Trubka stojanu

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
bzricho
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. led 2017 12:02

Trubka stojanu

Příspěvek od bzricho »

Hladal som nenašiel som či sa to tu už rozoberalo. mám odtrhnutú trubku stojanu, nie ta skosená ale celá môžete mi to niekto prosím zmerať presný rozmer dĺžka priemer, myslím že na konci je segerka vzdialenosť lôžka na segerku od konca trubky ďakujem

bzricho
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. led 2017 12:02

Re: Trubka stojanu

Příspěvek od bzricho »

dodatočne ešte dodám že sa jedná o 251. na spodku rámu dve trubky oproti sebe jedna z jednej strany druhá z druhej strany. nie tie na ktoré kladiete nohy ale tie na ktorej má byť taká tá pokrútená hliniková vec ktorá je na to aby stála motorka ked na nej akurát nesedíte, na jednej strane je taká šikmo odrezaná tú mám na druhej strane je tak kolmo zrezaná tú nemám mohol by niekto z Vás vziať do ruky takú tu vec čo má na sebe čisla a čiarky a odmerať vzdialenosť od rámu po koniec trubky potom ešte je na nej taký zárez dookola a zmerať ako daleko je ten zárez od koncu. docela by ma to potešilo a keby ste mi to sem ešte napísali aké čisla Vám vyšli tak to by bolo už neskutočne skvelé.

Uživatelský avatar
adoid
Příspěvky: 169
Registrován: ned 04. říj 2015 18:04

Re: Trubka stojanu

Příspěvek od adoid »

No zrovna nejsem v garáži, tak ti to můžu změřit až tam zajdu (snad nezapomenu). Každopádně, přikládám fotky, když jsem rozebíral MZtu, není to nic moc, ale je z toho patrná jedna věc. Ta trubka musí být přesně tak dlouhá, aby po nasazení stojanu byl stojan ve středu rámu a ještě ti tam zbylo místo na ségrovku. A ještě jedna věc, tam kde končí stojánek je navařená velká podložka, aby ten stojánek "nelítal" mezi rámem a ségrovkou (je to vidět na fotkách).
A žlábek na ségrovku musí být takový, aby se tam vešla ségrovka 20 vnější. (viz seznam náhradních dílů MZ)
Přílohy
PICT8027.JPG
PICT8137.JPG
PA302167.JPG

bzricho
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. led 2017 12:02

Re: Trubka stojanu

Příspěvek od bzricho »

no ja pracujem na druhej a prvú mám na chate aj zo stojanom a viem ako to tam ide natesno a na chatu sa nechystám len aby som odmeral dlžku trubky. preto to okolo toho robím taký povyk lebo mi stojí robota

Uživatelský avatar
adoid
Příspěvky: 169
Registrován: ned 04. říj 2015 18:04

Re: Trubka stojanu

Příspěvek od adoid »

OK, akorát se tam zřejmě dostanu až ve čtvrtek.

Uživatelský avatar
adoid
Příspěvky: 169
Registrován: ned 04. říj 2015 18:04

Re: Trubka stojanu

Příspěvek od adoid »

Sice se zpožděním, ale dávám nákres pravé trubky ke stojanu. Hodnoty žlábku pro ségrovku jsou spíše orientační, ale plus mínus by měly sedět.
Je to pro tebe ještě aktuální?
Přílohy
trubka_stojan_prava.png

bzricho
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. led 2017 12:02

Re: Trubka stojanu

Příspěvek od bzricho »

ďakujem za výkres bol vysoko nad moje očakavania pomohlo.

Odpovědět