Bájná drážka pro pero

Diskusní fórum pro příznivce motocyklů MZ
Odpovědět
panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Bájná drážka pro pero

Příspěvek od panMzetka »

Jistě o ní všichni slyšeli,či snad nad ni i někdo přemýšlel, ale jen málokdo ji viděl naživo, tak zde přináším důkaz, že skutečně existuje aneb mz etz 250 , jinak co myslíte bude to jezdit, můj výtvor to není, ale dostal se mi do ruky motor s tímto tuningem a očividně s tím někdo i drandil, ale moc se mi tomu věřit nechce..............hold zlaté české ručičky:D

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Majkl »

Nevidím v tom problém, ale stejně bych to dal na lepidlo...

Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1920
Registrován: úte 22. led 2013 19:16

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Harry »

raději vypodložit kouskem svinovacího metru :D :D :D
Obrázek
Obrázek

Na sraz pojedu klidně i na Burgmanovi a nestydím se za to

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Majkl »

No nebo tak... To tady nějakej opravář už taky dělal, že? :D-x

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od panMzetka »

Klika se zdá jinak v pořádku a ještě by mohla nějakej tisíc vydržet jezdit, tak je mě ji líto měnit za nějakej tureckej šunt, kterej by ve finále vydrží míň než tahle.

Heki
Příspěvky: 951
Registrován: stř 23. led 2013 12:11

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Heki »

Mě by zajímalo na co tam tu drážku kdo dělal. To pero stejně nic nepřenese. Drží to ten samosvorný kužel.
Heki z Opavy, member of HEDGEHOGS a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového
BIG SINGLE - THAT'S RELIGION !
Správná motorka má lichý počet válců, přičemž 3 už jsou moc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Vladan
Příspěvky: 1103
Registrován: úte 29. led 2013 11:39

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Vladan »

mám to na starým čtyřkvaltu ES 250 - asi záchrana zkurvenýho kuželu svépomocí, funguje spolehlivě
MZ ES 250/0 (1959); MZ ES 250 lsw (1970); MZ ES 250/2 (1972); MZ TS 250/1 (1975); MZ 500 VR (1993); IWL TR 150 (1964)

Obrázek

panMzetka
Příspěvky: 80
Registrován: pát 09. led 2015 12:36

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od panMzetka »

kužel se zdá být ještě docela v pohodě až na tu drážku, za to tělo tý spojky je zralý do šrotu , aby vúbec drželo aspoň trochu na tom kuželu naražený, tak se musel dotyčnej obejít bez podložky a tý pérovky co je pod ním.

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Majkl »

Asi to bylo značně "projetý" taky tam nemám pérovou podložku, ale spojka funguje... Teď mě sere, že spojka drží krásně, ale začlo hučet ložisko spojky :D takže asi zase budu muset rozdělávat, no a to mě mrdne a vodvezou mě :)

hoj.73
Příspěvky: 93
Registrován: pát 08. úno 2013 10:51

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od hoj.73 »

Pokud je to to v tom hliníku tak se to dá v pohodě udělat bez sundání spoky z kužele , jinak pokud máš v háji tělo spojky tak by to mohlo spravit nachromování kužele v tělu spojky

Majkl
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27. led 2013 19:27

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od Majkl »

To v hlíníku asi de do kytek... Rozdělat lamely a vyměnit to, co?? Tělo spojky jsem si spravoval, kužel neseděl oproti kuželu na klice, prostě jiný stupně, holt výroba je dneska pi** a lidi nejsou schopni něco udělat tak, jak to má být, takže jsem si tělo lechce líznul na soustruhu, aby ty dva kužely běželi spolu a cajk!!! Hodil na Loctite a drží to jako kráva, zkoušel sem tomu dávat aji na jedničku na semaforu, šla na prdel a ani se to nehne...

To je prostě úplně nejvíc mega, super, brutus lepidlo...

hoj.73
Příspěvky: 93
Registrován: pát 08. úno 2013 10:51

Re: Bájná drážka pro pero

Příspěvek od hoj.73 »

Pokud je to v tom hliníku tak povolíš pouze ten hliníkový bazmek a zbytek necháš vcelku jde to taky jsem to takhle měnil

Odpovědět