem fajn. Občas tam někdo rozbije nebo ukradne sklinku, poblije hajzlík, nebo usne na stole. Proběhla tam už i venku jedna nebo dvě potyčky. Ale včerejšek stál za to... Jeden kamoš došel s partičkou svých kamošů právníků. Dojeli už z nějaký knajpy v požehnaném stavu a proložili to u nás pro jistotu ještě rundou rumů a čtyřma flaškama vína. To, že mi polejvali stoly je celkem v pohodě, ale nelíbilo se mi to a to ještě k tomu to bylo těsně před zavíračkou a já už měl hospodu skoro celou poklizenou. Jelikož mám před podiem jako dekoraci VFR, tak mě požádali, jestli bych to aspoň nemohl nastarovat. Což o to, to se občas děje, tak jsem to nahňápl a hned se jeden z těch týpků zjevil a začal šahat na plyn a prakticky na celej stroj. Vrátil jsem se od baru a celem důrazně jaem ho poučil, že na to nemá co šahat, když to chtěl jen slyšet. V ten okamžik se zjevil druhej a dal tomu omezovač na studenej motor. No asi jsem to neměl vůbec startovat, případně to zase hned vypnout, ale jak mi hlavou blesklo celý to jejich chování, tak jsem se otočil a tomu druhýmu jsem vlepil jednu facku zprava. Zůstal samozřejmě čučet jak puk a začal mlet něco o napadení, tak jsem mu vysvětlil, za co to měl a taky jsem mu zopakoval, že to byla jen facka. Hned se začal ohánět nějakýma paragrafama a taky tím, že neslyší na ucho a že zavolá cajty. Tak jsem mu jen řekl, že může bejt rád, že nedostal pěstí a ať je teda zavolá.... Zajímavý na tom bylo, že z ucha mu nic neteklo a že při poranění ucha člověk začne ztrácet rovnováhu, ale to se nějak nedělo. Navíc když volal hlídku, tak jsem mu do toho diktoval adresu a název klubu. To kupodivu slyšel. Po příjezdu se to sepsalo ve stylu "podání trestního oznámení pro napadení", každej, včetně svědků té "rvačky", jsme si foukli, předali jsme kontakty a tradá. Jsem docela zvědavej, co mu nějakej známej doktor napíše, přecejen dotyčnej je právník, takže asi ví, jak to uchopit.
Ale sakradoprdele, trestní oznámení kvůli facce? To jsem mu měl fakt dát do čenichu víc, aby to aspoň mělo opodstatnění. Jsem zvědavej, jak tohle dopadne
Já jen tak pro pobavení pří pátku :D-x
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Zdeno
Příspěvky: 210
Registrován: stř 23. led 2013 19:06

Re: facka

Příspěvek od Zdeno »

Bohužel, je to tak, před x lety jsem byl předvolán na město a pak na cajty, taky kvůli facce. Dotyčná osoba si ještě vymyslela 2 svědky (ikdyž jsme tam byli sami dva) a že má bolavý krk (což o to, jeba to byla fakt slušná :D- ) - bylo k tomu i lejstro od doktora, ale jen díky tomu, že matka dotyčné osoby dělala sestru doktorovi, který to sepisoval...Naštěstí na městě to řešila ženská, která u mě tehdy nakupovala v elektru a na cajtech to řešil pohodář, takže z toho ve výsledku nebylo vůbec nic.

V tvojem případě se obávám, že z toho budou popotahovačky (ty budou tak jako tak), jelikož to byla banda kokotů, kteří si k tomu navymýšlí kraviny (viz ucho) a vzájemně si to dosvědčí. Co hrozí v případě "prohry" netuším, ale předpokládám, že maximálně možná nějaká pokuta? Těžko říct...

Každopádně přeju, ať to dobře dopadne, debil si facku zasloužil (správná česká facka vyřeší více, než 2 hodiny dohadování) a pověsil bych jeho foto na dveře, že má zákaz vstupu :D

Uživatelský avatar
skypan
Příspěvky: 65
Registrován: ned 21. zář 2014 20:14
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Re: facka

Příspěvek od skypan »

Zdeno píše:Bohužel, je to tak, před x lety jsem byl předvolán na město a pak na cajty, taky kvůli facce. Dotyčná osoba si ještě vymyslela 2 svědky (ikdyž jsme tam byli sami dva) a že má bolavý krk (což o to, jeba to byla fakt slušná :D- ) - bylo k tomu i lejstro od doktora, ale jen díky tomu, že matka dotyčné osoby dělala sestru doktorovi, který to sepisoval...Naštěstí na městě to řešila ženská, která u mě tehdy nakupovala v elektru a na cajtech to řešil pohodář, takže z toho ve výsledku nebylo vůbec nic.

V tvojem případě se obávám, že z toho budou popotahovačky (ty budou tak jako tak), jelikož to byla banda kokotů, kteří si k tomu navymýšlí kraviny (viz ucho) a vzájemně si to dosvědčí. Co hrozí v případě "prohry" netuším, ale předpokládám, že maximálně možná nějaká pokuta? Těžko říct...

Každopádně přeju, ať to dobře dopadne, debil si facku zasloužil (správná česká facka vyřeší více, než 2 hodiny dohadování) a pověsil bych jeho foto na dveře, že má zákaz vstupu :D

ahoj,i bohužel toto se stává,stím fotem na dveře bych byl taky opatrnej,práce s lidma,potažmo v hospodě je hodně o sylnejch nervech,jasně po celodení honičce se to někdy "bohužel nedá ukočnout",a štúdovanej blb je o to horší BLB!!,mi obyčejní pracující se taky ožerem,občas něco poserem,po té porvem,ale v klidu jdem dom a druhý den se to vysvětlí.Mám skušenost ,že čím študovanější tak tím větší prase kdyš se to ožere,jasně existujou i vyjímky,ale většinou si tímto asi dohánějí svoje neuzrálá ega.držím palce at z toho co nejlépe vyklouzneš

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: facka

Příspěvek od Yuri »

Ahoj , no nechci te strasit ale pribeh od znameho , vidlacka zabava , nejak se to tam nepohodlo a zacala rvacka , rezal kde kdo koho jak ve slunce seno no a na toho znameho se pustil ozralej chlapek ( znamy celkem hora) tak dal facku , pan zaletel pod stul a dal si jeste o zem , no rozpustilo se to , a pak mu prisla obsilka od PCR , no ten jak mu dal facku byl u doktora nechal si to sepsat i s policii a pak diky pravnikum z toho me proplaceni bolestneho zubu ktere si poskodil pri padu a nevim co vse jeste.
Docela neprijemnosti z toho , skoncilo to pak ti. ze ten pan co jo taktp dojil za nim dojel potom osobne a ze ma jeste problemy s rukou a nemuze vykonavat praci a ze se s nim chce dohodnout na castce 30 000 aby se tp neresilo opet soudne.
No kamosovi ruply nervy vzal vidle a rek mu jestli se nesebere a do 5 minut nevypasne a jestli po nem neco bude chtit ze ho zabije , odsedi si tk za nepricetnost a bude mit od nej klid.
No a pan se po tomto uz neukazal.

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1741
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: facka

Příspěvek od Viktor »

No... Bolest hlavy a zádíčka, to jsou věci které bolí dlouho a žádný doktor nedokáže, jestli to skutečně ještě bolí, nebo už ne = dlouhá doba léčení = ublížení na zdraví. Předpokládám, že jsi tam byl sám a že kamarádi budou spíše přitakávat kamarádovi a ten tvůj kamarád, co je tam vlastně přitáhl ti asi taky svou výpovědí moc nepomůže... Předpokládám, že tvá dechová zkouška byla negativní a on měl alespoň promile alkoholu v krvi, to by mohlo hrát v tvůj prospěch. Vše teď bude záležet na tom, co si borec vymyslí že mu je, na tom co mu doktor napíše, na tom jak dlouho se bude léčit případně jak dlouhá doba léčení se předpokládá, na vyšetřovateli a státním zástupci který to buď zastaví, nebo se toho chytne a půjde to k soudu... Otrava s tím každopádně bude, budeš-li mít smůlu na lidi kteří se tím budou zabývat tak budou i popotahovačky, nedej Bože trest (nemyslím tím vězení, ale i podmínka může být pro normální lidi dost problém)... Nechci moralizovat, věřím ti že si to ten borec, nebo celý ten jejich kolektiv zasloužil, ale přesně tohle je důvod, proč se vyhýbám takovýmto situacím. To že bych mohl dostat na budku neřeším, to asi řeší málokdo když je ožralý, ale přesně takové vychcané, uplakané, zamindrákované polobohy znám, byl jsem u mnoha soudů kde se něco podobného řešilo a vím jak to může skončit... Nějak to dopadne a věřím že to dopadne dobře :B

Heki
Příspěvky: 949
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: facka

Příspěvek od Heki »

Četl jsem to už na m.cz a ani jsem k tomu nic psát nechtěl, ale když už je to i tady, pár postřehů bych měl.

1.) Souhlas s tím, že uplakánek, který volá benga kvůli facce (kterou si navíc zasloužil) by měl být nakopán do prdele zepředu, aby se mu rozsvítilo. Chlapa z něho už nikdo asi neudělá.
2.) Poptoahovačky z toho budou zichr a v nejhorším z toho může být i podmínka. Když byla dechová zkouška, tak si byl čistý? (jak Tě tak znám, tak bych se dost divil).
3.) Kamarád, který tam přivede takovédle filcky a neumí to s nima srovnat není asi opravdový kamarád.
4.) Tu motorku jsi neměl vůbec startovat - nevím co si od toho čekal - už Ti to psali i na m.cz. Mohlo Ti být jasné, jak to asi dopadne a ve finále můžeš být rád, že na tom někdo z nich nezkusil gumovat a jak Tě tak znám, v tom případě už by měl ten borec rypák na kaši a Tobě bysme vezli do lochu pilník v housce.
5.) Jsi horká hlava a bohužel je dneska lepší víc přemýšlet a míň jednat. Vidíš sám, jaká je dneska většina lidí. Tam kde kdysi platilo dané slovo, podaná ruka a případně facka a pěst. Dnes nastupují ojeby, výmluvy, lži, co není na papíře neplatí a z facek kouká leda prokurátor.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Robert
Příspěvky: 73
Registrován: pát 19. črc 2013 16:03

Re: facka

Příspěvek od Robert »

Věřme v dobrý konec... Třeba ráno bylo moudřejší večera, borci si uvědomí, že to bylo trochu přes čáru, a skončí to na přestupku. Držím pěsti!
Dřív jsem byl obyčejný zeťák... Teď je ze mě MZ-ťák!!!

Odpovědět