Vape

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
bzricho
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. led 2017 12:02

Vape

Příspěvek od bzricho »

chcem si kúpiť vape na mz 251 vela som tu toho čítal o veľa problemoch a nefunkčnosti. môžete mi prosím napísať aké vype si kúpiť podla čoho určím aby fungovalo všetko ako má dobijanie otáčky svetlá. ďakujem za všetky rozumné rady

Uživatelský avatar
AresMlok
Příspěvky: 703
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:01

Re: Vape

Příspěvek od AresMlok »

Já bych dal dokupy DDR dobíjení. Za uhlíky dáš 120,- Kč a za případný regulátor na Š120 dalších 120,- Kč. Hodina práce á 150,- Kč. To si sám sobě účtovat nebudeš. Něco málo za fastony a kus lanka... Celkem 300,- Kč a bezstarostný život do prodeje MZ. Za Vape: http://eshop.vape.cz/z1675-souprava-zapalovani-sz16 4438,- Kč plus nějaký čas viz. výše.
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150
Schválená stříbrná milenka - MZ ETZ 150

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Vape

Příspěvek od Majkl »

Tak nějak, já mám kladívko a jezdí to s tím 4 roky jak víno :) stačí se o to trošku starat a funguje to dobře...

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Vape

Příspěvek od Viktor »

Jakou sadu koupit si najdeš na vaše.cz a já s tím teda nikdy žádný problém neměl.

bzricho
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. led 2017 12:02

Re: Vape

Příspěvek od bzricho »

ano ano ano súhlasim zo všetkými názormi. tie kladivka ma už trocha toto ... už ich mám takpovediac dosť a sme tam chcem aj trocha elektriky navyše.to akú sadu kupiť to viem najsť to mi nerobí problém ale už som sa tu na fore stretol s námietkami že to nejde do otáčok lebo nesvietia svetla a podobne pytam sa preto že aby som vdel čo popripade kupiŤ do zálohy alebo aby som vedel čo bude robiŤ problém a bude to treba vymeniť za iný. nechce sa mi totiž to celé forum znova brazdiť a hladať znova tie debaty kde sa to už rozoberalo. a chodím nakupovať do prahy vo velkých množstvách lebo mi je to výhodnejšie a lacnejšie než nakupovať v motorene aj ked to mám 20 km. tak aby som bol pripravený

Uživatelský avatar
AresMlok
Příspěvky: 703
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:01

Re: Vape

Příspěvek od AresMlok »

Je to jednoduchý,
- pokud měníš DDR zapalování i dobíjení za Vape, koupíš tohle: http://eshop.vape.cz/z1675-souprava-zapalovani-sz16 a nic kromě montáže neřešíš. Co bys řešit mohl je zbytek elektriky, byl-li by v bordelu...
- pokud si DDR dobíjení necháš a zapalování pořídíš od Vape, tak koupíš tohle: http://eshop.vape.cz/z1671-souprava-zapalovani-sz09 a zařídíš se dle textu pod obrázkem + případně výše pospané.

Jestli chceš MZtu vybavit "další" elektrikou, tak si spočítej spotřebu, protože DDR dobíjení je schopno dodat reálně přes 200 W - Vape nějakých 180 W. V obou případech Ti musí zbýt od 8 - 12 W na dobíjení baterie. Samozřejmě za předpokladu, že s mašinou nebudeš jezdit nějaký 2 km do práce a pod. To pak počítej raději trojnásobek nebo pravidelné dobíjení akumulátoru.

Víc v tom není...
Schválená červená milenka - MZ ETZ 150
Schválená stříbrná milenka - MZ ETZ 150

Odpovědět