Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Heki »

Tak šup sem s tím :F
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Márty
Administrátor
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22. led 2013 15:41

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Márty »

Když pominu takové ty drobnosti, jako jsou fusky, toaletní vody apod., tak užitečným dárkem, který jsem sám vybral, je sada bitů na jemnou mechaniku a od našich jsem dostal k vánocům renoulťáckou zapalovací cívku :D, co mi ve středu, cestou z nákupů v Bille, klekla (takže jsem domů dojel jen na tři válce - mám bohužel v autě čtyří, na každý válec jedna cívka a ty francouzské - Valeo, jsou dost poruchové, už jsem je měnil všechny, i když zrovna tahle vydržela 11 let ;)). Dneska jsem ji namontoval a zas to jezdí jak za mlada (:P) - dřív to byla relativně drahá sranda, stávala přes 2 litry, ale šlo to dolů, tahle byla za osmikilčo, se slevou v AutoKelly, za půl litra a to se vyplatí (tu)
Obrázek

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Heki »

Tak to já byl extra hodný asi. Konečně mám zase gatě na motorku (modeka Ventura GT), dostal jsem 4 litry oleje do DéeRka i s filtrem, množství krásných knížek (například Zapomenuté výpravy), poukaz na to, že budu řídit Porsche (to jsem zvědav do které zdi to zapíchnu) a poukaz na střelnici, kde mi půjčí 15 kvérů atd... Letos to byly extrémně plodé vánoce.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Jindra
Příspěvky: 717
Registrován: úte 22. led 2013 23:49
Bydliště: Brno

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Jindra »

Já je měl letos taky velmi štědré, dostal jsem lístky na Rammsteiny, dvě sady vklíněnců, šperhák na vklíněnce a tři friendy :--X

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 1744
Registrován: pát 25. led 2013 12:24

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Viktor »

U mě nic moc, pár měkkých dárků které jako vždy nezaujaly :D- a trochu peněz . Ale rodiče zabodovali, koupil jsem jim nové domácí kino, jelikož staré už dosluhuje a poslali mě s tím do řiti, že prý to má moc velké repráky... A pak dělej radost rodině :-(I :D

Lord_Lee
Příspěvky: 350
Registrován: stř 23. led 2013 19:04
Bydliště: Königgrätz

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Lord_Lee »

U mě letos naprostý standard, nějaké měkouše, nějaká literatura, něco na zub atd. :-)
MZ 251 ETZ -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha FZS 600 Fazer -> Honda XL650V Transalp
Jezdit autem je jako chodit po čtyřech...

Uživatelský avatar
SID2
Příspěvky: 44
Registrován: pát 22. kvě 2015 19:26

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od SID2 »

Letos symbolicky, nějakou pomůcku pro zdraví na mou objednávku, masáž a poukázku do sportovního obchodu. Proč? Protože to co potřebuju, buď už mám nebo si to můžu koupit a to co bych chtěl, na to Ježíšek nemá prostředky. Přál jsem si teda hlavně od virtuálního Ježíška zachovat věci či zlepšit ty, které se koupit přímo nedají. Jestli mi to splní budu spokojenej.

Uživatelský avatar
Yuri
Příspěvky: 340
Registrován: úte 03. led 2017 12:14

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od Yuri »

Zdar hoši, jsem tu nový doteď jsem se pohyboval na Simson foru ale teď na vanoce jsem se rozhodl udělat si radost a pořídit MZ 150.
Je v puvodnim stavu r.v. 1990 a technicak i spz jsou původní.
Takze to bude moje druha srdcovka hned po Símaku
Ma jen par vad na kráse lak je nic moc ale pujde na přelakování aby na jaře byla připravena vyject (lak origo vzor).

sieg331
Příspěvky: 28
Registrován: ned 04. zář 2016 02:45

Re: Tak co jste vyhráli pod stromeček 2016?

Příspěvek od sieg331 »

Gratulace, tak ať slouží.

Odpovědět